Gönderen Konu: Koray Erdoğan saç ekimi 2400 greft (28 haziran 2016)  (Okunma sayısı 48576 defa)

xxxxxxxx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar merhaba,
Ekim yapmadan önce bana çok yardımcı oldu bu forum açkcası karar vermedeki en önemli etkenlerden biri.
Bende ekim sonrası süreci paylaşarak ekim yapmak isteyenlerin fikir sahibi olması konusunda yardımcı olayım dedim..
Bugün 8. günüm ve kabuklar %80 döküldü.. aşağıda ekim öncesi ve sonası birkaç foto paylaşıyorum..

Koray bey ve ekibi çok profesyonel, ben aralık 2015 te analiz için görüşmeye gittim o zaman bana çok önde agresif bir çizgi değilde daha geriden olan saç dibine daha yakın bir ekim öngörmüştü. Bu dönemde ekime kadar finasterid kullandım  (daha sonra kullanmadan önce ve sonra fotoları yollarım .. baya fark etti) Neticeside ekime gittiğime Finasterid işe yaramış dedi ve daha önde bir saç çizgisine karar verdi, ben pek istemesemde 'bana güven güzel olacak' dedi. Umarım dediği gibi olur 

Sürekli burda paylaşılan diğer ekimlerle kıyaslama yapıyorum bu süreç gerçekten zormuş. Biliyorum herkesin saç yoğunluğuna göre değişiyor cm2 deki saç kökü sayısı. Fakat yinede ekim alanı gözüme olması gerekenden seyrek gibi geliyor.. şimdilik bişe söylemek için çok erken farkındayım bekleyip görücem ve süreci burda paylaşıcam

can.firat

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray Erdoğan saç ekimi 2400 greft (28 haziran 2016)
« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2016, 18:24:17 »
vallah bana kalsaydi hic ektirmezdim, zaten cok güzel saclarin varmis ama insallah daha iyi olur. Forumda insallah paylasirsin resimleri tam beli oluncaya kadar

xxxxxxxx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2016, 10:37:08 »
Bugün 9. gün kabuklar nerdeyse tamamen döküldü.
Fakat dökülen kabukların birçoğunun içinde saç teli gördüm. Gerçekten normal mi bilmiuorum? Şok dökülme olamayacağı için saçların tutmamış olması gibi bir ihtimal geliyor aklıma :( Bu durum hakkında bilgisi olan var mı ?

Muhendis

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2016, 11:02:40 »
Bende de vardı bu tip dökülme. Dökülecek zayıf(ekim öncesi)  saçlar ekim sonrası kabukla birlikte dökülüyor. Asmede sordum kanla birlikte gelmezse greft kaybı olmaz dediler

xxxxxxxx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2016, 11:05:26 »
Teşekkür ederim muhendis :)

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Temmuz 2016, 17:41:51 »
Hayirli olsun duzenli paylasimlarini bekliyoruz :)

aaron_88

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 07 Temmuz 2016, 18:23:52 »
Kabukları kendiniz mi döktünüz? Yoksa kendiliginden mi geldi?

xxxxxxxx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 08 Temmuz 2016, 09:03:47 »
Sağol aydınclk, süreç ilerledikçe paylaşıcam.

Koray Erdoğan hocada ekim yapılan herkese klasik bir set verilmiş banada aynısı verildi. nemlendirici köpük şampuan, şapka, boyun yastığı vs ve içinde ekim öncesi fotolarımın ve nasıl yıkamam gerktiğini anlatan bir usb. Zaten ilk yıkama orda yapılı detaylı öğretiyorlar. Nemlendirici köpükle 15-20 dakika bekleyip hafif baskı uygulayarak yıkıyorum hergün,,, bugün 10. gün yani kendiliğinden dökülmüyor. yıkayarak ben döküyotum.

xxxxxxxx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 16 Temmuz 2016, 19:32:03 »
20. Gün
Bugün dökülmeye başladı ve 1 haftadır yüzümü sivilceler sardı. Sıcaklardan sanırım cildim hassas olduğu için şapka taktığımda terlediğim içinde olabilir.
Süreç devam ediyor.. beklemeye devam  :)
« Son Düzenleme: 16 Temmuz 2016, 19:34:53 Gönderen: Jackcarlo »

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 16 Temmuz 2016, 21:53:44 »
Kardesim birsey soracam sacinin ust taraflarida seyrek bu planlamayi sen mi yaptin yani boyle mi istedin sadece on taraftaki sacinin aralarina girilmis yoksa koray hoca mi planladi benimde saci boyle seyrek bende koray erdoganda dusunuyorum bi bilgi verebilirmins

xxxxxxxx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 17 Temmuz 2016, 00:05:57 »
Sadece öndeki saçların aralarına girilmedi dikkatli bakarsan ekim öncesi fotolara baya öne alındı, hatta ben bu kadar önde istemedim, olan saçın bittiği yerden ön cizgi ve sıklaştırma operasyonu diye düşünüyordum.
Ama koray hoca 'böyle güzel olacak, bana güven' dedi. Koray bey zaten yaptığı tüm işlerin arkasında duruyormuş, bunu duyduktan ve sonuçları gördükten sonra ona güvenmeyi tercih ettim. Ki gerçekten güven veriyor.
Ve sanırım paylaşmam gerekiyor ne zaman yazsam bişe sorsam foto yollasam hemen cevap veriyorlar.  Henüz bişe söylemek için erken sen ekimi ne zaman planlıyorsun aydinclk? ben her ay foto yollayacağım. Takip edersin.
Beklemek gerçekten zormuş. :)

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 17 Temmuz 2016, 21:21:04 »
Evet onu fark ettim sac cizgin one cekilmis ve aralara girilmis sadece merak ettigim wertexe yakin olan yerlerde seyrek benim sac yapimda boyle acaba oralara ekimi sen mi istemedin yoksa hoca mi yapmadi benimkisi kışı bulur heralde yurtdisinda yasiyorum ne zaman gidersem memlekete o zaman yaptirmayi dusunuyorum mail attim ilaclari kullanmaya devam et dedi ekim yaptircagim zaman bir daha atar randevuyu alirim

Chrispaul

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Temmuz 2016, 21:50:08 »
Sadece öndeki saçların aralarına girilmedi dikkatli bakarsan ekim öncesi fotolara baya öne alındı, hatta ben bu kadar önde istemedim, olan saçın bittiği yerden ön cizgi ve sıklaştırma operasyonu diye düşünüyordum.
Ama koray hoca 'böyle güzel olacak, bana güven' dedi. Koray bey zaten yaptığı tüm işlerin arkasında duruyormuş, bunu duyduktan ve sonuçları gördükten sonra ona güvenmeyi tercih ettim. Ki gerçekten güven veriyor.
Ve sanırım paylaşmam gerekiyor ne zaman yazsam bişe sorsam foto yollasam hemen cevap veriyorlar.  Henüz bişe söylemek için erken sen ekimi ne zaman planlıyorsun aydinclk? ben her ay foto yollayacağım. Takip edersin.
Beklemek gerçekten zormuş. :)

aynen jackcarlo hocam madem foto atabiliyosun sana zahmet sorarmısın ya o hafif acıklıkları finas kapatırmı

kamlikli

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 17 Temmuz 2016, 23:16:32 »
Fiyat olarak ne ödediniz acaba?

xxxxxxxx

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 19 Temmuz 2016, 15:31:22 »
Chrispaul açıkcası bilmiyorum finan kapatır mı ama iki foto paylaşıyorum finas dan önce ve sonra.. Çok kapatmasada bana yetecek sıklığa ulaşacağını umuyorum. çook gür olması gibi bir beklentim yok.. böyle bir planlamayı uygun gördü doktor. Oda gördü oraların seyrek olduğunu ama öncelik ön

Facebook Twitter Instagram