Gönderen Konu: kadınlarda saç ekimi yaptıranların sonuçları  (Okunma sayısı 23375 defa)

mehtapbasaran

• Yeni üye
  • *
kadınlarda saç ekimi yaptıranların sonuçları
« : 25 Nisan 2019, 01:06:56 »
arkadaşlar bir bayan olarak saç ekimi düşünüyorum fakat bayan saç ekimi yaptıranların örnekleri internette yok gibi bir şey .bu yüzden öneri ve tavsiye alabileceğim fazla bir seçeneğim malesef yok ,sizlerin bana tavsiye edebileceğiniz yerler yada bayan saç ekimi yaptıran tanıdığınız birileri varmıdır acaba yada kadın  saç ekimi sonuçları görebileceğim bir mecra varmıdır yardımcı olursanız sevinirim.

YunuSedaT

• Hero Member
Ynt: kadınlarda saç ekimi yaptıranların sonuçları
« Yanıtla #1 : 25 Nisan 2019, 01:13:11 »
arkadaşlar bir bayan olarak saç ekimi düşünüyorum fakat bayan saç ekimi yaptıranların örnekleri internette yok gibi bir şey .bu yüzden öneri ve tavsiye alabileceğim fazla bir seçeneğim malesef yok ,sizlerin bana tavsiye edebileceğiniz yerler yada bayan saç ekimi yaptıran tanıdığınız birileri varmıdır acaba yada kadın  saç ekimi sonuçları görebileceğim bir mecra varmıdır yardımcı olursanız sevinirim.

+ Sıklaştırmamı tamamen dökülmüş bölge mi daha detaylı yazarsanız + resim gerekli tavsiyeleri alacağınıza inanıyorum

mehtapbasaran

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2019, 02:51:38 »
Saç ekimi ile sıklaştırma yaptırmak istiyorum .bir bayan olarak durumum saç ekimine uygunmu yorum  yaparsanız  sevinirim.
Saçlarımın durumu resimlerdeki gibidir.
« Son Düzenleme: 26 Nisan 2019, 22:00:19 Gönderen: mehtapbasaran »

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2019, 05:06:27 »
Selamlar,
Şahsi fikrim saç Ekimine uygun bir dökülmeniz yok. DUPA tarzı genel bir seyreltik mevcut ki sanırım donörde de bu tip seyreklikleriniz mevcut. Kadınlarda saç Ekimini herhalukarda doğru bulmuyor olsamda lokal dökülme, yara izi, önçizgide ufak bölgeler denenebilir. Fakat genel Ekim, sıkılaştırma gibi operasyonların kesinlikle yaptırılmaması kanaatindeyim.
Saçınızın Ekim’e uygun olduğunu ekmek istediklerini belirten Merkezlere hemen itibar etmeyiniz iyice araştırınız lütfen
« Son Düzenleme: 25 Nisan 2019, 07:12:28 Gönderen: sloocer »

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2019, 11:41:59 »
Bu tarz bir saç dökülmesi biraz enteresan geldi, öncelikle neden böyle döküldüğüyle alakalı bir araştırma/test falan yaptınız mı? Onun dışında forumda saç ektiren bir bayan arkadaşımız var. O konuyu da takip edebilirsiniz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Nisan 2019, 11:43:51 »
Saç ekimi yerine pingnentasyon saç dövmeside düşüne bilirsiniz saçlarınız ince görünüyor saç ekimi yaptırırsanız dökülmeniz hızlanabılır çok uygun degil tamamen bir açıklık söz konusu olamadığı için var olan saçlarınızın kökleri zarar görebilir. Bence hiç saç ekimi düşünmeyin derim
Global Moderator

mehtapbasaran

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 25 Nisan 2019, 20:07:15 »
anladığım kadarıyla bayan olduğum için saç ekimi iyi olmaz diyorsunuz fakat bir kaç yer ile görüştüm saç ekimi yapabileceklerini söylediler.
saçlarımın dökülmesinin sebebi belli değil malesef, hormon testlerim normal çıktı genetik dökülme olabilir dedi görüştüğüm cildiyeci.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 25 Nisan 2019, 20:17:26 »
anladığım kadarıyla bayan olduğum için saç ekimi iyi olmaz diyorsunuz fakat bir kaç yer ile görüştüm saç ekimi yapabileceklerini söylediler.
saçlarımın dökülmesinin sebebi belli değil malesef, hormon testlerim normal çıktı genetik dökülme olabilir dedi görüştüğüm cildiyeci.

Maalesef müşteri sıkıntısı yaşamıyor olmalarına rağmen Ekim merkezleri sadece ticari kazanç güdüsü ile herkese “olur , donör gayet güzel, suan ki halinizden iyi bşr görüntü olacak” diyorlar.
İnanmayın lütfen.

Sevilayy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 25 Nisan 2019, 22:55:35 »
Arkadaşlar merhaba:
Uzun zamandır arada siteye bakıyordum fakat üye olmak aklıma gelmemişti :) bugün bu konuyu görünce benimde aklıma  saçımla ilgili görüş almak geldi ve bu yüzden hemen üye oldum.
Bir bayan olarak bende saç ekimine merak sardım çünkü alnım çok açık ve saçlarım çok geriden başlıyor.
Saç ekimi yaptırarak düz bir çizgi ve alnımı biraz daraltmak istiyorum .tavsiyeleriniz benim için çok değerli yardımcı olursanız sevinirim.

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 25 Nisan 2019, 23:18:01 »
sevilay hanım açıklığınız az olduğu için , yoğun bir ekimle alın çizginizi 1-2 cm öne çektirebilirsiniz diye düşünüyorum.

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 25 Nisan 2019, 23:46:51 »
mehtap hanım, sizin için mezoterapiyi araştırmanızı ve çok iyi bir dermatoloji uzmanına tekrar görünmenizi tavsiye ediyorum.

sevilay hanım,alın genişliğiniz  göze batacak derecede değil. erkekler için ön bölgede doğallık çok riskliyken, kadın olarak sizde nasıl sonuç vereceği ön görülemez diye düşünüyorum.
çevremdeki kadınlardan edindiğim izlenim, tabi olarak saç ekimi hakkında bilgisiz olmaları ve kolay bir operasyon sanmaları. süreci ve olası sonuçlarını çok iyi araştırmanızı tavsiye ederim.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 26 Nisan 2019, 00:20:09 »
Arkadaşlar merhaba:
Uzun zamandır arada siteye bakıyordum fakat üye olmak aklıma gelmemişti :) bugün bu konuyu görünce benimde aklıma  saçımla ilgili görüş almak geldi ve bu yüzden hemen üye oldum.
Bir bayan olarak bende saç ekimine merak sardım çünkü alnım çok açık ve saçlarım çok geriden başlıyor.
Saç ekimi yaptırarak düz bir çizgi ve alnımı biraz daraltmak istiyorum .tavsiyeleriniz benim için çok değerli yardımcı olursanız sevinirim.
Yukarıda diğer hanımefendiye de bahsettiğim gibi, forumda ekim yaptırmış bir bayan arkadaşımız mevcut. Dökülme tipi sizin dökülme tipinize baya benziyor, onun da sadece önlere ekim oldu. Ama sizin koyduğunuz fotolarda rahatsız edici bir açıklık göze çarpmadı. Eğer ekim yaptırmayı düşünürseniz, açıklığınız önde olduğu için tek seansta istediğiniz saçlara kavuşursunuz diye düşünüyorum.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 26 Nisan 2019, 00:22:49 »
Saç ekimi yaptıran bayan arkadaşımızın konusunu buldum. :) Süreci buradan takip edebilirsiniz.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=6872.0

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 26 Nisan 2019, 01:19:41 »
Sevilayy hanım saç ekimi için ben bir açıklık göremedim kel alan yok şakaklarınızda dolu ve aynı zamanda tüylerde mevcut o yüzden saç ekimi düşüncesinden vazgeçin derim .. saç bakım ürünleri kullanarak saçlarınızı güçlendirebilirsiniz

kan testi yaptırın b12 d vitamını eksikse takviye alın

priorin vitamin ve şampuanını tavsiye ederim kadınlarda etkili bir ürün
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 26 Nisan 2019, 01:21:17 »
Saç ekimi yaptıran bayan arkadaşımızın konusunu buldum. :) Süreci buradan takip edebilirsiniz.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=6872.0

o ekımde malesef kız cagızı mafetmis beyfendi umarım toparlar onun ekımde deri baya hasar almış  o yüzden kendı saçları şoka gırmıs
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram