Gönderen Konu: Lifehair Ankara Şahin Çelik ve Ekibi // 2500 Greft // 18.04.2019 // Yaş:24  (Okunma sayısı 39984 defa)

Oktay

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Özellikle ekimden bir ay önce ve ekimden 5 ay sonra fotoğrafına bakarsak neredeyse aynı gibi...tabi ön çizgi için söylüyorum.

EMİNBEY

• Hero Member
kanka daha süreç bitmedi sabret ama bi şakağın öbür tarafa göre seyrek kalma ihtimali var bende öyle oldu şahsen
bakalım kardeşim hayırlısı artık beklemeye devam ediyorum.

EMİNBEY

• Hero Member
Özellikle ekimden bir ay önce ve ekimden 5 ay sonra fotoğrafına bakarsak neredeyse aynı gibi...tabi ön çizgi için söylüyorum.
valla kardeşim 1 yılı tamamlayacağım bakalım hayırlısıyla. Zaten bu haldeki saçımı bile tutabilsem benim için yeterli. Minox da kesinlikle kullanmayı düşünmüyorum

Jeu

• Hero Member
Ön çizgi o kadar geriden çizilmiş ki ekim yapıldığı belli bile olmuyor şahin hocanın çizdiği ön çizgileri hiç beğenmiyorum

EMİNBEY

• Hero Member
Ön çizgi o kadar geriden çizilmiş ki ekim yapıldığı belli bile olmuyor şahin hocanın çizdiği ön çizgileri hiç beğenmiyorum
kardeşim benim kafa yapımdan mecbur kaldığı için bu şekilde yaptı

EMİNBEY

• Hero Member
Selamun aleykum cümleten
6 ayı bu gün tamamladım. Çıkışlar devam ediyor. Sol şakak bölgem sağa göre geriden geliyor. Sol taraf çok sivilcelenme yapıyor. Ekim öncesi halime göre şu an durumdan çok memnunum.
Sivilceli ve açık duran sol şakak bölgem

EMİNBEY

• Hero Member
Sağ tarafın içini çekmiyorum. Açık bölge yok. Zaten sola göre bu tarafa biraz daha az ekilmisti

EMİNBEY

• Hero Member
6 aylık ön profil ve ekim öncesi

scylax

• Şahin ÇELİK Saç Ekim Sürecim
  • Full Member
    • Şahin ÇELİK Saç Ekim Süreci
Güzel gidiyor daha devam edecek inşallah 😊

My Precious

• Hero Member
Hocam biliyorsun başından beri senin ekimi takip ediyorum.En başından beri gördüğümü söylüyorum sağ şakağın çok iyi olmuş hakikatten tahminen 1 2 aya şekil verilebilecek seviyeye gelir.
Sol şakakta ise geçen aya göre ilerleme var minox kullanmanızı öneririm süreci hızlandırır ve yeni saç çıkışıda sağlayabilirsiniz.
Tebrikler bundan sonra saç sorununuz olmaz propecia kullanmaya devam ettikçe saçın geri kalanı dökülmez(evet malesef saç çıkarmıyor ama saçı koruyor en azından sizinkini korumuş gözüküyor)

ATILIM

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sac cizgini cok begendim,asiri dogal.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Emin'cim saçlarının gelişimi çok güzel 6 ay için 12 ay sonunda baya hacim artışı olucaktır mutlu olmana sevindim sürecinden.
Global Moderator

EMİNBEY

• Hero Member
Gayet güzel gidiyor.
teşekküler kardeşim

Facebook Twitter Instagram