Gönderen Konu: saç dökülmesine karşı şampuan ve kullananların yorumları  (Okunma sayısı 129315 defa)

EMİNBEY

• Hero Member
Ynt: saç dökülmesine karşı şampuan ve kullananların yorumları
« Yanıtla #165 : 20 Ekim 2019, 06:37:53 »
Genel olarak kozmetik ürünlerde, şampuanlarda (organik-katkısız diye aktarlarda satılan şampuanlar, göz yakmayan diye satılan bebe şampuanlarında bile SLS mevcut), günlük temizlik ürünlerinde vb. alanlarda yaygın olarak kullanılan kimyasal köpürtücüdür.SLS yüzünden cildiniz kurur; böylece vücudunuz nemi etkili bir şekilde düzenleyemez. Vücut kuruluğunun en önemli sebebi SLS ve muadili maddelerdir.
SLS bulunmayan yüz yıkama jelleri ve şampuanlar iyi temizlemediği hissi yaratıyor. SLS bulunmayan diş macunu kullandınız mı bilmiyorum.  Ben kullandım. Hiç köpük yapmadığını hissedince bu ne biçim ürün diye aklımdan geçirdim.  mesala revita çok az köpürür kısaca hoş bir madde değil
abi sen naptın alpecin kullanacağım demiştin hatırladığım kadarıyla nasıl memnun kaldın mi ? Devam ediyor musun kullanmaya

Skywalker

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #166 : 09 Kasım 2019, 14:08:58 »
Alpecin ve davines energy arasında kaldım hangisini tavsi ye edersiniz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #167 : 09 Kasım 2019, 14:15:46 »
Alpecin iyi diye düşünüyorum içerik olarak ama kullanmadım belirteyim sen karar ver
Global Moderator

atilla17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #168 : 09 Kasım 2019, 16:20:13 »
Alpecin ve davines energy arasında kaldım hangisini tavsi ye edersiniz
illa kafein kullanıcam diyosan davines alpecinin içeriği fazla kimyasal dolu

Skywalker

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #169 : 09 Kasım 2019, 20:39:00 »
illa kafein kullanıcam diyosan davines alpecinin içeriği fazla kimyasal dolu
Hocam benim sac  çabuk yaglanıyor ve ince dolgun gösterecek bir şampuan mı davines tecrübelerini paylaşabilir misin

kılıkırkyaran

• Full Member
« Yanıtla #170 : 12 Kasım 2019, 02:38:49 »
yves rocher şampuanları için ne diyorsunuz antı chute diye bir markası var kullanan oldumu acaba aranızda.

atilla17

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #171 : 12 Kasım 2019, 21:41:02 »
yves rocher şampuanları için ne diyorsunuz antı chute diye bir markası var kullanan oldumu acaba aranızda.
kardeşim kötünün iyisi bi şampuan şuanda değişti zaten şişe olarak içeriği aynımıdır bilemiyorum ama fena şampuan değil iyi de diyemem.

Burkinho

• Hero Member
« Yanıtla #172 : 13 Kasım 2019, 00:30:05 »

Ben kullanmıştım bir ara hiç köpürmüyodu, o yüzden kirli hissediyordum hep saçlarımı. Orda çalışana sorduğumda bana içinde deterjan olmadığı için köpürmüyor demişti mal

tudors

• Full Member
« Yanıtla #173 : 15 Kasım 2019, 01:01:15 »
Ben kullanmıştım bir ara hiç köpürmüyodu, o yüzden kirli hissediyordum hep saçlarımı. Orda çalışana sorduğumda bana içinde deterjan olmadığı için köpürmüyor demişti mal

bu ywes rocher şampuanlarıyla  ile ilgili bir sürü şikayet var şikayetcomda uzak durun bence mağazalarıda güvenilmez geliyor nedense bana.

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #174 : 16 Kasım 2019, 15:09:36 »
Krc derma 360 şampuandanda uzak durun cildiye doktoru eşime tavsiye etti bu şampuanı ama içeriği hiç bir yerde yazmıyor peki o zaman neye göre tavsiye etti bence bunlar doktorları geze geze piyasada şampuanlarının satılmasını sağlıyorlar inadına almadım bende .krc 360 şampuan içinde saç dökülmesini durduran dört tane etken madde var diyor ama ne olduğu meçhul nasıl bir şey anlamadım.

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #175 : 17 Kasım 2019, 01:02:56 »
Zaten ilaç sektörü tamamen bir mafya rant meselesine dönmüş. Belki forumda doktor arkadaşlarımız vardır üstlerine alınmasınlar ama ilaç firmalarının doktorlara antalyada lüks otellerde tatil hediye ettiğine bizzat şahit olmuştum. :)

bsrfrance

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #176 : 19 Kasım 2019, 15:11:15 »
Sebamedin erkeklere ozel olan energizing hair body sampuanini aldim denedim 2 kere falan baya hosuma gitti yani ozellikle alpecine gore daha cok hosuma gitti temizlik ve dht hormununun salgiladigi yagi almasi acisindan. Baska kullanan da varsa bilgilendirsin. Ayrica alpecinin icinde bulunan caffeine menthol vs sebamedde de var ancak alpecinin icinde 2 tane paraben varken sebamed de paraben falan yok

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #177 : 19 Kasım 2019, 15:46:28 »
Sebamedin erkeklere ozel olan energizing hair body sampuanini aldim denedim 2 kere falan baya hosuma gitti yani ozellikle alpecine gore daha cok hosuma gitti temizlik ve dht hormununun salgiladigi yagi almasi acisindan. Baska kullanan da varsa bilgilendirsin. Ayrica alpecinin icinde bulunan caffeine menthol vs sebamedde de var ancak alpecinin icinde 2 tane paraben varken sebamed de paraben falan yok

Saçı kutuyormu buna dikkat et eğer kurutmaz ise güzel sabamed de böyle bir sorun oluyor çünkü
Global Moderator

bsrfrance

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #178 : 19 Kasım 2019, 18:27:20 »
Saçı kutuyormu buna dikkat et eğer kurutmaz ise güzel sabamed de böyle bir sorun oluyor çünkü

Yani alpecinle ayni derecede kuruluk sacta, kurutmuyor oyle zaten daha az kimyasal var alpecin kadar kurutamaz. Ama alpecin daha cabuk yaglandiriyor gibime geliyordu.

Furkannn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #179 : 19 Kasım 2019, 23:34:54 »
Bioxin Forte iyidir kullanın

Facebook Twitter Instagram