Gönderen Konu: saç dökülmesine karşı şampuan ve kullananların yorumları  (Okunma sayısı 129255 defa)

kskn

• Yeni üye
  • *
Ynt: saç dökülmesine karşı şampuan ve kullananların yorumları
« Yanıtla #286 : 07 Mart 2020, 23:02:16 »
Geçen sene nisandan beri ekimi yapan uzmanın önerdiği HS Hair Style Qenzym Q10 şampuanını kullanıyorum. Ekim yapan kişinin tavsiyesi olduğu için bunun dışında bir ürün kullanmamıştım şampuan olarak. Eskiden ara ara kepek sorunum olurdu. Ama 1 yıl olacak nerdeyse. Farkında olmadan 2 kutu bitirmişim bu şampuandan. Ama ne kepek ne yara ne yağ ne de kuruluk hiçbir sorun yaşamadım. Saçımı arttırdı mı azalttı mı bilemeyeceğim zira ekimden sonra kullanmıştım. Ama genel olarak memnun kaldım bu üründen. Şimdi bir kutu daha alacakken acaba farklı bir ürüne mi geçsem diyorum ama kararsız kaldım. Sanırım yine bununla devam edeceğim. Ara ara prp yaptırıp omega3 ve b12 almaya da dikkat ettik mi tamamdır sanırım...

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #287 : 08 Mart 2020, 00:52:56 »
En iyi şampuan kesinlikle 3DMen net.O kadar fazla şampuan kullandım ki sonunda buldum ürünümü.Gerçekten çok güzel tavsiye ederim.Fiyatıda bayağı uygun 40 TL bişi.Yaklaşık 2 ay gideceğini düşünüyorum.Menthol kokusu müthiş.Kafayı fena rahatlatıyor.İçeriğindeki taurin saçtaki tgf betayı engelliyor dökülmeyi kesiyor.Kutusu bile güzel.Schwarzkopft bu işin uzmanı gerçekten.Bir kez olsun denemenizi öneririm.Ben saçhane.com'dan aldım orjinal.Reklam felan yapmıyorum.İsterseniz kanıtta sunarım.Şampuan mevzusu benim için kapanmıştır.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #288 : 09 Mart 2020, 23:30:38 »
En iyi şampuan kesinlikle 3DMen net.O kadar fazla şampuan kullandım ki sonunda buldum ürünümü.Gerçekten çok güzel tavsiye ederim.Fiyatıda bayağı uygun 40 TL bişi.Yaklaşık 2 ay gideceğini düşünüyorum.Menthol kokusu müthiş.Kafayı fena rahatlatıyor.İçeriğindeki taurin saçtaki tgf betayı engelliyor dökülmeyi kesiyor.Kutusu bile güzel.Schwarzkopft bu işin uzmanı gerçekten.Bir kez olsun denemenizi öneririm.Ben saçhane.com'dan aldım orjinal.Reklam felan yapmıyorum.İsterseniz kanıtta sunarım.Şampuan mevzusu benim için kapanmıştır.

schwarzkoph ürünleri kalitelidir genelde o yüzden şahsen inanırım yazdıklarına denk gelirse belki bende bir denerim.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #289 : 10 Mart 2020, 14:06:29 »
schwarzkoph ürünleri kalitelidir genelde o yüzden şahsen inanırım yazdıklarına denk gelirse belki bende bir denerim.

Evet bayağı kaliteli ve köpürmeside o kadar yok.Eminim beğenirsin.Şu 2 ayda dökülmeyide tamamen keserse benden tam not alır.Bazı ürünler şampuanda olsa yinede iyi gelebiliyor.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #290 : 13 Mart 2020, 21:34:55 »
Şampuanın dökülmeye etkisi yüzde 5 olur en fazla gereksiz yere umutlanmayın. Içerden kesmedigin sürece şampuanla falan dökülme engellenemez.

_CHN_

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #291 : 26 Mart 2020, 17:40:40 »
Yağlı ve kepekli saçlar için Cece Med şampuanla birlikte başka bir hacim vericek bir şampuan önerisi olan var mı? Saçlar ince telli ve dökülme var. Birde Vichy’nin saç için yağlı ve kepekli saçlar için olan peeling şampuanını gördüm. Kullanan var mı hiç?

_CHN_

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #292 : 04 Nisan 2020, 08:25:25 »
Günlük olarak kullanılabilir fakat çok fazla kuruttuğu için saçı iki günde bir daha uygun olur yağlı saçlar için olanı.

Siz şampuanda yağlı ve kepekli saç için Cecemed mi? Yoksa Revita mı dersiniz?

atilla17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #293 : 04 Nisan 2020, 22:19:39 »
üstad o nasıl soru şahin mi bentley mi der gibi tabikide her türlü saç derisi için revita 1 numara bulabilmek için şansın varsa revita.

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #294 : 05 Nisan 2020, 03:30:11 »

Şapuan kalitesi ve  içeriği tartışmaya açık her ikisinide kullanan biri olarak ben de yağlı saçta daha etkili olan cecemed oil ama dökülme vb. Problemlerim olduğu için haftada iki defa cecemed oil diğer günler revita kullanıyorum.

tudors

• Full Member
« Yanıtla #295 : 05 Nisan 2020, 21:04:59 »
Şapuan kalitesi ve  içeriği tartışmaya açık her ikisinide kullanan biri olarak ben de yağlı saçta daha etkili olan cecemed oil ama dökülme vb. Problemlerim olduğu için haftada iki defa cecemed oil diğer günler revita kullanıyorum.

mantıklıymış.

atilla17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #296 : 10 Nisan 2020, 19:29:55 »
Şampuan Arayışında Olan Arkadaşlar Forumdaki Konuma Ek Forumda En çok Gösterim ve yanıt alan konuyada yazmak istedim türkiye pazarında ve piyasasında kullanabileceğiniz en iyi saç dökülmesi ve scalp ınız için şampuan listesi
https://hizliresim.com/fiP7KU (budur diğer ürünlere itam etmeyin ALPECİNİ LİSTEDEN CIKARDIM Çünkü içeriğinde Aşırı fazla kimyasal var ve saçları aşırı kurutuyor uzun süreli kullanımda)

La Casa de Kel Papel

• Saç ekim süreci
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #297 : 11 Nisan 2020, 07:56:32 »
Şampuan Arayışında Olan Arkadaşlar Forumdaki Konuma Ek Forumda En çok Gösterim ve yanıt alan konuyada yazmak istedim türkiye pazarında ve piyasasında kullanabileceğiniz en iyi saç dökülmesi ve scalp ınız için şampuan listesi
https://hizliresim.com/fiP7KU (budur diğer ürünlere itam etmeyin ALPECİNİ LİSTEDEN CIKARDIM Çünkü içeriğinde Aşırı fazla kimyasal var ve saçları aşırı kurutuyor uzun süreli kullanımda)

Merhaba sıralama nasıl gidiyor,  aynı zamanda yağlı saçlara da etkili olacak şampuan var mı içlerinde.

MURAT K.

• Sr. Member
« Yanıtla #298 : 11 Nisan 2020, 12:39:35 »
Vichy Dercos
Prozinc Plus
Davines

Eleye eleye bu üçü arasında kaldım. Kullananlar var mı? Hangisini öneriyorsunuz?

atilla17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #299 : 13 Nisan 2020, 00:16:32 »
Merhaba sıralama nasıl gidiyor,  aynı zamanda yağlı saçlara da etkili olacak şampuan var mı içlerinde.
gerçekten bende bilemiyorum sıralama hep değişiyor. karar veremediğim içinde sürekli dönüşümlü kullanıyorum benimde saç diplerim çabuk yağlanıyor. günlük yıkıyorum.

Facebook Twitter Instagram