Gönderen Konu: Dökülmeniz az ise asla ama asla finasterid kullanmayın!  (Okunma sayısı 4426 defa)

Furymen

• Sr. Member
Ynt: Dökülmeniz az ise asla ama asla finasterid kullanmayın!
« Yanıtla #15 : 11 Ağustos 2019, 18:48:32 »
sıkıntı yok gayet iyi duruyor güncel hayatta bizim gibi psikopatlar dışında kimse kel oldun demez ama işte crew cutta yakışmıyor hocam.
fine devam et fin kullanırken daha kötü olsa bile devam et çünkü bir şeyler için mücadele edeceksek bu son şansımız
Finde yan etki görürsen saçta etkisini görürsün ben yan etki gördüğümde şakaklar inanmazsın şaha kalktı saç bir tane bile dökülmüyordu saçımı havaya diktim şakaklar karardı belli etmiyordu bildiğin saçımı havaya dikiyorum o dereceydi sonra ilacı bırakınca şakaklar döküldü tekrardan :(

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #16 : 11 Ağustos 2019, 18:52:44 »
Finde yan etki görürsen saçta etkisini görürsün ben yan etki gördüğümde şakaklar inanmazsın şaha kalktı saç bir tane bile dökülmüyordu saçımı havaya diktim şakaklar karardı belli etmiyordu bildiğin saçımı havaya dikiyorum o dereceydi sonra ilacı bırakınca şakaklar döküldü tekrardan :(
minox etkisi kanka
aynı olay bendede oldu
6 ay minox kullandım 6. ayın sonunda bıraktım 1 ay kadar küsür ve bum
nw2den nw3 e kadar geriledi saç şimdi tıngır mıngır idare ediyoruz.
minox kullanırken finde kullanılmalı öbür türlü zor
ya da minox sonucuna fazla takmamalıyız fin ya da dut en iyisi

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #17 : 11 Ağustos 2019, 19:05:57 »
minox etkisi kanka
aynı olay bendede oldu
6 ay minox kullandım 6. ayın sonunda bıraktım 1 ay kadar küsür ve bum
nw2den nw3 e kadar geriledi saç şimdi tıngır mıngır idare ediyoruz.
minox kullanırken finde kullanılmalı öbür türlü zor
ya da minox sonucuna fazla takmamalıyız fin ya da dut en iyisi
Minox etkisi değil finas etkisi minox şakaklara hep sıkardım anlımda çıkardığı kıllardan başka bir halta yaramadı ama aynı şey ondada oldu onuda 6 ay kullandım saçlar çok iyi oldu derken merdivenden ayağı kaydı ve 1 kat aşağıya düştü :)

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #18 : 11 Ağustos 2019, 19:26:39 »
Minox etkisi değil finas etkisi minox şakaklara hep sıkardım anlımda çıkardığı kıllardan başka bir halta yaramadı ama aynı şey ondada oldu onuda 6 ay kullandım saçlar çok iyi oldu derken merdivenden ayağı kaydı ve 1 kat aşağıya düştü :)
Yaşın kaç norwood kaçsın ?

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #19 : 11 Ağustos 2019, 23:43:16 »
Yaşın kaç norwood kaçsın ?
Yaş 23 kendimi bildim bileli nw 2yim şakaklar bir zayn malik değil tabi açıktı ama bana çok yakışıyordu nw 2 şuan nw3 oldum şakaklar seyreldi 2 cm geriledi çok savaştım artık pes ediyorum kelliğe teslim oluyorum

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #20 : 11 Ağustos 2019, 23:53:39 »
Yaş 23 kendimi bildim bileli nw 2yim şakaklar bir zayn malik değil tabi açıktı ama bana çok yakışıyordu nw 2 şuan nw3 oldum şakaklar seyreldi 2 cm geriledi çok savaştım artık pes ediyorum kelliğe teslim oluyorum
Teslim olup iyice döküldükten sonra tertemiz bi ekimle bu sorundan kurtulursun  bende 21im nw 2.5 şakaklar belirginleşmesini bekliyorum kelliğin ektirmek için

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #21 : 12 Ağustos 2019, 10:52:47 »
Teslim olup iyice döküldükten sonra tertemiz bi ekimle bu sorundan kurtulursun  bende 21im nw 2.5 şakaklar belirginleşmesini bekliyorum kelliğin ektirmek için
Tek çaresi ekim bu saç dökülmesinin belki kimyasallarla ertelenir ama sağlık herşeyden önemlidir sağlığımla oynayacağıma kel kalmayı tercih ederim :)

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 12 Ağustos 2019, 10:58:55 »
Tek çaresi ekim bu saç dökülmesinin belki kimyasallarla ertelenir ama sağlık herşeyden önemlidir sağlığımla oynayacağıma kel kalmayı tercih ederim :)
+sonsuz

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 12 Ağustos 2019, 12:21:47 »
Hocaammmmmmm yapmayın bir sene daha savaşın anlıyorum o duygunun sadık kuluyum.
Şakakların incelmesi gerilemesi ve eski hallerimize bakınca aldığımız duygu.
Ama daha genciz en azından 20lerin ortasına kadar savaşmak lazım olmadı natural dht bloker düşünün saw palmetto gibi

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 12 Ağustos 2019, 13:13:17 »
Gençler bizde geçtik o yollardan 30 lara yakın sac ektirirsiniz. Şimdilik kariyerinize odaklanın, ilerde iyi bir ekimciye ektirirsiniz hatta ön saç çizginizi yenide  dizayn ettirirsiniz. Bende öyle oldu şuan daha iyi ön çizgim.Lisedeyken inek yalamış gibiydi.

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 12 Ağustos 2019, 13:34:16 »
Gençler bizde geçtik o yollardan 30 lara yakın sac ektirirsiniz. Şimdilik kariyerinize odaklanın, ilerde iyi bir ekimciye ektirirsiniz hatta ön saç çizginizi yenide  dizayn ettirirsiniz. Bende öyle oldu şuan daha iyi ön çizgim.Lisedeyken inek yalamış gibiydi.
Herkes 30lara yakın ektirmek  ister ama içinde bulunduğumuz psikoloji berbat,dayanılacak türden psikoloji değil 20 yaşında ektiren de var 22 23 25 yaşında da  tamamen açıklığa ve psikolojiye bağlı.

Furymen

• Sr. Member
« Yanıtla #26 : 12 Ağustos 2019, 14:20:50 »
Hocaammmmmmm yapmayın bir sene daha savaşın anlıyorum o duygunun sadık kuluyum.
Şakakların incelmesi gerilemesi ve eski hallerimize bakınca aldığımız duygu.
Ama daha genciz en azından 20lerin ortasına kadar savaşmak lazım olmadı natural dht bloker düşünün saw palmetto gibi
En çok bu fotoğrafıma bakınca kahroluyorum ve bu saç modelini birdaha yapamayacak olmam :( :'( (1 sene önceki saçım)

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 12 Ağustos 2019, 14:26:12 »
En çok bu fotoğrafıma bakınca kahroluyorum ve bu saç modelini birdaha yapamayacak olmam :( :'( (1 sene önceki saçım)
Aga bee :( Şimdiki halini de atar mısın

kaperezza

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #28 : 23 Ağustos 2019, 15:27:54 »
Aga bee :( Şimdiki halini de atar mısın

Ben de merak ettim  :)

Facebook Twitter Instagram