Gönderen Konu: kadınlarda saç ekimi yaptıranların sonuçları  (Okunma sayısı 23363 defa)

Mrblack

• Sr. Member
Ynt: kadınlarda saç ekimi yaptıranların sonuçları
« Yanıtla #15 : 26 Nisan 2019, 01:28:15 »
Saç ekimi iki kadın arkadaşımıza da uygun olduğunu düşünmüyorum zaten yapısal olarak kadınlarda donör bölgedeki saç telleri çok ince kellik durumu söz konusu olmadığı sürece ekim istenilen alanda bu işe girişmelerini tavsiye etmem

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #16 : 26 Nisan 2019, 01:33:09 »
Saç ekimi yaptıran bayan arkadaşımızın konusunu buldum. :) Süreci buradan takip edebilirsiniz.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=6872.0

o ekımde malesef kız cagızı mafetmis beyfendi umarım toparlar onun ekımde deri baya hasar almış  o yüzden kendı saçları şoka gırmıs
Katılıyorum, şoktan giden kendi saçları toparlarsa tatmin edebilir ama. Forumda başka bayan saç ekimi konusunu bilmediğimden verdim, senin bildiğin varsa onları da ekleyelim. İyi kötü fikir olur buradaki bayanlara.

Mrblack

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 26 Nisan 2019, 01:35:06 »
Saç ekimi yaptıran bayan arkadaşımızın konusunu buldum. :) Süreci buradan takip edebilirsiniz.

o ekımde malesef kız cagızı mafetmis beyfendi umarım toparlar onun ekımde deri baya hasar almış  o yüzden kendı saçları şoka gırmıs
Katılıyorum, şoktan giden kendi saçları toparlarsa tatmin edebilir ama. Forumda başka bayan saç ekimi konusunu bilmediğimden verdim, senin bildiğin varsa onları da ekleyelim. İyi kötü fikir olur buradaki bayanlara.

evet ekimi inceliyordum bende bir yandan Hintell in dediği gibi ilk sayfalarda güzel ön görmüş körelmiş slitle kanal açmaya devam etmiş ve deriye büyük hasar vermiş yada kanalları çok derin açmış. üzüldüm kız için umarım toparlar

Sevilayy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 26 Nisan 2019, 19:35:16 »
Çok teşekkür ederim arkadaşlar ,anladığım kadarıyla bayanlara saç ekimi konusunda biraz temkinli yaklaşıyorsunuz önerilerinizi mutlaka dikkate alacağım.burda ektiren bayan arkadaş için gerçekten üzüldüm umarım durumu toparlar şu an hiç iyi gözükmüyor malesef.
Hintel bey dediğiniz gibi kan tahlillerinde d ve b vitaminleri sürekli bende çok düşük çıkıyor bunun saça zarar verebileceğini hiç düşünmemiştim .bugünden itibaren bu vitaminleri alıp kullanmaya başlayacağım çünkü gerçekten saçlarım çok cansız ve kopmalar oluyor.

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 26 Nisan 2019, 19:39:56 »
Bayanlarda ck kotu bir goruntu olmadigi surece sac ekimi gereksiz diye dusunenlerdenim. Sizin icinde bu gecerli. Istedginiz dogalligi yakalayamazsaniz eski goruntunuzu cok ararsiniz. O yuzdn hic dusunmeyin derim
« Son Düzenleme: 27 Nisan 2019, 17:53:15 Gönderen: Gastamonulu »

Sacekimistanbul123

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 29 Nisan 2019, 01:48:10 »
Merhaba, ben saclarimi Dr kürsat yalvacta ektirmistim subat ayinda. Shock dökülmeden sonra uzamaya basladilar. Memnunum

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 29 Nisan 2019, 08:14:42 »
Benay hanim sureci oncesi sonrasi olarak paylasirsak herkes icin faydali olacktir. Hayirli olsun.

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 29 Nisan 2019, 10:38:35 »
Bence her iki adayında saç ekimine ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Tedavi ile giderilebilecek bir açıklığınız var sadece

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 29 Nisan 2019, 10:39:37 »
Merhaba, ben saclarimi Dr kürsat yalvacta ektirmistim subat ayinda. Shock dökülmeden sonra uzamaya basladilar. Memnunum

operasyon fotograflarınız var mı ve önceki açıklığınızı gösteren fotograflar bu sekılde sonuç  bir şey ifade etmez bizim için
Global Moderator

Pedeliza

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #24 : 29 Nisan 2019, 17:05:55 »

Merhaba o ben oluyorum,, bence hiç gerekli değil öncesinde tedavi öneriyorum uzun bir tedavi...

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 29 Nisan 2019, 18:05:22 »

Merhaba o ben oluyorum,, bence hiç gerekli değil öncesinde tedavi öneriyorum uzun bir tedavi...
Pedeliza hnm malesef dermatloğ mağduru oldu ekim yapılmaması gerekti üstelik traşsız ekerek var olan saçlarınıda mafetmiş  o yüzden dermatoloğunuz saç ekimcisi  olmasın ve  saç tedavisi için sakın saç ekim merkezlerine gitmeyin Türkiyede saç ekim merkezlerinin büyük çoğunluğu prp kök hücre tedavisi ve saç ekimi gibi alabildiğine reklamlı ticarethaneye dönmüş durumda özellikle sosyal medyada saç çıkaran losyon yok prp kök hücre tedavisi ile dökülmüş saçlarınıza tekrar kavuşun gibi reklamlara sakın aldanmayın Artık  ticari kaygılar kişinin saç dökülmesi ve cansızlığı ile ilgili tedavi yolları aranmadan kan testi vitamin eksiliği genetik faktörler aranmadan ilaç tedavisi bile uygulanmadan kişinin olumsuz sonuçlanması neticesinde psikolojik olarak yaşayacaklarını düşünmeden hemen ekelim veya prp kök hücre tedavisi yapalım diyorlar.Kampanyalı fiyat indirimde gibi hikayeden şeylerle insanların umutları ile kolaylıkla oynuyorlar Sağlık Bakanlığı ise izliyor adeta bunları maalasef. Eğer  bir ekim tutmuşsa instegramda çeşitli platformlarda reklam yüzü olarak kullanıyorlar resimlerde ışık açıları ile seyrek saçı gür gibi gösterip insanları aldatıyorlar. Türkiyede buna göz yuman bir düzenleme getirmeyen bir Sağlık Bakanlığı daha ne kadar kayıtsız kalacak Türkiyede günden güne saçları mafedilmiş saç ekimi mağdurları büyüyor bir tedbir alan yok merdiven altı diye tabir edilen saç ekim merkezlerine her gün bir yenisi ekleniyor yakında mahalledeki berber sayısını geçecek saç ekim merkezleri....  İllla ekim kaçınılmaz ise tüm tedavilere rağmen saçın hali psikolojik olarak mutlu etmiyorsa ekim tek çare görünüyorsa mutlaka plastik cerrah doktorun bizzat her aşamasını kendi yaptığı ve daha önce ekim örnekleri ile bu alanda başarılı olan kişiler seçmeli bayanlar çünkü bayan için saç olmazsa olmazı erkek başarısız bir ekimde kafasını kel tutar kazıtır saç silimasyonu veya toppik hiç olmadı perukla  bir şekilde tölere edebilir.  yüzden çok dikkatli olun bayanlar tedavi olmadan altında yatan nedenleri tam bilmeden tedavi olmadan saç ekim işine girmeyin.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 29 Nisan 2019, 18:35:03 »
konuyu başka yere taşıyın burası saç ekim sonuçları bölümü.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 29 Nisan 2019, 18:36:51 »

kadınlar az sayıda oldugu için konunun biraz burda güçlenmesi gerekıyor forumu farkedebilmeleri açısından daha sonra yerine alınacaktır ahmetçim
Global Moderator

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 29 Nisan 2019, 18:37:42 »

kadınlar az sayıda oldugu için konunun biraz burda güçlenmesi gerekıyor forumu farkedebilmeleri açısından daha sonra yerine alınacaktır ahmetçim
tmm başkan saygılar:)

Pedeliza

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #29 : 29 Nisan 2019, 18:38:22 »
Çok güzel bir yazı olmuş, anlatmışsınız herşeyiyle, sadece psikolojik açıdan cok rahatsız ediyorsa ve tüm tedaviler denenmişse cok cok uzman kişilere gidilebilir, Başkana saygı🤗

Facebook Twitter Instagram