Gönderen Konu: Zekeria kul 3500 greft 25 Nisan  (Okunma sayısı 64174 defa)

saçkolik

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeria kul 3500 greft 25 Nisan
« Yanıtla #181 : 10 Aralık 2016, 01:15:34 »
Cok sagolun arkadaslar , ismael hocam sonucta bi ekim sacı bu dogallık dedıgın dogal olunca olur. Fakat ekim oldugunu bilen biliyor yoksa kimse anlamıyor.fakat bi degişiklik oldugunu fark edenler, ekim degil de boya yaptıgımı saniyorlar :) ilginç olan bu. Demekki gayet dogal :)
ekimin doğalı da var kardeş inan anlaşılmıyor. koray hoca misal saç kalınlılarına dikkat ederek homojen ekiyor yani hiç belli olmuyor desek yeridir .. ama senin sonucun gayet güzel gülerek kullan saçlarını...

scarface

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #182 : 10 Aralık 2016, 03:21:12 »
saçda boya var yada yok öyle yada böyle bence güzel olmuş, ekim olduğu biraz anlaşılıyor gibi ama sorun yaratcağını sanmıyorum, güle güle tarayasın

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #183 : 10 Aralık 2016, 12:10:04 »
Bende atayimda foto sıkıysa koysun görelim.
beklentilerini karsilamadimi volkan hocam?
maalesef karşılamadı ve karşılayacak gibi değil

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #184 : 10 Aralık 2016, 12:12:14 »
Volkan hocam senin de mi kotu gidiyor surec?
süreç bitti tık yok

pete71

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #185 : 10 Aralık 2016, 12:46:13 »
süreç bitti tık yok
Aceleci olma hocam benimkide tam oturmadı ama her geçen gün karartı ve hacim artıyor kesin sonuç 1 yıl senin daha 5 ay dolmadı.Sabır et iyi olacak.

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #186 : 10 Aralık 2016, 20:38:21 »
süreç bitti tık yok
Aceleci olma hocam benimkide tam oturmadı ama her geçen gün karartı ve hacim artıyor kesin sonuç 1 yıl senin daha 5 ay dolmadı.Sabır et iyi olacak.
cümlemizin inşallah

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #187 : 11 Aralık 2016, 01:05:44 »
beklentilerini karsilamadimi volkan hocam?
maalesef karşılamadı ve karşılayacak gibi değil

Üstad nasıl bir beklentin var cidden merak ediyorum. Çok negatifsin. 120. Günden sonra haftalık değişimler bile İnanılmaz olabiliyor. Biraz daha sabır ☺
🏇🏇

erdal85

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #188 : 11 Aralık 2016, 15:14:41 »
süreç bitti tık yok
volkan hocam sikma canini , umudunuda yitirme daha zamanin var. Bir iki ay daha bekle.

sdbln

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #189 : 11 Aralık 2016, 17:23:56 »
Erdal usta hayırlı olsun.. Sıkıntılarının çoğunu atlatmış oldun.. Geçmiş olsun diyebiliriz artık :)

Resimlerde topik var yok.. Varsa bunu burada yokmuş gibi göstermek ne etik ne de ahlak ile bağlantılıdır.. Ekim yapıp topik kullanan kişi herkesten çok kendisini kandırmış olur.. Ben senin ekiminde topik var yok demiyorum demeye de hakkım yok. Ama gelişmeler iyi gidiyor.

Yalnız attığın son resimlerde ekim yapıldığı bariz belli oluyor. Özellikle ön çizgiler çok belirgin. Temmuz-Ağustos arası attığın resimler sanki daha kaliteliydi. Belki de ben öyle algıladım..

Şuan durumun ne?

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #190 : 12 Aralık 2016, 01:57:49 »
Evet katılıyorum ekim yapıldığı belli oluyor ama şu var. Bunu yalnızca ekim işini bilenler takip edenler anlayabiliyor. Onun dışında bu işle ilgilenmeyen biri anlayamaz bence.  Biz o kadar çok ekim inceliyoruZ ki işin Prof u olmuşuz artık :) bir de ekimi yapan kim olursa olsun, sacları havaya dikince ister istemez dipler sırıtıyor. %100 doğal ı sadece Allah yapabiliyor. "Kul" un yapabildiği bu kadar oluyor ☺
🏇🏇

erdal85

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #191 : 13 Aralık 2016, 21:21:04 »
Erdal usta hayırlı olsun.. Sıkıntılarının çoğunu atlatmış oldun.. Geçmiş olsun diyebiliriz artık :)

Resimlerde topik var yok.. Varsa bunu burada yokmuş gibi göstermek ne etik ne de ahlak ile bağlantılıdır.. Ekim yapıp topik kullanan kişi herkesten çok kendisini kandırmış olur.. Ben senin ekiminde topik var yok demiyorum demeye de hakkım yok. Ama gelişmeler iyi gidiyor.

Yalnız attığın son resimlerde ekim yapıldığı bariz belli oluyor. Özellikle ön çizgiler çok belirgin. Temmuz-Ağustos arası attığın resimler sanki daha kaliteliydi. Belki de ben öyle algıladım..

Şuan durumun ne?

Hocam yorumun icin sagol, son durumu da koyuyorum . Farkli olan tarama sekli olsa gerek bide orda saclar kisa ve yan taranmis.simdi daha sert saclarim var. Zor sekile giriyor

erdal85

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #192 : 13 Aralık 2016, 21:28:36 »
Evet katılıyorum ekim yapıldığı belli oluyor ama şu var. Bunu yalnızca ekim işini bilenler takip edenler anlayabiliyor. Onun dışında bu işle ilgilenmeyen biri anlayamaz bence.  Biz o kadar çok ekim inceliyoruZ ki işin Prof u olmuşuz artık :) bir de ekimi yapan kim olursa olsun, sacları havaya dikince ister istemez dipler sırıtıyor. %100 doğal ı sadece Allah yapabiliyor. "Kul" un yapabildiği bu kadar oluyor ☺
cok hakisin jokey ekimi yaptigimi bilen biliyor yoksa. Sende bi degisiklik var diyorlar saci fark edemiyorlar 😄 Ve tabi ben dik taradigim icin dipler siritiyor. Fakat yanda yakistiramiyorum kendime bide taranamiyor 😉

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #193 : 13 Aralık 2016, 22:19:41 »
Dostum Farzet ki herkes anlıyor ekim olduğunu,  var mı bir önemi? ☺ tariyorsun şekil veriyorsun. Bundan daha güzel ne olabilir.  Valla herkesin imreneceği bir sonuç var ortada. Tadını çıkar keyfini çıkar ☺
🏇🏇

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #194 : 20 Şubat 2017, 22:31:02 »
Son hali çok iyi olmuş.. hayırlı olsun..

Facebook Twitter Instagram