Gönderen Konu: Saç Ekimi Serdar Gökrem  (Okunma sayısı 834 defa)

celal83

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekimi Serdar Gökrem
« : 05 Mayıs 2019, 19:58:33 »
Merhabalar. Dr. Serdar Gökrem'e Nisan 2018'de 2. saç ekimini yaptırmıştım. Bunlar 1. yıl fotoları

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi Serdar Gökrem
« Yanıtla #1 : 05 Mayıs 2019, 20:00:58 »
Hocam maalesef böyle bir konu forumda kabul görmez ya süreci en baştan açıp yazacaktıniz yada olur ya yeni buldunuz forumu ilk günden itibaren süreç boyu fotoğraflar koyarak kaç greft vs gibi bilgileri yazarak konu açmanız gerekir.Bu iki fotonunda pek bir anlamı yok hayırlı olsun yinede

celal83

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 05 Mayıs 2019, 20:03:07 »
Emre Bey bakarsanız eğer eski fotoğraflarım da mevcut

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Mayıs 2019, 20:32:09 »
Az once düzenlediğinizi anlıyorum ilk açtığınızda sadece 2 foto vardı her neyse yinede dediğim gibi süreç olmadan bir anlamı yok 1.ay 2.ay 5.ay şeklinde

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 05 Mayıs 2019, 21:30:19 »
Tamamlanmış saç ekimi forumda denildiği gibi kabul görmez, en azından ekim aşamalarını da paylaşmanız beklenir.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Mayıs 2019, 21:32:27 »
Konunun forum için bir anlamı malesef yok forumun Çalışma prensibi süreçleri takip etmek üzerine kuruludur. Direk sonuç paylaşımı bir anlam ifade etmez. İnstagram paylaşımları kadar anlamsız.
O yüzden belitmek durumundayız saç ekimi yapan arkadaşlar bu sonucu direk sonuç paylaşımı yapıldığı için göz önünde bulundurmasın ve sadece süreç paylaşımı olan konularla ilgilensinler.

Konu kilitlenicektir.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram