Gönderen Konu: saç dökülmesine karşı şampuan ve kullananların yorumları  (Okunma sayısı 129313 defa)

Burakcan

• Full Member
Ynt: saç dökülmesine karşı şampuan ve kullananların yorumları
« Yanıtla #180 : 21 Kasım 2019, 03:05:47 »
Sebamedin erkeklere ozel olan energizing hair body sampuanini aldim denedim 2 kere falan baya hosuma gitti yani ozellikle alpecine gore daha cok hosuma gitti temizlik ve dht hormununun salgiladigi yagi almasi acisindan. Baska kullanan da varsa bilgilendirsin. Ayrica alpecinin icinde bulunan caffeine menthol vs sebamedde de var ancak alpecinin icinde 2 tane paraben varken sebamed de paraben falan yok

kafeinli şampunlar saçı çok kurutur ve elektriklenmeye neden olur sebamed  kullanırken deneyimledinmi acaba ?

mataramasuko1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #181 : 26 Kasım 2019, 00:09:52 »
şampuan ve bakım kremleri ile ilgili sürekli "internette daha uygun fiyata bulabilirsiniz" tarzında önerilerde bulunuluyor. Birkaç zamandır türkiyede pek bulunmayan şampuanlarla ile ilgili araştırma yapıyorum,  hepimizin çok kullandığı bir kaç büyük alışveriş sitesinde eczanede satıldığı fiyatın %25 daha düşük fiyatına satıldığını gördüm ve bu alışveriş sitelerinde yer alan "satıcı bilgisi" butonundan yola çıkarak araştırmalar yaptım.  Orada vergi numarası, firma unvan ve ismi gibi çeşitli bilgiler var. İnanın ufak bir araştırma yapınca firmaların ithal edebilecek kapasitede firmalar olmadıklarını sizde anlayacaksınız (işim gereği emin olabiliyorum), kozmetik ve ilaç ürünlerinin ithal edilmesi o kadar kolay değildir, çoğu zaman bu ürünler tahlile gönderilir. Ancak yolcu beraberinde (yurtdısından gelişlerde) birkaç ürün getirebilirler,  bunlarında satışı e-ticaret sitelerinde değil, sahibinden.com gibi kişiyle yüzyüze gelerek alışveriş yapabileceginiz yerlerde satılabilir. O yüzden e-ticaret sitelerinden Bu tarz ürünler alırken lütfen dikkat edin arkadaşlar, en güvenilir eczanelerdir demiyorum tabiki ama en azından öpselerde belimiz incinmesin. İyi geceler

mataramasuko1

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #182 : 26 Kasım 2019, 00:13:38 »
Sahibinden sitesini örnek verirken orada da satılan ürünler olduğunu gördüm şimdi, oradakiler gerçek demiyorum yanlış anlaşılmasın, insanlar yurtdısından getirdiklerini beyan ettiklerinde, yüzyüze geldiginizde en azından fatura sorabileceginiz ve ayrıntılı bilgi alabileceginiz muhatabınız olur diye düşünüyorum sadece

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #183 : 26 Kasım 2019, 22:18:53 »
şampuan ve bakım kremleri ile ilgili sürekli "internette daha uygun fiyata bulabilirsiniz" tarzında önerilerde bulunuluyor. Birkaç zamandır türkiyede pek bulunmayan şampuanlarla ile ilgili araştırma yapıyorum,  hepimizin çok kullandığı bir kaç büyük alışveriş sitesinde eczanede satıldığı fiyatın %25 daha düşük fiyatına satıldığını gördüm ve bu alışveriş sitelerinde yer alan "satıcı bilgisi" butonundan yola çıkarak araştırmalar yaptım.  Orada vergi numarası, firma unvan ve ismi gibi çeşitli bilgiler var. İnanın ufak bir araştırma yapınca firmaların ithal edebilecek kapasitede firmalar olmadıklarını sizde anlayacaksınız (işim gereği emin olabiliyorum), kozmetik ve ilaç ürünlerinin ithal edilmesi o kadar kolay değildir, çoğu zaman bu ürünler tahlile gönderilir. Ancak yolcu beraberinde (yurtdısından gelişlerde) birkaç ürün getirebilirler,  bunlarında satışı e-ticaret sitelerinde değil, sahibinden.com gibi kişiyle yüzyüze gelerek alışveriş yapabileceginiz yerlerde satılabilir. O yüzden e-ticaret sitelerinden Bu tarz ürünler alırken lütfen dikkat edin arkadaşlar, en güvenilir eczanelerdir demiyorum tabiki ama en azından öpselerde belimiz incinmesin. İyi geceler

söylediklerin mantıklı ama şampuan gibi sürekli dönemsel alınması gereken ürünler konusunda devamlılığı sağlamak pek mümkün değil söylediğiniz yöntemle yani bir kes aldık diyelim ikinciye gelince sıkıntı.

nankör

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #184 : 29 Kasım 2019, 00:40:49 »
bioblas ve bioderma node gibi şampuanlar nasıl arkadaşlar saç dökülmesine karşı etkilimidir kullananlar yorum yaparsa sevinirim.

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #185 : 30 Kasım 2019, 13:58:02 »
bioblas ve bioderma node gibi şampuanlar nasıl arkadaşlar saç dökülmesine karşı etkilimidir kullananlar yorum yaparsa sevinirim.

hiç birini kullanmadım ama hem bioblas hemde bioderma şampuan olarak bir sürü çeşidi var sıradan piyasa şampuanları bence.

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #186 : 01 Aralık 2019, 17:58:48 »
kafeinli şampunlar saçı çok kurutur ve elektriklenmeye neden olur sebamed  kullanırken deneyimledinmi acaba ?

Tam tersi, kafeinli sampuanlar saçı daha çabuk yağlandırır.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Dahess

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #187 : 01 Aralık 2019, 21:03:17 »
İçinde sls paraben olmayan şampuanları kullanın.hiç bir şampuan dökülmelyi engellemez en azından saçınıza Zarar vermesin

ghostrider

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #188 : 02 Aralık 2019, 16:01:47 »
Senelerdir head&shoulders kullanıyorum bir sıkıntım da yoktu gerçi. Fakat bu aralar dökülme var saçımda. Dökülme var ama seyreklik vs yok gayet normal gözüküyor. Bu şampuanlardan birine mi başlasam sizce. Saç tipim yağlı bu arada. Ne tavsiye edersiniz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #189 : 02 Aralık 2019, 18:38:14 »
mevsimsel geçiş olabılır dökülme
Global Moderator

Burakcan

• Full Member
« Yanıtla #190 : 04 Aralık 2019, 01:01:37 »
Tam tersi, kafeinli sampuanlar saçı daha çabuk yağlandırır.

kurutur ve elektriklendirir derken yağlanmayı kastetmedim.kafeinli şampuanlar saç tellerini kurutur ve elektriklendirir ve aynı zamanda saç derisini yağlandırır diyelim doğrusu bu  ;)

nankör

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #191 : 05 Aralık 2019, 00:02:48 »
Bioderma şampuan nasıl arkadaşlar kullanlar varsa yorum yaparlarsa sevinirim bir bayan arkadaşım kullanıyor şu anda  dökülme için çok etkili oldu falan diyor erkeklerde işe yararmı acaba.

Dahess

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #192 : 10 Aralık 2019, 17:34:44 »
Davines energizing hafta da iki gün diğer günler de davines io şampuan kullanıyorum.doğal güzel şampuanlar memnunun ama şimdi de revitayı merak ettim.en iyisi alıp denemek

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #193 : 10 Aralık 2019, 18:28:55 »
Revita türkiye ye gelmiyor şu anda ama bir gelişme oldu mu bilmiyorum

Dahess

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #194 : 10 Aralık 2019, 23:52:24 »
Türkiye de yok yurtdışına gidenlerden  rica edeceğiz artık

Facebook Twitter Instagram