Gönderen Konu: Lifehair Ankara Şahin Çelik ve Ekibi // 2500 Greft // 18.04.2019 // Yaş:24  (Okunma sayısı 39997 defa)

EMİNBEY

• Hero Member
5. Ayında bir fotograf atarsın kardeşim :) benim yol çok uzun beklemedeyim henüz :)
aynen kardeşim hep baraber beklemeye devam :), tamamdır 15 gün sonra foto atacağım

EMİNBEY

• Hero Member
Ekimin guzel gozukuyor,merakimdan soruyorum ekilen saclarin dipleri neden halen kizarik? Ne zaman gececegini soyluyor Sahin Hoca?
ekilen saçların diplerinde kanlanma çok fazla olduğu için öyle kardeşim. yani deri altında hareketlilik olduğunu gösteriyor. Şahin hocayla bu konu hakkında birşey konuşmadım ama çıkışların yoğun olduğu süreç bitene kadar kızarıklığın gideceğini zannetmiyorum

dete

• Kendi ekimim
  • Sr. Member
Hayırlı uğurlu olsun hocam, 6 aylık süreç sonrasındaki görüntüyü merakla bekliyor olacağım :)

EMİNBEY

• Hero Member
Hayırlı uğurlu olsun hocam, 6 aylık süreç sonrasındaki görüntüyü merakla bekliyor olacağım :)
teşekkür ederim kardeşim bakalım, beklemeye devam ediyoruz :)

YunuSedaT

• Hero Member
Sürecin 10 numara Eminbey kardeşim benim de sol taraf da şok dökülme sağa göre az olmuştu ama çıkışlarda sağ taraf solu geçti şu anda forum genelinde böyle sanırım.

EMİNBEY

• Hero Member
Sürecin 10 numara Eminbey kardeşim benim de sol taraf da şok dökülme sağa göre az olmuştu ama çıkışlarda sağ taraf solu geçti şu anda forum genelinde böyle sanırım.
teşekkür ederim kardeşim, evet bende farkettim forum genelinde sol hep geriden geliyor

Kel123

• Hero Member
Gayet iyi gidiyor

EMİNBEY

• Hero Member

Karamazov

• Hero Member
Emin kardeşim yeni ay fotografini bekliyoruz :)

EMİNBEY

• Hero Member
Emin kardeşim yeni ay fotografini bekliyoruz :)
tamam kardeşim gün içinde atacağım inşallah :)

EMİNBEY

• Hero Member
Arkadaşlar merhaba bu gün 5 ay 2  gün yani, 152 gün oldu. Sağ tarafa ekilen saçların %80 inin bile şimdiden çıktığını düşünüyorum. Normal diğer saçlı bölgem gibi oldu sağ taraf, Sol tarafımda ise boşluklar var elime çok az saç batıyor ve sivilcelenme yapıyor son 1 aydır. Durum bu şekilde. Sol taraf biraz beni düşündürse de çıkışların olacağını ve o bölgenin de kapanacağını düşünüyorum. Propecia ya devam ediyorum. Değerli yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. Şimdiden teşekküler :)

EMİNBEY

• Hero Member
Sol taraf

EMİNBEY

• Hero Member
Sağ taraf

EMİNBEY

• Hero Member
Sol tarafdaki foto ekimden 5 ay sonra, sağ daki foto ekimden 1 ay önce

Facebook Twitter Instagram