Gönderen Konu: HLC 3531 Greft Ekim  (Okunma sayısı 51925 defa)

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: HLC 3531 Greft Ekim
« Yanıtla #31 : 14 Ağustos 2016, 17:03:55 »
Arkadaslar 2 - 3 haftadir sok dokulme surecindeyim. Fakat son gunlerde elimi kafama attığımda beş altı taneden birinde ucu ince ve beyaz saclar geliyor. Acaba kokten kalici mi dokuluyor diye kafama takılıyor. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

volkarizma90

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #32 : 14 Ağustos 2016, 18:10:03 »
Senin ikinci ekimin hocam sen daha tecrubelisin. 😃 Bu dökülmeleri hepimiz yaşıyoruz normal yani.

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 14 Ağustos 2016, 18:29:00 »
Senin ikinci ekimin hocam sen daha tecrubelisin. 😃 Bu dökülmeleri hepimiz yaşıyoruz normal yani.
Kardes ilk ekimimde bu tip dokulme oldu mu hic hatirlayamadim. Ondan takibini iyi yapan ve bilgili arkadaslar varsa daha aydinlatici olur dedim. Cevap icin sagolasin.

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #34 : 21 Ağustos 2016, 13:18:04 »
42. Gun donor ve ustten gorunum

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 17 Eylül 2016, 10:56:18 »
70. Gun

Jokey35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 17 Eylül 2016, 11:41:10 »
Gayet iyi gidiyor dostum
🏇🏇

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 17 Eylül 2016, 17:17:29 »
Gayet iyi gidiyor dostum

Yorumun için teşekkürler kardeş.

Chiquita

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 20 Eylül 2016, 12:09:05 »
Dostum hayırlı olsun öncelikle sağlıklı bir sonuç alacağını umuyorum. Bu sitede en çok sonucunu beklediğim ekim seninki. Çünkü bende aynı sorundan muzdaribim. Gerçi benim ekimim güzel oldu fakat geriye doğru kendi saçlarımı kaybedince açıklık oluştu. Okulumu bitirdiğim için askere gidicem ve geldiğimde 1 seans daha yaptırıcam. Hep kafamda acabalar var ve belki sayende bu acabalardan kurtulucam :)

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 25 Eylül 2016, 20:06:24 »
Dostum hayırlı olsun öncelikle sağlıklı bir sonuç alacağını umuyorum. Bu sitede en çok sonucunu beklediğim ekim seninki. Çünkü bende aynı sorundan muzdaribim. Gerçi benim ekimim güzel oldu fakat geriye doğru kendi saçlarımı kaybedince açıklık oluştu. Okulumu bitirdiğim için askere gidicem ve geldiğimde 1 seans daha yaptırıcam. Hep kafamda acabalar var ve belki sayende bu acabalardan kurtulucam :)

Sagolasin kardes. Cok goze batmiyorsa bekle derim ama dikkat cekici ise ektir gitsin, o duyguyu bilirim. Insallah iyisi olur senin icin de.

persi_ali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #40 : 25 Eylül 2016, 21:18:57 »
HLC nerede istanbul mu ankara da mı ?

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #41 : 25 Eylül 2016, 21:22:55 »
2 cı ekımın oldugu ıcın sonucunu merak edıyorum umarım mutlu olursun

Chiquita

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #42 : 26 Eylül 2016, 00:11:55 »

Sagolasin kardes. Cok goze batmiyorsa bekle derim ama dikkat cekici ise ektir gitsin, o duyguyu bilirim. Insallah iyisi olur senin icin de.

Cok goze batmiyor aslinda ama benim gozume batiyor. Bunu icin fixplant kullaniyorum cok az bi dozda sanirim bi zarari olmaz. Bu arada birkac sorum olacak. 2.ekimden sonra kullandigin bir ilac ya da tedavi var mi ? Ve zahmet olmazsa donör bölgeni paylasabilir misin ?

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #43 : 27 Eylül 2016, 11:56:15 »

Cok goze batmiyor aslinda ama benim gozume batiyor. Bunu icin fixplant kullaniyorum cok az bi dozda sanirim bi zarari olmaz. Bu arada birkac sorum olacak. 2.ekimden sonra kullandigin bir ilac ya da tedavi var mi ? Ve zahmet olmazsa donör bölgeni paylasabilir misin ?

Tabi, mumkun oldugunca isikta cektim.
Xpecia ve proscar kullaniyorum.

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #44 : 27 Eylül 2016, 12:02:39 »
2 cı ekımın oldugu ıcın sonucunu merak edıyorum umarım mutlu olursun

Sagolasin kardes.

Facebook Twitter Instagram