Gönderen Konu: HLC 3531 Greft Ekim  (Okunma sayısı 51938 defa)

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: HLC 3531 Greft Ekim
« Yanıtla #75 : 03 Kasım 2016, 17:17:43 »
Henüz çok erken bence kapanacaktir. süreç gayet iyi gidiyor.

Sagol kardes. Insallah merakla bekliyorum kapanmasini :)

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 04 Kasım 2016, 07:46:24 »
Bence iyi görünüyor yani , 88. Güne göre çok iyi,daha erken ..buda dahada iyi olacağı anlamına gelir. Ankaranın neresinde bu hlc ben baya bir duyuyorum ama yerine bakma fırsatım olmadı.

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #77 : 04 Kasım 2016, 15:11:48 »
Bence iyi görünüyor yani , 88. Güne göre çok iyi,daha erken ..buda dahada iyi olacağı anlamına gelir. Ankaranın neresinde bu hlc ben baya bir duyuyorum ama yerine bakma fırsatım olmadı.

Sagolasin kardes insallah iyi olacak :) Ugur mumcu caddesinde gaziosmanpasada.

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 04 Kasım 2016, 18:24:18 »
Bu ilaçları kullanma konusunda kararlımısın :(?

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #79 : 05 Kasım 2016, 14:09:12 »
Kararliyim kardesim 6-7 ay oldu finasin bir yan etkisini gormus  degilim.

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 08 Kasım 2016, 21:12:18 »

eger sacin dokuluyorsa kel kalmak istemiyosan finasteride kullanicaksin 2 + 2 = 4... ister en kralina sac ekimi yaptir bu sefer  ektirmedigin kisimlar gider bu isin baska yolu yok.. 2 senedir kullaniyorum saclari kurtardim kellik olusmadan. aldigim en iyi kararlardan biri oldu keske daha once baslasaydim daha sik olurdu saclarim diyorum.. bence yan etkisi felan psikolojik. her erkek zaten zaman zaman sertlesme isteksizlik vs sorunlar yasar, boyle bi ilac kullanincada insan dogal olarak ilactan oldugunu dusunuyor ve daha cok etkileniyor. amerikada zaten cok daha yaygin bir ilac ve yan etkileri bu kadar dillendirilmiyor. Koray Erdogan gibi dunya capinda bilgisi olan adamlar bu ilaci bosuna kullanin demiyor. 2 3 kotu yorum okuyunca veya gecici (bence psikolojik) etkiler yasayinca hemen vazgecmeyin..
« Son Düzenleme: 08 Kasım 2016, 21:16:49 Gönderen: ModelPros »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 08 Kasım 2016, 21:53:17 »

eger sacin dokuluyorsa kel kalmak istemiyosan finasteride kullanicaksin 2 + 2 = 4... ister en kralina sac ekimi yaptir bu sefer  ektirmedigin kisimlar gider bu isin baska yolu yok.. 2 senedir kullaniyorum saclari kurtardim kellik olusmadan. aldigim en iyi kararlardan biri oldu keske daha once baslasaydim daha sik olurdu saclarim diyorum.. bence yan etkisi felan psikolojik. her erkek zaten zaman zaman sertlesme isteksizlik vs sorunlar yasar, boyle bi ilac kullanincada insan dogal olarak ilactan oldugunu dusunuyor ve daha cok etkileniyor. amerikada zaten cok daha yaygin bir ilac ve yan etkileri bu kadar dillendirilmiyor. Koray Erdogan gibi dunya capinda bilgisi olan adamlar bu ilaci bosuna kullanin demiyor. 2 3 kotu yorum okuyunca veya gecici (bence psikolojik) etkiler yasayinca hemen vazgecmeyin..

Yıllarca finasteride kullanmış biri olarak;
Finasteride prostat hastalarının tedavisi için piyasaya sürülmüş, DHT yi bloke eden bir kimyasal ilaçtır, finasteride in ucuz olması, kullanımının yaygın olması , bu ilacın zararlarını zerre kadar azaltmaz.senelerce finast kullanıp , çeşitli forum sitelerinde finasın yetkilerinin psikolojik oldugunu savunan birisi olarak çok açık ve net bir sekilde bütün samimiyetim ile  şunu söyleyebilirim ki, finasın yanetkileri prospektüs te belirtildiği üzere %0,4 deki geçici bir yanetkiye sahip değildir.Yanetki görmeyen olamazmı? Olabilir Tabiki ama emin olun etkide göremez , nekadar şiddetli yanetki okadar saça faydalı yönde etki... Mekanizma bu şekilde çalışıyor.
Unutkanlık , halsizlik , vücudun yağ oranının artması ve libido düşüklüğü.... Bunların tamamını yaşamama rağmen faydasını görmek hoşuma gittiği için yanetkilerini görmezden geldim.. Bu ilacı 6 aydan fazla kullanan birinin sabah ereksiyonları neredeyse ayda 3-4 güne inmekte.Yan etkileri sinsice nüfuz ettiği ve estetik faydasının insanın hoşuna gidiyor olmasından sebep insan bunları görmezden geliyor.İlacı bırakınca ancak anlıyorsunuz bu ilacın yaşam kalitenize olumsuz etkilerini.
Bu arada biraz takıntılı birisiyim , bu ilacın en çok kullanıldığı 5 farklı ülkeden 50 şer kişiye mail ile ulaşarak Zaman'ında istatistik yapmaya çalışmış idim. Sonuc şaşırtıcı idi 2 sene ve üzeri kullananların % 60 sı problemlerden sebep ilacı bırakmışlardı.yaklasık %8 i kadarı ise problemlerin kalıcı olduğu kaygısını yasamakta idi.ve yine kontak kurduğum 250 kişiden daha fazla olan bu kişilerin hiç biri yan etkileri ile alakalı bir geri dönüş ile merck sharp firmasına bildirimde bulunmamış idi.
Hoş gerçi ben üretici firmayada mail atmıştım kalıcı yanetkileri ile alakalı kaldıklarımı fakat prospektüste belirtilen dışında saptanmıs bir etki saptamadıkları bilgisini benimle paylaşmışlar idi.

Finasteride ile alakalı tecrüben şudur ki" nekadar yanetki okadar fayda" ayrıca bu ilacı kullanan birinin kullanmaya devam ederken zararlarını kabul etmemesi maalesef benimde Zaman'ımda yaşamış olduğum bir yanılgı...

Lütfen finastaride den uzak durum.... Yada kendinizi dinleyerek dikkatli kullanın (not:kan tahlili sonuçlarımda hiçbir anormallik olmamasına rağmen , çoook ciddi yanetkilerine maruz kaldım)

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 09 Kasım 2016, 00:24:25 »
Bende tehlikeli olduğuna inanıyorum..

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 09 Kasım 2016, 09:15:26 »

Yıllarca finasteride kullanmış biri olarak;
Finasteride prostat hastalarının tedavisi için piyasaya sürülmüş, DHT yi bloke eden bir kimyasal ilaçtır, finasteride in ucuz olması, kullanımının yaygın olması , bu ilacın zararlarını zerre kadar azaltmaz.senelerce finast kullanıp , çeşitli forum sitelerinde finasın yetkilerinin psikolojik oldugunu savunan birisi olarak çok açık ve net bir sekilde bütün samimiyetim ile  şunu söyleyebilirim ki, finasın yanetkileri prospektüs te belirtildiği üzere %0,4 deki geçici bir yanetkiye sahip değildir.Yanetki görmeyen olamazmı? Olabilir Tabiki ama emin olun etkide göremez , nekadar şiddetli yanetki okadar saça faydalı yönde etki... Mekanizma bu şekilde çalışıyor.
Unutkanlık , halsizlik , vücudun yağ oranının artması ve libido düşüklüğü.... Bunların tamamını yaşamama rağmen faydasını görmek hoşuma gittiği için yanetkilerini görmezden geldim.. Bu ilacı 6 aydan fazla kullanan birinin sabah ereksiyonları neredeyse ayda 3-4 güne inmekte.Yan etkileri sinsice nüfuz ettiği ve estetik faydasının insanın hoşuna gidiyor olmasından sebep insan bunları görmezden geliyor.İlacı bırakınca ancak anlıyorsunuz bu ilacın yaşam kalitenize olumsuz etkilerini.
Bu arada biraz takıntılı birisiyim , bu ilacın en çok kullanıldığı 5 farklı ülkeden 50 şer kişiye mail ile ulaşarak Zaman'ında istatistik yapmaya çalışmış idim. Sonuc şaşırtıcı idi 2 sene ve üzeri kullananların % 60 sı problemlerden sebep ilacı bırakmışlardı.yaklasık %8 i kadarı ise problemlerin kalıcı olduğu kaygısını yasamakta idi.ve yine kontak kurduğum 250 kişiden daha fazla olan bu kişilerin hiç biri yan etkileri ile alakalı bir geri dönüş ile merck sharp firmasına bildirimde bulunmamış idi.
Hoş gerçi ben üretici firmayada mail atmıştım kalıcı yanetkileri ile alakalı kaldıklarımı fakat prospektüste belirtilen dışında saptanmıs bir etki saptamadıkları bilgisini benimle paylaşmışlar idi.

Finasteride ile alakalı tecrüben şudur ki" nekadar yanetki okadar fayda" ayrıca bu ilacı kullanan birinin kullanmaya devam ederken zararlarını kabul etmemesi maalesef benimde Zaman'ımda yaşamış olduğum bir yanılgı...

Lütfen finastaride den uzak durum.... Yada kendinizi dinleyerek dikkatli kullanın (not:kan tahlili sonuçlarımda hiçbir anormallik olmamasına rağmen , çoook ciddi yanetkilerine maruz kaldım)

açıklayıcı ve güzel yazmışsın çoğu kısmına katılıyorum, tabiki yan etkilerini fazla yaşayanlar kullanmasın. fakat benim fikrime göre kafamda saç olması sabah ereksiyonundan çok daha önemli.. saç erkekte çok önemli bi faktor ve sadece saç ekimiyle olmuyor malesef, teknoloji henüz o kadar gelişmedi.. ben henüz öyle ağır yan etkiler yaşamadım fakat yaşasam bile gerekirse cinsel ilişkide takviye alırım ama saçlarım dökülmesin.. tercih meselesi
« Son Düzenleme: 09 Kasım 2016, 09:17:23 Gönderen: ModelPros »

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #84 : 10 Kasım 2016, 14:54:43 »

açıklayıcı ve güzel yazmışsın çoğu kısmına katılıyorum, tabiki yan etkilerini fazla yaşayanlar kullanmasın. fakat benim fikrime göre kafamda saç olması sabah ereksiyonundan çok daha önemli.. saç erkekte çok önemli bi faktor ve sadece saç ekimiyle olmuyor malesef, teknoloji henüz o kadar gelişmedi.. ben henüz öyle ağır yan etkiler yaşamadım fakat yaşasam bile gerekirse cinsel ilişkide takviye alırım ama saçlarım dökülmesin.. tercih meselesi

Ben de sana katiliyorum kardes. Cinsel hayatimda bir sikinti yasamiyorum ve saclarim da eskiye gore gayet gurlesti. Bu durumda kullanmak bana daha mantikli geliyor.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 10 Kasım 2016, 19:14:45 »

Ben de sana katiliyorum kardes. Cinsel hayatimda bir sikinti yasamiyorum ve saclarim da eskiye gore gayet gurlesti. Bu durumda kullanmak bana daha mantikli geliyor.

Muhtemelen bekar oldugunuz için, yada düzenli bir seks hayatınız olmadıgı için bu kadar rahat yorumlar yaptığınızı düşünüyorum( bir atasözünü hatırladım bekara karı boşamak kolaymış)
Bahsettigim gibi seks hayatı düzenli olmayınca ayda 1 yada 2 kere seks yapılacak ise finasteride özellikle ilk sene geçiktirici özelliği sebebiyle memnuniyet bile yaratabilir:)
Ben açıkcası ilk Zaman'lar dert etmedim bu durumu ama oyle bir an varki, oyle birşeyi yaşadığınız an  değil saç insanın kolundan bacağından vazgeçesi geliyor... Öyleki bu durumun kalıcı olabileceği ihtimaliyle 1-2 hafta yasamak kafamdaki butun saçlara bedel.. Davulun sesi uzaktan güzel arkadaslar, hele bir yakından hissedin ozman anlayabilirsiniz yaşadıklarımı. Kaldı ki, sadece libido düşüklüğünden ibaret değil yan etkiler , aynı Zaman'da ileri derecede dikkat bozukluğu ve unutkanlıkta yapar...

Bunlar emin olun kafamızdaki saçlardan çok daha onemli.

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #86 : 10 Kasım 2016, 19:27:10 »

Muhtemelen bekar oldugunuz için, yada düzenli bir seks hayatınız olmadıgı için bu kadar rahat yorumlar yaptığınızı düşünüyorum( bir atasözünü hatırladım bekara karı boşamak kolaymış)
Bahsettigim gibi seks hayatı düzenli olmayınca ayda 1 yada 2 kere seks yapılacak ise finasteride özellikle ilk sene geçiktirici özelliği sebebiyle memnuniyet bile yaratabilir:)
Ben açıkcası ilk Zaman'lar dert etmedim bu durumu ama oyle bir an varki, oyle birşeyi yaşadığınız an  değil saç insanın kolundan bacağından vazgeçesi geliyor... Öyleki bu durumun kalıcı olabileceği ihtimaliyle 1-2 hafta yasamak kafamdaki butun saçlara bedel.. Davulun sesi uzaktan güzel arkadaslar, hele bir yakından hissedin ozman anlayabilirsiniz yaşadıklarımı. Kaldı ki, sadece libido düşüklüğünden ibaret değil yan etkiler , aynı Zaman'da ileri derecede dikkat bozukluğu ve unutkanlıkta yapar...

ne kadar süre kullandınız ve bıraktıkdan sonra duzelmeyen bır problem varmı ?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #87 : 10 Kasım 2016, 20:22:00 »
İki sene, 8. Ayda 15 gün ara verdim , 14. Aydan sora Günaşırı kullanmaya başladım, ileri derece faydasını gördüm, 1. Senenin sonunda saçmı ektirdin? Sende bir değişiklik var? Diyen çok oldu..

Yaşadığım sıkıntılar

-Kilo alımı, yağlanma ve buna bağlı olarak meme ucu buyumesi jinokomasti sıkıntısı belli belirsiz şekilde etkilemiştir.(2/10) ilaçtan sonra bel bölgesi yağlanma baki kaldı

-Hafıza problemleri, unutkanlık sıkıntısı artık işimi doğru düzgün yapamaz hale getirmişti(çok yoğun bir iş temposunda çalışıyorum) (7/10)

-sabah ereksiyonları (8/10) nerdeyse sıfıra indi.

-cinsel iktidar ve sertleşme problemleri ise 2 seneye kadar gözardı edecek seviyede  oldugunu düşünüyordum. Sanki geciktirici almışcasına bir performan 1.seneye kadar puanlamak gerekirse (3/10)
1 Seneden sonra (8/10)

-libido düşüklüğü ile alakalı olarak ilk 6 ay ters etki yaptı, libido tavan yaptı. Sonrasında Cidden libido yerlerde idi , tabiri caiz ise işemeden işemeye görüşür olduk(8/10)

İlacı bıraktıktan sonra , unutkanlık ortadan kalkıyor , öyleki 2 yıl unutkan yarım beyinle yaşayan ben hayatıma süperZeka olarak devam ettim ( insan birden kendini ileri Zeka hissetmeye başlıyor)

Sabah ereksiyonları 2 ay kadar sonra tekrar başladı, ilaç kullanırken , "Eee artık normal ergen degilizki sabah ereksiyonları yasayalım eskisi gibi "diye kendimi Kandıran ben, ergenlik yıllarıma geri döndüm.

Sertleşme probleminin ortadan kalkması 2-3 ayı buldu.( çok kötü bir durum , düşmanımın yaşamasını istemem.

Libido düşüklüğü ile alakalı çok emin olmamakla beraber hala eskisi gibi olduğumu düşünmüyorum, belkide yaşın vermiş oldugu bir durumdur ama aklımda şüphe herzaman  olacak...

En kötüsüde, kan tahlili yapıyorsunuz kolestrol yüksek cıkıyor acaba geçmişte kullandığım proscardan mı diye kendi kendinizi yiyorsunuz.

Bendeki yanetkileri %95 oranında ortadan kalktı diyebilirim, ama bu herkeste bu şekilde olacagı anlamına gelmiyor....

Finasteride bir kimyasaldır, ciddi zararları vardır, yaygın kullanılıyor olması , ucuz olması bunu hiç masumlaşyırmıyor , unutmayın ki EROİN de bir Zamanlar BAYER firmasının yasal bir ürünü idi.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #88 : 10 Kasım 2016, 20:27:38 »
Hastalıklı tavuk, kusura bakma konunu da kirlettik, soru sormak isteyen finas kullanıcı arkadaslar , özelden mesaj atabilirsiniz . Burada konuyu kirletmeyelim ..

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 11 Kasım 2016, 09:55:46 »

valla şurda düzenli seks hayatım var mı yok muyu konuşup kendimi kanıtlamaya çalışmam :) sen belli ki fazla yan etki yaşayan küçük kısımdasın bu yüzden bu kadar karşısın ve kesin konuşuyosun. herkese yan etki ve aynı etkiyi yaratmıyor bunu hatırlatmak isterim. sen o kadar etkilendiysen kullanma tabi
« Son Düzenleme: 11 Kasım 2016, 10:15:53 Gönderen: ModelPros »

Facebook Twitter Instagram