Gönderen Konu: Tecrübeli arkadaşların görüşleri  (Okunma sayısı 5080 defa)

webadam

• Yeni üye
  • *
Tecrübeli arkadaşların görüşleri
« : 07 Mayıs 2019, 15:38:20 »
Öncelikle herkese selamün aleyküm.
1 yıldır saç ekim konusunda araştırma yapmaktayım kararımı verdim Allahın izniyle haziranda saç ekimi yaptıracağım.
Bugüne kadar kafamı karıştıran tek konu sigara kullanıyor olmamdı çevremdeki herkes sigara bırakılmadıkça ekilsede çıkmıyor gibi yorumlar yaptılar dost acı söyler diye kimseye kızmadım kendime kızıp sigaraya savaş açtım bugün sigarasız 63 günü tamamlamaktayım.
Alkol zaten kullanmadım hayatım boyunca sigarayıda bıraktım tam 3 ay olsun kanım iyice sigara illetinin ziftinden arınsın diye bekliyorum ekim için.
Evet arkadaşlar alkol sigara kötü alışkanlık kalmadı sadece ön sakaklarda acıklar var diger saclarımın bakımını 3 yıldır cesitli yag ve vitamin haplarıyla yapıyorum ekim sonucum nasıl olur sizce sigarayı bıraktıgım için çıkar dimi? Birde ben bu işlem için 5.000tl ekim 1.000 tl ilaçlar olmak üzere 6.000 tl gözden çıkardım yeterlimidir?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Tecrübeli arkadaşların görüşleri
« Yanıtla #1 : 07 Mayıs 2019, 15:43:36 »
Sıgaranın abartılıcak olumsuz bir etkisi yok saç ekimine boşuna okadar kafanıza takmayın ama sığarayı bırakmanız sağlınız açısından güzel bir adım o ayrı konu.

6 bin tl ekim yaptırcağınız yere göre değişir yetip yetmeyeceği

Global Moderator

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Mayıs 2019, 15:48:48 »
resim yokmu kardeş resim yüklesen daha sağlıklık olur yorumlar

webadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 07 Mayıs 2019, 15:49:20 »
Sıgaranın abartılıcak olumsuz bir etkisi yok saç ekimine boşuna okadar kafanıza takmayın ama sığarayı bırakmanız sağlınız açısından güzel bir adım o ayrı konu.

Değerli zamanınızı ayırıp cevabınız için teşekkür ederim.
Burada sigara kullanan 2 kişi ektirdi hiç çıkmadı onların peki bunun sebebi nedir? Onlar sigaranın greftleri öldürdüğünü beslenemediklerini söyledi.
Ekimi yaptıracagım doktor samsunda tanınan bir isim ve ekimlerinde başarı oranı yüksek.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Mayıs 2019, 15:53:10 »
sebebi sıgara değildir ona eminim diger sebeplere gelınce bir çok sebepten bırı olabılır

hayırlı olur umarım saç ekımınız
Global Moderator

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Mayıs 2019, 15:54:44 »

Değerli zamanınızı ayırıp cevabınız için teşekkür ederim.
Burada sigara kullanan 2 kişi ektirdi hiç çıkmadı onların peki bunun sebebi nedir? Onlar sigaranın greftleri öldürdüğünü beslenemediklerini söyledi.
Ekimi yaptıracagım doktor samsunda tanınan bir isim ve ekimlerinde başarı oranı yüksek.

Saç ekim merkezleri ektikleri çıkmayınca genelde sigara kullanıyorsa hastası sigaraya suç bulup kendinden atmaya çalışıyor topu dostum.

webadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 07 Mayıs 2019, 15:57:27 »
açıklık bu şekilde doner bölge gür ondan yana bir ıkıntı yokta alın açık :(

Bahanede olabilir doktorların ama sigara olayı bitti benim için daha rahat uyuyorum.

Peki bu çıkmamanın sebebi ne arkadaşlar?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 07 Mayıs 2019, 15:58:41 »
yukardan çekip eklersen bir de açıklık daha net görünür
Global Moderator

webadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 07 Mayıs 2019, 16:09:22 »
yukardan çekip eklersen bir de açıklık daha net görünür

Tepe böyle açıklıktan fazla benim kafamı karıstıran hiç çıkmaması şöyle açıklayım 3.000 greft ekilse 1.500 cıkmasa ben 1.500ü tutsa razıyım ama hiç çıkmazsa insan yıkılır açısına bakımına katlanacağızki azda olsa karşılık ister insan

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Mayıs 2019, 16:26:02 »
hayati akbaş mı ektireceğin kişi kardeş sigara etkilebilir ama çok az olur tamamen çıkmaması sigarayla alakası yok

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 07 Mayıs 2019, 16:29:49 »
Ters ışık foto :) neyse bunarada bahsettiğin gibi sadece önde az bir açıklığın yok genel olarak baya dökülme var kafanda ve var olan saçların çok cansız duruyor.
Global Moderator

webadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 07 Mayıs 2019, 16:35:02 »
hayati akbaş mı ektireceğin kişi kardeş sigara etkilebilir ama çok az olur tamamen çıkmaması sigarayla alakası yok
Evet kardeşim Hayati hoca.

webadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 07 Mayıs 2019, 16:41:34 »
Ters ışık foto :) neyse bunarada bahsettiğin gibi sadece önde az bir açıklığın yok genel olarak baya dökülme var kafanda ve var olan saçların çok cansız duruyor.

Hocam saç tipim doğuştan ince benim için önemli olan öönbölüm.Tepe bölgesi ilk ekimden alacağım verime göre ikinci seansta olabilir ben sırma birşey zaten beklemiyorum önde hafif olsun yeter.
Evet hayli bir açıklık mevcut tahminen kaç gref alır sizce bu işlem?

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 07 Mayıs 2019, 16:52:06 »
sana tavsiyem formu araştır sonra karar ver her şey bu formda mevcut sonuçlanmış tüm konular var gir oraya tek tek incele sonuçları saç ekimi zahmetli bir süreç  tam araştırmadan karar verme

webadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 07 Mayıs 2019, 17:02:39 »
sana tavsiyem formu araştır sonra karar ver her şey bu formda mevcut sonuçlanmış tüm konular var gir oraya tek tek incele sonuçları saç ekimi zahmetli bir süreç  tam araştırmadan karar verme

Tavsiyen için teşekkür ederim kardeşim.
Youtube üzerinden hayli araştırma yaptım yalnız net bir bilgi yok.
Buraya bugün kaydoldum tüm forumlara göz atacağım.
Ben samsunda yaşıyorum ama bursa ve istanbul bu şehirlerdede olabilir ekim.
Kar yada zarar bu operasyon haziranda olacak sadece biraz bilgi sahibi olmakta fayda var ilgin için tekrar teşekkür ederim.

Facebook Twitter Instagram