Gönderen Konu: LIFEHAIR ANKARA ŞAHİN ÇELİK ve EKİBİ 4000GREFT 25.04.2019  (Okunma sayısı 9738 defa)

es_umit

• Jr. Member
  • **
   Merhaba sevgili forumdaşlar, sizin gibi bende aylardır araştıra araştıra forumumuzunda büyük katkısıyla sonunda bir karar verip en iyi başarı oranlarına sahip olan Şahin Çelik' ve ekibine ekim yaptırma kararı verdim.

25.04.2019 da Eskişehirden yeni yerlerine saat 8 de kendi aracımla geldim. Beni Ergin bey kapıda karşıladı, ön hazırlık odasına geçip Şahin Bey ile ön cizgi işlemlerini birlikte yaptık ve  traş işlemini gerçekleştirdi.

Daha sonra ekim odasına geçerek işleme 08:30 gibi başladık. Ergin Bey  ve Şahin bey anestezi işlemlerine başladı. Havalı anestezi dedikleri bir cihaz ile sanki kafanıza bişi çakılırcasına hafif bir acıyla karışık birçok yerinize bu işlemi uyguluyorlar. Daha sonra deri altı iğneler ile asıl anestezi işlemini yapıyorlar.

Anesteziden sonra Şahin bey micromotorla donör alım işlemlerini tek başına gerçekleştiriyor. Nihan hanımla birlikte bu donörleri birlikte topluyorlar ve bu işlem yaklaşık olarak 3 saat kadar sürüyor. Mütemadiyen kolunuzda serum bağlı oluyor ve bu sizi normalden fazla ihtiyaç molasına çıkartıyor:) Bu sürecte yüz üstü yattığınızdan dolayı biraz fiziksel olarak rahatsız edici ve zorlayıcı oluyor.

Öğle arasında yemeği yedikten sonra ekim alanına yine anestezi uygulanıyor ve Şahin Bey ön çizginizin kanalını kendi açıp, (sanırım) Nihan Hanım'dı kalan kanal açma işlemlerini devrediyor. Kanal işlemi yaklaşık 2 saat kadar sürüyor. Bu safhaya kadar ilgi alaka incelik ve güleryüz  çay kahve ikramı vs. gerçekten hat safhada beklentimin bile üzerinde gerçekleşti diyebilirim..

Kanal açma işlemleri bitince görevi (:Şahinin Melekleri olarak nitelendirdiğim:) (Nihan Hanım karede maaalesef olamadı) Tuğba hanım , Elif Hanım ,  ÇİĞDEM HANIM, 3 koldan ekim işlemine başlıyorlar. İşlerinde gerçekten profesyonelleşmişler ve  çok dikkatle çalışıyorlar. Birbirlerine olan senkronize uyumları ve yine sabahki gibi gösterdikleri samimi sohbetleri, güleryüzlü yaklaşımları takdire şayan!! Herhangi bir sıkıntınız, acıyan yeriniz, bir ihtiyacınız var mı diye sormaktan geri kalmıyorlar... Ekim işlemi yaklaşık 3 - 3,5 saat kadar sürüyor ve sırt üstü yattığınız için fiziksel olarak rahatsız edici veya acı verici olmuyor.

İşlem sonunda kolunuzdan kan alıp 1 seans PRP uygulaması yapıyorlar ve başınızı bandajlayıp ekimi bitiriyorlar. Benim seansım sabah 08:15 te başlayıp akşam üzeri 17:15 gibi bitti. Yan odadaki diğer işlem ise 11de başlıyor ve muhtemelen akşam 20 civarında bitiyordur..

Ergin bey ilaçlarınızı hazırlatıp size getiriyor ve genel olarak nelere dikkat etmeniz ilaç kullanımı vb. hususları anlatarak işlemi sonlandırıyorlar..

İnşallah benim de bundan sonraki sürecim sorunsuz devam eder ve mutlu yüzler arasına katılırım.. Başta Şahin Hocam olmak üzere Tüm ekibi Ergin Bey, Nihan Hanım, Elif Hanım, Tuğba Hanım ve tabi ki Çiğdem Hanım a SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ iletiyorum...

Olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı paylaşarak benim karar vermeme yardımcı olduğunuz gibi benden sonraki arkadaşlar içinde çok yararlı bilgiler oluşacağı kanaatindeyim.

Toplam 4000 Greft ve tepe bölgesi genelde olduğu gibi ek bir seansa bırakıldı

canoxya

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: LIFEHAIR ANKARA ŞAHİN ÇELİK ve EKİBİ 25.04.2019
« Yanıtla #1 : 26 Nisan 2019, 16:19:58 »
Kaç graft ekildi ?

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: LIFEHAIR ANKARA ŞAHİN ÇELİK ve EKİBİ 25.04.2019
« Yanıtla #2 : 26 Nisan 2019, 16:23:18 »
Evet cigdem hanimin fotograflarini bekliyoruz 😂😂😂 saka bi yana hayirli olsun dostum. InsaAllah istedigin saclara kavusursun. Simdiden bol sabir diliyorum :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: LIFEHAIR ANKARA ŞAHİN ÇELİK ve EKİBİ 4000GREFT 25.04.2019
« Yanıtla #3 : 26 Nisan 2019, 16:34:23 »
Hayırlı olsun kardeşim güzel planlama ve sıkı bir ekim olmuş umarım sonucuda çok başarılı olur geçmiş olsun
Global Moderator

es_umit

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 26 Nisan 2019, 16:35:53 »
Fotoların devamı...

es_umit

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 26 Nisan 2019, 16:45:59 »
Hayırlı olsun kardeşim güzel planlama ve sıkı bir ekim olmuş umarım sonucuda çok başarılı olur geçmiş olsun

Teşekkürler Hintell. Benim surecime de yorumlarini eksik etme :) Her zaman oldugu gibi yine hazir asker bekliyorsun forumun basinda👏

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 26 Nisan 2019, 17:15:33 »
 Ekiminiz hayırlı olsun inşallah güzel sonuçları olur. Bende ayni merkezde 18 nisan da ekim yaptırdım

miroglu_46

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 26 Nisan 2019, 17:34:40 »
Hayırlı olsun kardesim ekip sağlam iş yapiyo ınsallah sonucuda çok güzel olur bende mart 26 da ekim yaptirmistim orda tam 1 ay oldu beklemeye dewam

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 26 Nisan 2019, 19:31:38 »

Teşekkürler Hintell. Benim surecime de yorumlarini eksik etme :) Her zaman oldugu gibi yine hazir asker bekliyorsun forumun basinda👏

:) eyvallah ya asker ettin bizi yaparım yorum kardesım sen paylaşım yaptıkca
Global Moderator

Murat_T

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 26 Nisan 2019, 20:01:37 »
hayırlı olsun umarım diğer şahin çelik ekimleri gibi senin saçlarda coşar ve saç derdinden kurtulursun kardeşim.

besyo89

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 26 Nisan 2019, 20:05:12 »
ekiminiz hayirli olsun hocam insallah guzel sonuc alirsiniz

FRESH

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 26 Nisan 2019, 20:55:23 »
ekim öncesi hepatit hiv testi yapılıyor mu ?

es_umit

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 26 Nisan 2019, 21:02:49 »

:) eyvallah ya asker ettin bizi yaparım yorum kardesım sen paylaşım yaptıkca

Sen bu forumum gülüsün dostum sensiz öksüz çocuk gibi kalır burasi...

Yarin ilk yikama icin kendim yikamayi goze alamadigimdan tekrar Ankara'ya gidicem. Dönüşte son durumu yuklerim

Herkesin ayri ayri  emegine iyi dileklerine cok tesekkurler.. sonucu olumlu da olumsuz da olsa tüm sureci araliksiz paylaşıcam beyler.. Umarim hepimiz sonunda taraklarla barışıriz 8)

es_umit

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 26 Nisan 2019, 21:07:19 »
ekim öncesi hepatit hiv testi yapılıyor mu ?

Selamlar. Hayir herhangi bir test yapılmadi ve istenmedi..

FRESH

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 26 Nisan 2019, 21:24:26 »
bi çok yerde yapılıyor bu yapılmasıda gerek şaşırdım açıkcası  umarım gerekli sağlık önlemleri alınıyordu bulaşıcı hastalık kapmayı kimse istemez

Facebook Twitter Instagram