Gönderen Konu: saç dökülmesine karşı şampuan ve kullananların yorumları  (Okunma sayısı 129291 defa)

Dahess

• Jr. Member
  • **
Ynt: saç dökülmesine karşı şampuan ve kullananların yorumları
« Yanıtla #196 : 11 Aralık 2019, 12:51:06 »
ben birine söyledim revitayı halen getirecek bu gurbetçiler çok vefasız.
bende bugün bir büyük boy 3 tane de yeni çıkan yeşil etiketliden sipariş verdim bakalım ne olacak😂insallah Moskova da vardır
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2019, 15:21:47 Gönderen: Dahess »

Blue

• Full Member
« Yanıtla #197 : 14 Aralık 2019, 19:48:27 »
Prozinc Plus saç dökülme karşıtı şampuan hakkında yorumunuz nedir?

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #198 : 15 Aralık 2019, 09:17:22 »
Prozinc Plus saç dökülme karşıtı şampuan hakkında yorumunuz nedir?

Ben kullanıyorum hocam , iyi temizliyor ferahlatıyor,Dökülmeye tek başına çare olmaz tabi. Yağlanmayı da maalesef azaltmadı. Puanım 10 üzerinden 7

İRemzi

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #199 : 16 Aralık 2019, 00:56:59 »
Mavi su ve benzeri şampuanlar sizce nasıl

Aahmett_1907

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #200 : 16 Aralık 2019, 18:32:49 »
Revita şampuan ne zaman gelecek belli mi ?
siyah sarımsaklı şampuanı kullandım, ancak bende kepek yaptı, farklı bir şampuan denemek istiyorum.
hem saç dökülmesini durduracak hemde kepeği azaltacak önerebileceğiniz bir şampuan var mı?

Blue

• Full Member
« Yanıtla #201 : 17 Aralık 2019, 00:38:48 »
Ben kullanıyorum hocam , iyi temizliyor ferahlatıyor,Dökülmeye tek başına çare olmaz tabi. Yağlanmayı da maalesef azaltmadı. Puanım 10 üzerinden 7
Hocam bu şampuanı kullandıktan sonra saçlar nasıl oluyor, yumuşak vs oluyor mu yani wax sürmek için güzel yapıyor mu saçları?

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #202 : 17 Aralık 2019, 10:28:02 »
Hocam tam vax sürmelik oluyor, o konuda hakkını yiyemem. Sadece yıkamazsan 2.gün saçım yağlanıyor, o da 10 yıldır aynı sıkıntı var bende

Blue

• Full Member
« Yanıtla #203 : 17 Aralık 2019, 11:19:35 »
Hocam tam vax sürmelik oluyor, o konuda hakkını yiyemem. Sadece yıkamazsan 2.gün saçım yağlanıyor, o da 10 yıldır aynı sıkıntı var bende

Benim de saçım yağlanıyor biraz ama her gün 1 kez yıkadığım için şampuanla senelerdir bu yüzden sorun etmiyorum

ghostrider

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #204 : 17 Aralık 2019, 11:38:47 »
mevsimsel geçiş olabılır dökülme
Ama durum beni gerçekten çok rahatsız etmeye başladı. Farklı bir şeyler deneyeyim diyorum sonra daha kötü sonuçlar çıkmasından korkuyorum açıkçası.

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #205 : 21 Aralık 2019, 14:47:13 »
En iyi saç dökülmesi karşıtı şampuan :
ultrax hair surge şampuandır arkadaşlar ama malesef türkiyede satışı yok.Avustralyadayken sürekli bu şampuanı kullanıyordum oldukça memnundum zaten oralarda en iyi saç dökülmesi karşıtı şampuan yorumlarında bir numarada gösterilen tek şampuandı kendisi,düşünün revita falan beşinci sırada falan geliyordu .

Blue

• Full Member
« Yanıtla #206 : 21 Aralık 2019, 17:45:20 »
Ben de bir sürü şampuan değiştiriyorum, bitirmeden bırakıp duruyorum

Bu sefer Priorin Yağlı saçlar için şampuanına geçeceğim aynı ürünün kapsülüyle beraber bakalım nasıl çıkacak. Bu da olmazsa artık yapacak birşey yok gidip bir şampuana 100tl falan veremem

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #207 : 21 Aralık 2019, 18:38:01 »
Ben çok arastirdim bu şampuan işini, hepsi boş sac dökülmesine etkisi yok denecek kadar az. Sadece saçların dolgun veya parlak görünmesini sağlar o kadar. Sac derisi yaglanmasi tamamen derinin yapisiyla alakali. Yaglanmayi falan da geciktiremez sampuan deri yagliysa her turlu yaglanir, sadece saclarin yağsız gibi gorunmesini sağlayabilir ama deri altta yine yağlıdır. İçeriğinde alkol paraben sls gibi maddeler olmayan bi şampuan iş görür.

Blue

• Full Member
« Yanıtla #208 : 21 Aralık 2019, 18:53:10 »
Ben çok arastirdim bu şampuan işini, hepsi boş sac dökülmesine etkisi yok denecek kadar az. Sadece saçların dolgun veya parlak görünmesini sağlar o kadar. Sac derisi yaglanmasi tamamen derinin yapisiyla alakali. Yaglanmayi falan da geciktiremez sampuan deri yagliysa her turlu yaglanir, sadece saclarin yağsız gibi gorunmesini sağlayabilir ama deri altta yine yağlıdır. İçeriğinde alkol paraben sls gibi maddeler olmayan bi şampuan iş görür.

Hocam Konazol falan çok etkili ama yağlanma konusunda. Tabi bu şampuan ama bir ilaç bu yüzden bu kategoride değerlendirmek doğru mu bilmiyorum zaten fazla sık kullanılmıyor

Geçenlerde yüzüme falan sürdüm belli aralıklarla günlerce, bi baktım alnım falan pürüzleşmiş kurumuş. 2-3 gün nemlendirici sürdüm anca eski haline gelmeye başladı:D

unverm

• Hero Member
« Yanıtla #209 : 21 Aralık 2019, 18:57:01 »
Hocam Konazol falan çok etkili ama yağlanma konusunda. Tabi bu şampuan ama bir ilaç bu yüzden bu kategoride değerlendirmek doğru mu bilmiyorum zaten fazla sık kullanılmıyor

Geçenlerde yüzüme falan sürdüm belli aralıklarla günlerce, bi baktım alnım falan pürüzleşmiş kurumuş. 2-3 gün nemlendirici sürdüm anca eski haline gelmeye başladı:D
Konazol ben de kullanıyorum ama sürekli kullanılacak bi şampuan değil bi ilaç. Egzema sorunu olanlar için ki ben de vardı. Ilaç kullanıp geçince bırakılacak bi ilaç aslında. Benim kastettiğim kerastase, vichy, davines, alpecin gibi şampuanlar. Tabi bunlar en azından market şampuanlarından iyidir o ayrı. Benim demek istediğim sac dökülmesini ve yaglanmayi engellemez hiçbiri.

Facebook Twitter Instagram