Gönderen Konu: HLC 3531 Greft Ekim  (Okunma sayısı 51922 defa)

can29

• Ziyaretçi
Ynt: HLC 3531 Greft Ekim
« Yanıtla #46 : 27 Eylül 2016, 21:09:27 »
ekımden once saçlarında bu kadar beyaz varmıydı ?

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #47 : 28 Eylül 2016, 16:46:17 »

Ekimden once beyazim yok denecek kadar azdi. Ekim yaptirdigim donemde cok kisa surede beyazlama oldu saclarimda kardes. Etrafimdaki insanlar da hayret ettiler. Sebebinin stres oldugunu dusunuyorum.

xhalukx

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #48 : 29 Eylül 2016, 18:44:46 »
Proscar   kullanmak  zararlı olmaz mı  hocam ?

xpecia  ya  devam etseniz.  Umarım  saçlarınız  istediğiniz  gibi olur...

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #49 : 29 Eylül 2016, 21:39:16 »

Ekimden once beyazim yok denecek kadar azdi. Ekim yaptirdigim donemde cok kisa surede beyazlama oldu saclarimda kardes. Etrafimdaki insanlar da hayret ettiler. Sebebinin stres oldugunu dusunuyorum.

anladım eger fınas kullanıosan saçların kalınlastı ve ince olan beyazlarda kalınlastıgı ıcınbeyazlarr cok dıkkat cekmeye basladı tempıl ve donör fınasta cokcabuk etkısını gosterır dht oraları daha az etkıledıgınden aynı durum banada olmustu :) ondan sordum tabı kullanmıyosan bılemem yanı sebebı fınas dostum saçın kalınlasması

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #50 : 30 Eylül 2016, 00:08:17 »

anladım eger fınas kullanıosan saçların kalınlastı ve ince olan beyazlarda kalınlastıgı ıcınbeyazlarr cok dıkkat cekmeye basladı tempıl ve donör fınasta cokcabuk etkısını gosterır dht oraları daha az etkıledıgınden aynı durum banada olmustu :) ondan sordum tabı kullanmıyosan bılemem yanı sebebı fınas dostum saçın kalınlasması

Finans kullaniyorum kardes, dediklerin mantikli dogru olabilir. Fakat onceki ekimden olan halihazirda kalin olan saclar da beyazladi. Bundan dolayi strese yordum.

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #51 : 30 Eylül 2016, 00:12:09 »
Proscar   kullanmak  zararlı olmaz mı  hocam ?

xpecia  ya  devam etseniz.  Umarım  saçlarınız  istediğiniz  gibi olur...

Tesekkurler kardes. Proscarin su zamana kadar yan etkisini gormedim acikcasi. Kisinin yapisina gore etki yapiyor sanirim. Yine de omur boyu kullanmam diye dusunuyorum.

alice

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #52 : 30 Eylül 2016, 00:49:53 »

Folik asit seviyene baktırmanı tavsiye ederim

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #53 : 30 Eylül 2016, 02:14:05 »

senın folık asıt ıcın kullandıgın ılacın adı ne alıce ?

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #54 : 30 Eylül 2016, 03:11:27 »

Tavsiyen icin sagol kardes. Turkiye hudutlari icine donunce dedigini yapacam. Yalniz bu folik asit dusuklugu varsa ekimi de etkiler mi?

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 30 Eylül 2016, 22:42:58 »
Arkadaslar bir sorum olacak. Bugunle 82 gun oldu artik ve bu aralar parti ve alkol isini abarttim gibi. Bunun bir zararini gorur muyum yada goren birisi var mi?. Internette gordugum kadariyla ilk iki haftadan sonra alkolun sikinti olmayacagi konusuluyor.

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #56 : 01 Ekim 2016, 02:40:02 »
Alkol  ve Sigaraya  bir  Yil   ara  versen  iyi  olur. Sigarayi  birakamazsan  bile  alkolu burak.  Alkol  zehirdir.  Bekle  bir  Yil  sonra  ic.  Bende  severim Alkol  icmeyi ara  verecegim  ekimimin  basarili  olmasi  icin.

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #57 : 01 Ekim 2016, 14:31:01 »
2 ekımın olmasına ragmen suan donör durumundan memnunmusun dostum senı rahatsız eden bır durumu varmı suan donör de ? bekledıgınden dahamı ıyı 2 ekıme gore ?

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 01 Ekim 2016, 19:54:42 »
Alkol  ve Sigaraya  bir  Yil   ara  versen  iyi  olur. Sigarayi  birakamazsan  bile  alkolu burak.  Alkol  zehirdir.  Bekle  bir  Yil  sonra  ic.  Bende  severim Alkol  icmeyi ara  verecegim  ekimimin  basarili  olmasi  icin.

Ingilterede icmemek zor oluyor kardes. Yine de haklisin her ihtimale karsi uzak durmak lazim.

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #59 : 01 Ekim 2016, 19:56:43 »
2 ekımın olmasına ragmen suan donör durumundan memnunmusun dostum senı rahatsız eden bır durumu varmı suan donör de ? bekledıgınden dahamı ıyı 2 ekıme gore ?

Ilk ekimimde donor bolgem cok hor kullanildi. Ona ragmen memnunum. Ayrica Gokhan beyin donor kullanimiyla ilki arasinda daglar kadar fark var. Gayet uygun sekilde almis kendisi.

Facebook Twitter Instagram