Gönderen Konu: Zekeria kul 3500 greft 25 Nisan  (Okunma sayısı 64184 defa)

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeria kul 3500 greft 25 Nisan
« Yanıtla #150 : 26 Ekim 2016, 07:38:56 »
Selam Arkadaslar! Kimse kimseyi üzmesin ve kirmasin, Erdal kardesimiz sac ektirmis, ve bu ekimi, her yönüyle bizimle paylasmak, hem bize faydali olsun, hemde bizim fikrimizi ve önerimizi alma amacinda. Toppikli veya toppiksiz... Insan kandirsa sadece kendini kandirir, okadar!! Bir fotografin üstünde okadar durmanin pek bir anlami yok... okadar üstünde duruyorsan, demekki bukadar zamandir bu isten pek birsey anlayamamissin! 1 saniye aralikla, iki fotograf cekiyorum...ortam ayni ortam, sadece 1 saniye fark var arada ve kafami takriben 10 derece aci asagi egiyorum. 10 derece asagi egilmis fotoda görünen saclar harika görünüyor, digeri ise yer yer aciklik!!! Örneklerini yükleyim, daha iyi anlatabilirim!! Erdal kardesim müsadenle, senin actigin konuya foto yüklüyorum!!

mehmet0606

• Ziyaretçi
« Yanıtla #151 : 26 Ekim 2016, 08:30:44 »
Kardeşim hayırlı olsun güzel bir sonuç çıkmış..İlaç kullanımın zararlı olduğunu düşünüyorum. Sadece ceviz ve kabak çekirdeğiyle destek verilmesi daha sağlıklı

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #152 : 26 Ekim 2016, 09:33:14 »
Selam Arkadaslar! Kimse kimseyi üzmesin ve kirmasin, Erdal kardesimiz sac ektirmis, ve bu ekimi, her yönüyle bizimle paylasmak, hem bize faydali olsun, hemde bizim fikrimizi ve önerimizi alma amacinda. Toppikli veya toppiksiz... Insan kandirsa sadece kendini kandirir, okadar!! Bir fotografin üstünde okadar durmanin pek bir anlami yok... okadar üstünde duruyorsan, demekki bukadar zamandir bu isten pek birsey anlayamamissin! 1 saniye aralikla, iki fotograf cekiyorum...ortam ayni ortam, sadece 1 saniye fark var arada ve kafami takriben 10 derece aci asagi egiyorum. 10 derece asagi egilmis fotoda görünen saclar harika görünüyor, digeri ise yer yer aciklik!!! Örneklerini yükleyim, daha iyi anlatabilirim!! Erdal kardesim müsadenle, senin actigin konuya foto yüklüyorum!!

ben nedense bi fark göremedim resimlerde dsfdsgfg

erdal85

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #153 : 26 Ekim 2016, 12:06:05 »

Hatayli yorumun ve destegin icin sagol, evet farki gordum ( tabi modelpros un gorme imkani yok o istedigini goruyor ) :) ilk fotoda kafa dik acida isik her bolgeye geliyor ikinci fotoda kafayi asaga dogru egmissin, buda on bolgeye isik gelmesini engellemis , on bolge acik yokmus gibi gozukuyor. Bendede durum buydu isik arkada kaldigi icin on bolgeden karsidan resim cektimki guzel gozuksun.

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #154 : 26 Ekim 2016, 15:34:04 »
Herkesin yorumuna acigiz da.... yorumlardan önemlisi, kendi memnuniyetin.... Sac ektirmissin, herkes begenmis, sen begenmemissin.. neye yarar?? Senin hosuna gidiyor ya.. O yeter!!

sceptic

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #155 : 28 Ekim 2016, 22:24:22 »
Doğallıkla ilgili endişeleriniz var mı. Birde saçaları 3 numara kestirirsen donörde kötü görüntü oluyor mu.

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #156 : 29 Ekim 2016, 10:13:08 »
Yukarıdaki 2 resimin birbirinden farkı ne ?

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #157 : 29 Ekim 2016, 10:14:30 »

Valla ben de pek bir fark göremedim dostum
🏇🏇

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #158 : 29 Ekim 2016, 18:46:51 »

Valla ben de pek bir fark göremedim dostum

trolluyo bence :D

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #159 : 29 Ekim 2016, 19:03:21 »
fark var 2 resim arasında. vertex ilkinde daha boş gözüküyorken 2.sinde sanki hafif açıklıklar var gibi.

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #160 : 29 Ekim 2016, 20:04:21 »
fark var 2 resim arasında. vertex ilkinde daha boş gözüküyorken 2.sinde sanki hafif açıklıklar var gibi.

olm sakamisiniz siz kamera acisindan o. ilkinde vertexi cekmemis nasil bos gozukcek hahaha

Hatayli

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #161 : 29 Ekim 2016, 20:08:45 »
Farki göremeyenler icin...nasil burada sac ekim merkezi hakkinda foruma girip bilgi ediniyorsunuz... Gözleri iyi görmeyenler icin de forum var arkadaslar!! Hangi doktordu falan filan!! Model...inanma haaa...trolluyom

erdal85

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #162 : 29 Ekim 2016, 23:28:45 »
Doğallıkla ilgili endişeleriniz var mı. Birde saçaları 3 numara kestirirsen donörde kötü görüntü oluyor mu.
Doğallık konusunda gayet başarılı bence. Tabi yüzde yüz doğal dıyemem ama beklentilerimi karşıladı. Minoxil bayaga güçleştirdi vertexi kısa kessem de iyi duruyor

erdal85

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #163 : 29 Ekim 2016, 23:31:09 »
Kardeşim hayırlı olsun güzel bir sonuç çıkmış..İlaç kullanımın zararlı olduğunu düşünüyorum. Sadece ceviz ve kabak çekirdeğiyle destek verilmesi daha sağlıklı
Sağol kardesım.Her ilaç sonuçta zararları vardır fakat bırakmakta elimizde azaltamayanda başladım bırakacam yakında.

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #164 : 06 Kasım 2016, 17:22:46 »
Hocam yeni resim atabilir misin

Facebook Twitter Instagram