Gönderen Konu: Lifehair Ankara Şahin Çelik ve Ekibi // 2500 Greft // 18.04.2019 // Yaş:24  (Okunma sayısı 39999 defa)

EMİNBEY

• Hero Member
Sağ tarafın soldan çabuk uzadığını söylüyorlar , onunla alakalı olabilir
aynen dediğin gibi bekliyorum bakalım

My Precious

• Hero Member
Bu ekimin başından beri takipçisiyim.Gerek donör gerek açıklığın uygun olması ve dökülme tipinin benimkinin ileri versiyonu olması takip etmemi sağlıyordu yaptığım çıkarımlar şunlar.
Şakak açılmasında propecia işe yaramıyor
Şakak açılması sırasında kafatası genişlediği için besleyici damarlar saç köklerine uzanamıyor
Açılan bölge sertleştiği için saç ekimleri başarılı olamıyor.
Yani işin özü en b*ktan dökülme tipi.
Saçları incelenlerde genelde dht kaynaklı orası kesin onların kafataslarında böyle bir sorun olmuyor ve propecia kullanarak 20 sene daha idare ediyorlar ama açılmanın cidden farklı bir mekanizması var.
Ekime gelirsek son hali doğal ama bu saçın gür olması gerekliydi yani bu sonuç malesef  ortalamanın altında.Yinede sizi tatmin etmiştir hocam ama bence gür orta arasında olmalıydı bu saç

Burkinho

• Hero Member
Bu ekimin başından beri takipçisiyim.Gerek donör gerek açıklığın uygun olması ve dökülme tipinin benimkinin ileri versiyonu olması takip etmemi sağlıyordu yaptığım çıkarımlar şunlar.
Şakak açılması sırasında kafatası genişlediği için besleyici damarlar saç köklerine uzanamıyor
Saçları incelenlerde genelde dht kaynaklı orası kesin onların kafataslarında böyle bir sorun olmuyor ve propecia kullanarak 20 sene daha idare ediyorlar ama açılmanın cidden farklı bir mekanizması var.
Ekime gelirsek son hali doğal ama bu saçın gür olması gerekliydi yani bu sonuç malesef  ortalamanın altında.Yinede sizi tatmin etmiştir hocam ama bence gür orta arasında olmalıydı bu saç

Hocam,  5. Ayda çoğu ekim daha yeni tüylenmeye başlarken bu ekime süreç tamamlanmış gibi bakıyorsun.. şu an bile ekim tatmin ederken bence ilerde çok daha iyi olacak. Şakak ve propecia konusunda da haklısın.

Cartel21

• Ön hat takıntılı 🙂
  • Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

iyide süreç daha devam ediyor hocam şakaklara propecia işe yaramıyor demek iddalı bi söylem her hastanın metobolizması farklı aynı tepkileri vermeyebilir .... daha önünde 6-7 ay var ben bu ekimin güzel olacağı inancındayım ..
yüzü gösteren ön hat çizgisidir, ön hat gittiyse direkt kelsin 😁

EMİNBEY

• Hero Member
kardeşim öncelikle değerli yorumun için teşekkür ederim,
Propocia kullanmaya başlayalı daha 4 ay bile olmadı ve tam olarak sonuç aldığımı düşünmüyorum 10. Ayları görmem gerekiyor bence, Çünkü daha yeni yeni boy vermeye başlayan saçlar elime batıyor ve elime batan saçlar bitmediği sürece beklemeye devam edeceğim. Kullandığım ilaç takviyelerini de 1 yıla tamamlamayı düşünüyorum. Daha 6 ayı bile göremeden tam oturaklı bir sonuç alamayacağım kanatindeyim. Ve son olarak da şu an ki görüntüden memnunum eskiye nazaran görüntü mü şuanda beğeniyorum

My Precious

• Hero Member
kardeşim öncelikle değerli yorumun için teşekkür ederim,
Propocia kullanmaya başlayalı daha 4 ay bile olmadı ve tam olarak sonuç aldığımı düşünmüyorum 10. Ayları görmem gerekiyor bence, Çünkü daha yeni yeni boy vermeye başlayan saçlar elime batıyor ve elime batan saçlar bitmediği sürece beklemeye devam edeceğim. Kullandığım ilaç takviyelerini de 1 yıla tamamlamayı düşünüyorum. Daha 6 ayı bile göremeden tam oturaklı bir sonuç alamayacağım kanatindeyim. Ve son olarak da şu an ki görüntüden memnunum eskiye nazaran görüntü mü şuanda beğeniyorum
Görüntü tatmin edici zaten propecia eğer korursa saçlarınızı zaten saç sorununuz kalmaz.
Fakat bu saç bir david beckham saçı olabilirdi yani açıklık uygun donör güzel .....bilmiyorum.Olmadı bir ekim daha yaptırırsın zaten öyle agresif bir dökülmende yok yerinde olsam bir sonraki ekimde 3k greft yapardım ama önce propecianın saçını koruması lazım

My Precious

• Hero Member
Hocam,  5. Ayda çoğu ekim daha yeni tüylenmeye başlarken bu ekime süreç tamamlanmış gibi bakıyorsun.. şu an bile ekim tatmin ederken bence ilerde çok daha iyi olacak. Şakak ve propecia konusunda da haklısın.
Malesef hocam sağ şakağı bilemem ama sol şakak hiç iyi durmuyor.Kök sayısına dikkatli bakın çok az ve seyrek umarım toparlar orası.
Sağ kısım nispeten daha başarılı saçı oradan uzattığı sürece sorun olmayabilir.

arslanbey_m

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eminbey daha önünde 3 aylık bir süreç var ilerleyen dönemler çıkışlar devam edecek ve saçların hacim kazanacak bu sayede  seni tatmin edecek bir görüntü oluşur diye düşünüyorum saçların kaliteli sen içini rahat tut strese girme olumsuz etkiler hem seni hem saçlarını 8. ayı görmeden karamsarlığa düşme

EMİNBEY

• Hero Member
Eminbey daha önünde 3 aylık bir süreç var ilerleyen dönemler çıkışlar devam edecek ve saçların hacim kazanacak bu sayede  seni tatmin edecek bir görüntü oluşur diye düşünüyorum saçların kaliteli sen içini rahat tut strese girme olumsuz etkiler hem seni hem saçlarını 8. ayı görmeden karamsarlığa düşme
aynen kardeşim çok haklısın teşekkür ederim

Karamazov

• Hero Member
Kardeşim süreç güzel. Kullandığin takviyelerden saçina canlilikda gelmiş

EMİNBEY

• Hero Member
Kardeşim süreç güzel. Kullandığin takviyelerden saçina canlilikda gelmiş
Teşekkür ederim kardeşim

EMİNBEY

• Hero Member
Malesef hocam sağ şakağı bilemem ama sol şakak hiç iyi durmuyor.Kök sayısına dikkatli bakın çok az ve seyrek umarım toparlar orası.
Sağ kısım nispeten daha başarılı saçı oradan uzattığı sürece sorun olmayabilir.
evet hocam dediğiniz gibi sol geriden geliyor. Umarım dedğiniz gibi olur teşekkür ederim

My Precious

• Hero Member
evet hocam dediğiniz gibi sol geriden geliyor. Umarım dedğiniz gibi olur teşekkür ederim
İnşallah minox kullanıyormuydun.Ben geçen sene kullandığımda saç çıkarmıştım.
Geçen sene 2 ayda saç çıkmıştı minox kullanırken şuan 3 ay propeciadayım saç çıkışı olmadı bence minox bizim gibi bireylerde daha çok işe yarıyor.
Minoxu en azından sol şakağa dene çıkma olasılığı yüksek

son gohan

• Hero Member
kanka daha süreç bitmedi sabret ama bi şakağın öbür tarafa göre seyrek kalma ihtimali var bende öyle oldu şahsen

Facebook Twitter Instagram