Gönderen Konu: Serkan Aygin - 3800 greft  (Okunma sayısı 12903 defa)

Yusufertan

• Yeni üye
  • *
Ynt: Serkan Aygin - 3800 greft
« Yanıtla #60 : 03 Haziran 2019, 21:01:39 »
Merhaba arkadaşlar, hayırlı ramazanlar.

28. Gün fotoğrafları aşağıda, şok dökülme 10 gün önce başladı bakalim süreç normal gidiyor.

Kullandigim ilaç : propecia
Kullandığım şampuan : sebamed ( yağlı saçlar için )

Saglicakla kalın.
Kardeşim Ekim Dhı mi yoksa normal fue ile mi oldu? Doktor hangi yöntemi sana önerdi

Merhaba, ekim fue tekniği ile oldu.

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 03 Haziran 2019, 22:08:51 »
Serkan aygin in ekimleri baya cogaldi gercekten. Umarim sonuclarida guzel olur.  Senin donor cok saglikli gorunuyo.ekimde gayet guzel olmus. Hayirlisi olsun

Yusufertan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #62 : 03 Haziran 2019, 23:01:42 »
Serkan aygin in ekimleri baya cogaldi gercekten. Umarim sonuclarida guzel olur.  Senin donor cok saglikli gorunuyo.ekimde gayet guzel olmus. Hayirlisi olsun
Çok teşekkür ederim.

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 06 Haziran 2019, 12:33:53 »
Merhabalar, ekiminiz hayırlı olsun.
ön çizgiyi siz mi belirlediniz, yoksa serkan aygın mı belirledi?
serkan aygın saç ekiminin hangi aşamalarında bulunuyor, sadece ön çizgiyi mi belirliyor?
saç ekimi ortalama kaç saat sürüyor, ekim bittiğinde serkan aygın saç ekimini kontrol etti mi?
serkan aygın ekim öncesinde ve sonrasında neler kullanmanızı öneriyor?

Günde kaç ekim yapılıyor?
Kök alımını ve kanalları aynı kişi mi yapıyor yoksa farklı kişiler mi?  ekim yapan personel tecrübeli miydi?

Yusufertan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #64 : 06 Haziran 2019, 20:15:23 »
Merhabalar, ekiminiz hayırlı olsun.
ön çizgiyi siz mi belirlediniz, yoksa serkan aygın mı belirledi?
serkan aygın saç ekiminin hangi aşamalarında bulunuyor, sadece ön çizgiyi mi belirliyor?
saç ekimi ortalama kaç saat sürüyor, ekim bittiğinde serkan aygın saç ekimini kontrol etti mi?
serkan aygın ekim öncesinde ve sonrasında neler kullanmanızı öneriyor?

Günde kaç ekim yapılıyor?
Kök alımını ve kanalları aynı kişi mi yapıyor yoksa farklı kişiler mi?  ekim yapan personel tecrübeli miydi?
Merhabalar, öncelikle Dr.Serkan Aygin isimli Istanbul Şişli camii civarı mariott hotelin altında ki kliniğe gittim orda bi takım kayıt işlemleri yapıldı daha sonrasında Koç Üniversitesi Hastanesine gittim orda da Serkan Bey saçımı inceledi nereye ne kadar bi ekim yapılacak gibi bazı konularda bilgi verdi on çizgiyi de O belirledi sonra bana fikrimi sordu ve benim onayımdan sonra kan tahlilim yapıldı ve ekim başladı yaklaşık 5 saat surdu Serkan Bey ekim devam ederken geldi onun harici bi kaç kere yüzünü göremediğim bi kaç kişi geldi ve ekimi kontrol etti, alımı ve ekimi aynı kişiler yaptı gayet profesyonellerdi en azından öyle hissettim ekim boyunca çok şükür bi aksilik olmadi. Ekim bittikten sonra baya bi başım döndü ve hemen ilgilenip bi serum verdiler kendimi iyi hisseder hissetmez yemek yedim sonrasında Hastaneden ayrıldım. Günde kaç ekim yapıyorlar açıkçası net bi bilgim yok ama Hastanede gördüğüm kadarıyla benle beraber 4 kişi daha vardı ekim için. Genelde yurtdışından gelenler vardı. Ekim sonrası Doktor bey ile değil ama asistanı ile görüştük ve sadece propecia önerdi ( doktorun tavsiye ettiğini söyledi ) onun harici takviye bişey soylemedi.

Yusufertan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #65 : 14 Haziran 2019, 14:06:17 »
Arkadaşlar tekrardan hepinize merhaba. Bugün 43. Gün şok dökülme nerdeyse bitti artık duşta sert bi şekilde yıkamama rağmen saç teli 1 ya da 2 tane filan geliyor bazen hiç gelmiyor. Son durum aşağıdaki gibi.

Kullandigim ilaç : Propecia
Kullandigim şampuan : Sebamed Yağlı saçlar için

Saglicakla kalın.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 14 Haziran 2019, 14:17:30 »
90 günde güzel bir gelişim beklıyoruz senden hayırlısı.
Global Moderator

Yusufertan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #67 : 14 Haziran 2019, 14:28:32 »
90 günde güzel bir gelişim beklıyoruz senden hayırlısı.
Insallah bakalim. :)

umut sipahi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #68 : 14 Haziran 2019, 18:17:31 »
Selamlar Dostum,
Hayirli olmasini dilerim.

Doktor Serkan Aygin  kendi giriyormu operasyonlara? Girmiyor ise yapan ekip doktormu?

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #69 : 14 Haziran 2019, 18:25:51 »
Donör bölgende maşallah harikaymış dostum efsane sonuç olur düşüncesindeyim Serkan aygın ekimleri başarılı ilerliyor.

kelkaldım

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #70 : 14 Haziran 2019, 18:28:40 »
Selamlar Dostum,

Doktor Serkan Aygin  kendi giriyormu operasyonlara? Girmiyor ise yapan ekip doktormu?

hangi doktor kendi ekim yapıyorki saysan memlekette üç beş kişi çıkmaz .Sen buna takılma ekibini güzel yetiştirmişmi ona bak benim bildiğim serkan aygında boş adam değil aynı oda yurtdışında koray erdoğan gibi bilinen bir isim  sayısız konferanslara katılan uluslararası seminerlerde boy göster birisi mutlaka ekiplerini güzel yetiştirmiştir diye düşünüyorum.
ben şahsen özellikle ekimlerini takibe aldım burdaki ekimleri güzel olacakmı olmayacakmı benim için tek kriter bu.

Yusufertan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #71 : 21 Haziran 2019, 01:16:53 »
Donör bölgende maşallah harikaymış dostum efsane sonuç olur düşüncesindeyim Serkan aygın ekimleri başarılı ilerliyor.
Çok teşekkür ederim. Insallah hepimizin beklentisinin çok üstünde sonuçlar olur.

umut sipahi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #72 : 03 Temmuz 2019, 21:33:02 »
Selamlar Dostum,

hangi doktor kendi ekim yapıyorki saysan memlekette üç beş kişi çıkmaz .Sen buna takılma ekibini güzel yetiştirmişmi ona bak benim bildiğim serkan aygında boş adam değil aynı oda yurtdışında koray erdoğan gibi bilinen bir isim  sayısız konferanslara katılan uluslararası seminerlerde boy göster birisi mutlaka ekiplerini güzel yetiştirmiştir diye düşünüyorum.
ben şahsen özellikle ekimlerini takibe aldım burdaki ekimleri güzel olacakmı olmayacakmı benim için tek kriter bu.

Yavas yavas bende ayni yone kayiyorum.Onceden ektiren arkadaslarim doktor doktor diye tutturdu ama yapan adamlarda astronomik ucretler istiyor anlamaya basladim yavastan :) Bilgilerin ve paylasimlarin icin teskkurler

Yusufertan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #73 : 24 Ağustos 2019, 11:50:04 »
Hepinize merhaba arkadaşlar. 111. gündeyim. Süreç normal seyrinde gidiyor. Son halini sizlerle paylaşmak istedim.

Kullandığım ilaç : propecia
Kullandığım şampuan : sebamed ( yağlı saçlar için )

Fotoğraflar flashli çekim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #74 : 24 Ağustos 2019, 11:55:14 »
Oho maşallah pek normal değil süreç gayet kararma çok iyi olmuş:) güzel gidiyor kardeşim
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram