Gönderen Konu: kadınlarda saç ekimi yaptıranların sonuçları  (Okunma sayısı 23758 defa)

lactobacillus

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: kadınlarda saç ekimi yaptıranların sonuçları
« Yanıtla #30 : 29 Nisan 2019, 23:02:51 »
Erkek biri sıfıra vurup gezebilir Ama bayana olmuyor işleri erkekden zor bu saç bir çok insanın moralini sıfır yapıyor başka bir forumda losyon va ile bayanlar da saçları forma sokmuşlardı Doğum kontrol hapı vs iyi gelmişti saç Ekim’i Koray hoca yanık kaza durumlarında yapıyor sanırım büyük ihtimal bir bildiği var ondan girmiyor erkeklere oyan bayanların saçları tedaviye daha iyi cevap veriyor

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #31 : 29 Nisan 2019, 23:17:33 »
bir bayan tanıdıgım prp yaptırdı bayada guzel oldu ekım yerıne bayanlarda prp daha ıyı bence

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #32 : 29 Nisan 2019, 23:53:18 »
bayanlar mutlaka miracle losyon hazırlayıp kullanmalı ,bu losyonun başarılı olma ihtimali özellikle bayanlarda çok yüksek.https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=613.0 burda nasıl yapıldığı anlatılıyor ama dikkat edin bunu kullanırken hamilelik planlamadığınız bir dönem olsun çünkü özellikle aldoctane kullanırken hamile kalmamak gerekiyor tabi bunu saçınıza sürüyorsunuz ama ne olur ne olmaz bir miktar sistemik dolaşıma katılıyor olabilir.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 30 Nisan 2019, 00:20:36 »
Nacizane önerim bayanlara, önce Hintell'in dediğini d vitamini ve b12 takviyesini tekrardan hatırlatalım. Bununla birlikte kullandığınız şampuanlara dikkat edin hanımlar. Bazı şampuanlara çok yıpratıyor saçları. Hele head and shoulders gibi şampuanlar sağlıkları saçları bile mahvediyor. Daha doğal şampuanlar kullanmaya özen gösterin. Benim yengemin saçları çok yıpranmıştı, Hunca'nın bir şampuanını kullanmaya başladı saçları toparlandı. Şu an ben de onu kullanıyorum. Yani bu daha doğal şampuanlar kullanmanızı öneririm.

aliceali

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #34 : 30 Nisan 2019, 00:22:39 »
Benim teyzem geçen sene saç ekimi yaptırdı saç çıkmadığı gibi olan saçıda çok kötü oldu bence bayanlar ilk önce saç ekimi haricindeki tedavilere yönelsinler.

Stanley

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #35 : 30 Nisan 2019, 00:43:45 »
Turkiyede yapan pek duyamadim Sibel Ulusan disinda. Usenmedim sayfasinda aradim daha once gordugum ekimi ve buldum. Buyrun:

Sibel hocaya ben ektirmedim acikcasi sadece cok takip ediyorum ilerde ektirmek istedigim kisi oldugu icin. Bence ona danisabilirsin, ekilemicek bi sac yapin da olabilir. Bol sans!

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #36 : 30 Nisan 2019, 00:47:54 »
sibel hanım yaparsa doğrudur inanırım sonuçta kadın koray erdoğandan sonra ikinci sırada geliyor en başarılı saç ekimi doktoru olarak.

YUNUSEMRE

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #37 : 30 Nisan 2019, 14:08:51 »
sibel hanım yaparsa doğrudur inanırım sonuçta kadın koray erdoğandan sonra ikinci sırada geliyor en başarılı saç ekimi doktoru olarak.

Böyle bir sıralamamı var? Varsa kim belirliyor? Merakımdan soruyorum.

fatfat

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #38 : 11 Ocak 2020, 01:53:09 »
Merhabalar,
Yeni üyeyim ve sanırım soracağım sorular için en uygun yer burası . :)
Kendimi bildim bileli saçlarım seyrek ve dökülür. Daha önceleri minoxil kullandım,prp yaptırdım. D vitamini, biotin takviye alıyorum.  Ne yaptıysam sonuç değişmiyor. Ailemdeki kadınların saçları hep aynı yerlerden seyrek. Daha fazla moralim bozulmadan saç ektirmek istiyorum, onun dışındaki tedavilerin açıklığı kapatacağına inancım kalmadı.
Göz önünde olan bir işim olduğum için traşsız ekim düşünüyorum ama nereyi önerirsiniz ya da şöyle yapsanız daha iyi olur diye öneride bulunabilir misiniz ? Bir de hangi doktor için ne kadar bütçe ayırmam gerekiyor?
Şimdiden teşekkür ederim.

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #39 : 11 Ocak 2020, 02:09:59 »
Merhabalar,
Yeni üyeyim ve sanırım soracağım sorular için en uygun yer burası . :)
Kendimi bildim bileli saçlarım seyrek ve dökülür. Daha önceleri minoxil kullandım,prp yaptırdım. D vitamini, biotin takviye alıyorum.  Ne yaptıysam sonuç değişmiyor. Ailemdeki kadınların saçları hep aynı yerlerden seyrek. Daha fazla moralim bozulmadan saç ektirmek istiyorum, onun dışındaki tedavilerin açıklığı kapatacağına inancım kalmadı.
Göz önünde olan bir işim olduğum için traşsız ekim düşünüyorum ama nereyi önerirsiniz ya da şöyle yapsanız daha iyi olur diye öneride bulunabilir misiniz ? Bir de hangi doktor için ne kadar bütçe ayırmam gerekiyor?
Şimdiden teşekkür ederim.
cinsiyet belirtmemişsiniz ama kadın olduğunuzu varsayarak yorum yapıyorum, genel seyrelme gibi duruyor o yüzden kestirmeden her yere ekim yapamazlar, donör bölgeniz(arkadaki saçlar) büyük ihtimalle seyrektir tepeyle aynıdır.

Ama mesela saçınıza devamlı verdiğiniz bir şekil, veya tarama biçiminiz hep aynıysa, açıkta kalan kısma ekim yapılabilir. Bir örnek  vereyim hep ortadan ayırıyorsanız saçı, ortaya uzun dikdörtgen şeklinde ekim yaptırırsınız(sadece orayı traşlayarak). Ve ya ön bölge açıksa, ön bölgeyi hafif traşlar sadece oraya ekim yaparlar

ön bölge için bir örnek

Lakin benim önerim kadınlarda (ki akrabalarımda çok avr) genel olarak seyrelme her yerde. Ama makyajla falan bu seyrek görünümü kapatıyorlar. Saç ekimi saç transfer işlemi olduğu için ve kadınlarda seyrelme genel olduğundan, makyaj ve kapatıcılar daha uygun bence.

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #40 : 12 Ocak 2020, 00:39:33 »
long hair saç ekimi bir tek koray erdoğan yapıyor onun dışında yapılan traşsız saç ekimi tamamen farklı bir işlem bir önceki iletide arkadaşımızın eklediği fotoğraftaki gibi bir işlem ve sizin işinize yaramaz sanırım.

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #41 : 12 Ocak 2020, 00:48:09 »
peki hiç diane35 gibi oral kontraseptif kullandınızmı acaba? minoxilin içine aldactone hapları atarak kullanmayıda deneyebilirsiniz bayanlar için 1 numaralı tedavidir ayrıca dermapende kullanabilirsiniz bu bahsettiğim tedavilerde dökülen saçlarınızı geri getirmeniz çok yüksek bir ihtimal yeterki düzenli yapın bunları.
saç ekiminin bayanlarda bir sonuç doğuracağını şahsen ben pek inanmıyorum ,özellikle çok ince telli saç yapısından dolayı .

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #42 : 12 Ocak 2020, 00:59:37 »
Testosterone  yüksek Keller  arasında  kaldınız  hanim efendi normalde bukadar kibar değil  bu keller😂

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #43 : 12 Ocak 2020, 01:19:01 »
Seyrek saçlar   bayanlar  DHI saç ekimi tekniği  en iyisı DHI tekniği, saçın kesilmesine gerek bırakmadan, saç köklerinin donör alandan tek tek alınarak seyrekleşen bölgelere doğrudan ekilir.2 saç dökülmesi de yaşayabilirsiniz. Kadınlardaki östrojen hormonu saçın uzama evresinde gerektiği kadar kalmasına yardımcı olur. Öte yandan testosteron, dihidrotestesteron hormonuna dönüşür. DHT dediğimiz bu hormon saçın ihtiyacı olan besini almasını önler. Saç kökü hücreleri zayıflar, küçülür ve ölürler.. mutlaka  bir doktora   görünün

Kazım

• Full Member
« Yanıtla #44 : 12 Ocak 2020, 05:36:46 »
Testosterone  yüksek Keller  arasında  kaldınız  hanim efendi normalde bukadar kibar değil  bu keller😂

Şaka bir yana kişisel gözlemim genelde keller kibar ve halden anlayan tipler oluyor

Facebook Twitter Instagram