Gönderen Konu: Zekeria kul 3500 greft 25 Nisan  (Okunma sayısı 64210 defa)

Haytata

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeria kul 3500 greft 25 Nisan
« Yanıtla #105 : 24 Ekim 2016, 15:03:36 »
Ben toppik kullandığına inanmıyorum. Adamın saçları simsiyah ve kalın telli ekimden öncede orta kısımda belli bir saçı var zaten. Bu süreçte proscarda kullanmış. Fotoların çoğunda ışık çok etkili burada en net kararı güneş ışığı altında tepeden çekilmiş bir resim verir. Ekim esnasında sadece ön kısma çalışılmış ve 3500 greft azımsanacak bir sayı değil. İşlemi yapan kişide zekeriya kul olunca bana pek kandırmaca gibi gelmedi. Zekeriya kulun ektiklerinin çoğu çıkıyor zayiat çok az, Kaldıki konu sahibinin burada insanları kandırarak ne elde edebileceğide ayrı bir merak konusu olur. Islak fotoda seyrek alanlar net belli oluyor zaten.

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #106 : 24 Ekim 2016, 15:24:22 »
Bence toppik yok. Bende olduğu gibi kızarıklık geçmemiş karanlık ortamda çekilmiş foto. Toppik gibi görünebilir ama bence değil

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #107 : 24 Ekim 2016, 15:39:47 »
27 ağustosta attığı resimlere bakın. 4 ayda o saç o hale gelemez.. toppik kullanmış

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #108 : 24 Ekim 2016, 16:10:23 »
3500 greft degilde sanki 8 bin greft kullanılmış gibi. Var bir iş.

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #109 : 24 Ekim 2016, 16:36:28 »
Arkadaslar yapmayin. Adam niye toppikli foto paylassinki.yani eline ne gececek.ayrica ekim yaptirdigi yer merdiven alti bir merkez degil.kulun cok guzel sonuclari sitede mevcut.reklama ihtiyaci yok yani. Ayrica bir once paylasilan resimlere bakarsaniz islak cekilmis foto mevcut ordan da gorebilirsiniz.2 ayda bu kadar  gelismesinde anormal bir durum yok. Ekimin ilk gununden beri erdal gayet guzel bir sekilde fotograf destekli yardim ediyor foruma.incitmeyelim adami

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #110 : 24 Ekim 2016, 16:53:06 »
kullanmışş  yapmışşş  etmişşş ? nasıl  bu kadar kesin bi ifadeyle arkadaşı zan altında bırakabiliyorsunuz ??? yapmayın abi yazıktır   ne gereği var yahu...

erdal85

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #111 : 24 Ekim 2016, 16:55:29 »
Merhaba arkadaslar, kusura bakmayin hepinize tek tek cvp yazamiyorum isteyim cunku. Fakat beni toppikle suclayan arkadaslara tek diyecegim sudur, ben sizimi kandirmis olurdum o durumda yoksa kendimi mi? Sizide anliyorum cunku beni canli gorenlerde inanmiyor taki dokunana kadar. Ve de ilk sayfalarimda okursaniz daha ekim zamaninda kul bana cok istisna bi ekim olacak demisti. Ve bu sozleri orda yazmistim. Eger illa bizi ikna edin diyorsaniz isteginizi bi hayli yerine getiririm. Ve karsilinda ozrunuzu de beklerim saygilarimla

Gurbet

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #112 : 24 Ekim 2016, 16:56:15 »
Arkadaş merhabalar senin ekiminde 60 ve 70. günler nasıldı.duraklama var mıydı çıkışlar ne zaman başladı.Benim 40 ve 60 günlerde çok sivilce çıktı.Bir de kızarıklık hala geçmedi
Vardi o donemlerde hic cikmayacak gibi geliyor insana. Ama merak etme hepsi cikiyor :) 70 ten 90 . Gune yavas elerler 120 gunden sonra ataga gecer

Arkadasin kendisi yazdi: 70. Gune kadar hic cikmayacak gibi geliyor, sonra 90. Gune yavas cikar ve sonra ataga geciyor.

Peki arkadaslar hic mi sac ekim asamasindan duymadiniz? Arkadas 4 ayda ekim yapilmayan tepeyi bile neredeyse tamamen kapatmis (toppikle tabi). Tepeye hic ekim yapilmamis ama minoxidil ile cok zayif olan bir tepeyi bir kac ayda kapatabilmis. Ozaman tepeye minox surelim orta ve one ekim yaptiralim!

Yine yaziyorum ekim kesinkes iyi gecmistir ve Kulda iyi bir ekimci fakat resimlerde gosterdigin gelisme imkansiz. Saclar cok zayif cikar ilk basta sonra hacim kazanir ve kalinlasir. Bu 15 gunde olacak bir sey degil.

Kardeslerim bugune kadar hic birinin ekimine olumsuz ya da negatif yazdimmi? Ayrica olumlu ve positif yorum yazan arkadaslar ya cok iyi niyetli (ama cok iyi niyetli) ya da boyle bir seyin var oldugunu inanmak istiyor (bendede boyle olur umidi tasiyan insan bu sekilde positif dusunur ancak)

Saygilarla

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #113 : 24 Ekim 2016, 17:02:43 »
Arkadaşım senin yaptığın şey direk suçlamak. Kime neyi ispat etmeyi çalışsın ki. Zekeriya Kul hiçbirimizin babasının oğlu değil. Olumsuz bir durumda en yoğun eleştiriyi biz yaparız rahat ol. İlk günden beri süreci paylaşıyor arkadaşımız. Sağolsun.  Naçizane görüşünü kibarca paylaşabilirsin ama suçlamaya hakkın yok.
🏇🏇

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #114 : 24 Ekim 2016, 17:15:22 »
Son durum bu arkadaslar , gayet memnun kaldim ekimden , zekeria hoca bu isi biliyor :)

ekim güzel ona bir laf yok ama. bu iletide attığı resimlerde toppik yok diyen kendini kandırır.. bu işten anlayan bi insan 4 ayda bu kadar saç çıkamayacagını bilir

erdal85

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #115 : 24 Ekim 2016, 17:18:05 »
Benim surekli takip eden ve inanan arkadaslara ayrica cok tesrkkur ederim destekleri icin. Sana gelince gurbet. Neye inaniyorsan ona inan ben burda seni biseylere kabul ettirmek zorunda degilim, herkes dusuncelerini soyler fakat , yorum yaptigin kisilere de saygi duymalisin, bizim burdaki amacimiz gelisimleri gozlemlemek ve izlemek bilgi edinmek. Ve bende bi nebze de olsan birilerinin yuregine su serpmis isem ne guzel bana , cunku o durumlari bende yasadim cikacakmi olacakmi endisesi, ve cevabi zamanla aldim, bu sonucu da sizinle paylastim, buna inanmakta size kalmis, fakat bu laflarini sana yedirtmesini de iyi bilirim

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #116 : 24 Ekim 2016, 17:22:30 »
şu fotoğraftaki sol şakaktaki buğuyu göremiyormusunuz? ne saç teli var ne bişi ama neden kapalı hiç kellik yok ve bu 4. ay hahah gülüyorum resmen.. toppik yok diyen hiç topikli adam görmediniz mi ? saçındaki parlak pastellikten bile belli

Gurbet

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #117 : 24 Ekim 2016, 17:27:45 »
Çok duygulandım :) sen mutluysan bize bisey soylemek dusmez ama insanlari kandiramazsin 4 ayda bu sonuca varman beni ve bir cok kisiyi inandiramazsin. Ya da başka bir deyimle: gel bunu 'kül'ahıma anlat

Chrispaul

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #118 : 24 Ekim 2016, 17:52:21 »
Arkadaş merhabalar senin ekiminde 60 ve 70. günler nasıldı.duraklama var mıydı çıkışlar ne zaman başladı.Benim 40 ve 60 günlerde çok sivilce çıktı.Bir de kızarıklık hala geçmedi
Vardi o donemlerde hic cikmayacak gibi geliyor insana. Ama merak etme hepsi cikiyor :) 70 ten 90 . Gune yavas elerler 120 gunden sonra ataga gecer

Arkadasin kendisi yazdi: 70. Gune kadar hic cikmayacak gibi geliyor, sonra 90. Gune yavas cikar ve sonra ataga geciyor.

Peki arkadaslar hic mi sac ekim asamasindan duymadiniz? Arkadas 4 ayda ekim yapilmayan tepeyi bile neredeyse tamamen kapatmis (toppikle tabi). Tepeye hic ekim yapilmamis ama minoxidil ile cok zayif olan bir tepeyi bir kac ayda kapatabilmis. Ozaman tepeye minox surelim orta ve one ekim yaptiralim!

Yine yaziyorum ekim kesinkes iyi gecmistir ve Kulda iyi bir ekimci fakat resimlerde gosterdigin gelisme imkansiz. Saclar cok zayif cikar ilk basta sonra hacim kazanir ve kalinlasir. Bu 15 gunde olacak bir sey degil.

Kardeslerim bugune kadar hic birinin ekimine olumsuz ya da negatif yazdimmi? Ayrica olumlu ve positif yorum yazan arkadaslar ya cok iyi niyetli (ama cok iyi niyetli) ya da boyle bir seyin var oldugunu inanmak istiyor (bendede boyle olur umidi tasiyan insan bu sekilde positif dusunur ancak)

Saygilarla

yav birader 7 mesajın var forumda 5 ini bu başlığa yazmışssın zaten kime ne yazacan :D

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #119 : 24 Ekim 2016, 18:09:27 »
Erdal85 gibi bende zekeriya kul a ektim şuan ben ekim sürecimin 105.günündeyim şahsen gelişim sürecimi arkadaşın gelişim sürecine çok benzetiyorum.Hatta moral bulmak  için erdal85 ve Kelmahmut nickli arkadaşların sürecini takip edip karşılaştırma yapıyorum.toppik olacağını zannetmiyorum.adamın toppiğe ihtiyacı yok.
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2016, 18:13:19 Gönderen: pete71 »

Facebook Twitter Instagram