Gönderen Konu: saç dökülmesine karşı şampuan ve kullananların yorumları  (Okunma sayısı 129244 defa)

atilla17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç dökülmesine karşı şampuan ve kullananların yorumları
« Yanıtla #316 : 09 Mayıs 2020, 01:48:16 »
sebamed kızarıklık yapıyor genelde çok şikayet bu yönde alerjik bir şeymiş gibi duruyor kanlanma gibi değil malesef.
alerjen yapıcak bir madde yok içerisinde arkadaşlar ürünlerin içeriklerine cosdna.com dan da incelemek istediğiniz başka ürünlerede bakabilirsiniz  kan dolaşımıyla alakalı kızarılıklık şu konuya netlik getiriyim artık :)

Brabber987

• Full Member
« Yanıtla #317 : 09 Mayıs 2020, 01:59:12 »
Sebamed bugün geldi yikadim kafamda kan dolaştigini hissedebiliyorum yorum yapmak icin erken ama bixocinle her elimi attigimda sac gelirdi sebamedle bu gece yok gelmiyor cok sasirdim

nickmickyok

• Sr. Member
« Yanıtla #318 : 10 Mayıs 2020, 07:17:04 »
Agalar günlük yıkamada saçı kurutmadan yağı arındırabilecek bir şamp var mı? Kafa derim yağlı ama saçlarım kuru.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #319 : 10 Mayıs 2020, 12:22:16 »
Sebamed bugün geldi yikadim kafamda kan dolaştigini hissedebiliyorum yorum yapmak icin erken ama bixocinle her elimi attigimda sac gelirdi sebamedle bu gece yok gelmiyor cok sasirdim
Normal Sebamed mi yoksa hairloss mu?

supraspinosa

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #320 : 11 Mayıs 2020, 23:20:32 »
Arkadaşlar revita ve rogaine foam isteyene amerikadan getirtebilirim düzenli gidip gelen arkadaşım var kendim de kullanıyorum özelden ulaşın

MURAT K.

• Sr. Member
« Yanıtla #321 : 17 Mayıs 2020, 18:05:43 »
Prozinc Plus aldım ben, çokta kafa karıştırmaya gerek yok ya, kaldıki şampuandan mucize beklemiyoruz, kaldı ki hoşumada gitti bununla devam ederim muhtemelen

atilla17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #322 : 18 Mayıs 2020, 01:38:22 »
Türkiyede kullanabileceğiniz en iyi 2 şampuan sebamed anti hairloss ve alpecin dir arkadaşlar tüm tecrübelerim buraya kadar.

Matthews

• Full Member
« Yanıtla #323 : 26 Mayıs 2020, 15:36:56 »
Türkiyede kullanabileceğiniz en iyi 2 şampuan sebamed anti hairloss ve alpecin dir arkadaşlar tüm tecrübelerim buraya kadar.

Bu ikisi arasında kaldım hocam hangisini alayım?

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #324 : 26 Mayıs 2020, 16:19:42 »
İkisinide kullanan biri olarak sebamed ile alpecin hiç farkı yok ben sevdimmi bilmiyrum alpecün övülecek kadarda farklı şampuan değil fiyat bqya yükselmiş benim kullandığım zamanlar 40 küsür dü bunun birde likit var onu kullanmadım ikisi beraber kullanınca hacim parlaklık verdiği söyleniyor.ben şümdi vich düşünüyorum birde onu kullanalım

Matthews

• Full Member
« Yanıtla #325 : 26 Mayıs 2020, 18:43:11 »
İkisinide kullanan biri olarak sebamed ile alpecin hiç farkı yok ben sevdimmi bilmiyrum alpecün övülecek kadarda farklı şampuan değil fiyat bqya yükselmiş benim kullandığım zamanlar 40 küsür dü bunun birde likit var onu kullanmadım ikisi beraber kullanınca hacim parlaklık verdiği söyleniyor.ben şümdi vich düşünüyorum birde onu kullanalım
Sonuç olarak memnun kaldınmi bu kafeinli şampuanlardan? şimdi ne kullanıyorsun?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #326 : 26 Mayıs 2020, 22:23:10 »
Aylardır ortak nokta da kimse buluşamamış şampuan konusunda. İlginç halbuki herkesin derdi ortak yağlanma ve kaşınma sorununu çözecek şampuan arıyor. Böyle bir problemim olsa ve şampuanlardan beklediğim randımanı alamasaydım herhalde bebek şampuanı yanında hafta da 2 kez de ketoral, konazol içerikli şampuan kullanırdım. Saçları dolgun göstermek için şampuan arıyorsanız ve cildinize zarar vermiyorsa kafein içerikli şampuanlar deneyin derim arkadaşlar.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #327 : 27 Mayıs 2020, 05:14:24 »
Aylardır ortak nokta da kimse buluşamamış şampuan konusunda. İlginç halbuki herkesin derdi ortak yağlanma ve kaşınma sorununu çözecek şampuan arıyor. Böyle bir problemim olsa ve şampuanlardan beklediğim randımanı alamasaydım herhalde bebek şampuanı yanında hafta da 2 kez de ketoral, konazol içerikli şampuan kullanırdım. Saçları dolgun göstermek için şampuan arıyorsanız ve cildinize zarar vermiyorsa kafein içerikli şampuanlar deneyin derim arkadaşlar.

Kanka senin durumlar nasıl?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #328 : 27 Mayıs 2020, 05:18:04 »
Bimde satılan aplus kepeğe karşı etkili keratin şampuan hem yağlanmaya hemde kepeklenmeye çok iyi geliyor. (Şaka yapmıyorum) İçerik kısmını gördüğümde kullanmaya karar vermiştim. Zink pirition climbazole ve çay ağacı yağı var. Bunlar kepek mantar ve yağlanmaya çok iyi gelen etkenler. Yıkadıktan sonra saçlarınız gıcır gıcır oluyor. Bu sampuanı bime özel üreten selen kozmetik pek çok pahalı sampuanında üreticisi. 2 aydır kullanıyorum 10 lira ve dev gibi şişesi var :) epey memnunum

Her zaman söylerim şampuana çok para vermek enayilik gibi gelir bana hiçbir şampuan saç dökülmesini durdurmayı bırakın azaltmaz bile bu ticari bir yalan. Şampuana verilen parayı tedavilere harcayın.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #329 : 27 Mayıs 2020, 11:20:46 »
Bimde satılan aplus kepeğe karşı etkili keratin şampuan hem yağlanmaya hemde kepeklenmeye çok iyi geliyor. (Şaka yapmıyorum) İçerik kısmını gördüğümde kullanmaya karar vermiştim. Zink pirition climbazole ve çay ağacı yağı var. Bunlar kepek mantar ve yağlanmaya çok iyi gelen etkenler. Yıkadıktan sonra saçlarınız gıcır gıcır oluyor. Bu sampuanı bime özel üreten selen kozmetik pek çok pahalı sampuanında üreticisi. 2 aydır kullanıyorum 10 lira ve dev gibi şişesi var :) epey memnunum

Her zaman söylerim şampuana çok para vermek enayilik gibi gelir bana hiçbir şampuan saç dökülmesini durdurmayı bırakın azaltmaz bile bu ticari bir yalan. Şampuana verilen parayı tedavilere harcayın.
A plus ile ilgili farklı şeyler birkaç bir şey çıktı. Görselini koyar mısın? Bir deneyelim.

Facebook Twitter Instagram