Gönderen Konu: Lifehair Ankara Şahin Çelik ve Ekibi // 2500 Greft // 18.04.2019 // Yaş:24  (Okunma sayısı 39947 defa)

EMİNBEY

• Hero Member
Saç problemin bitmiş maşallah darısı başımıza kardeşim umarım bir daha dökülmez ve bir daha o acıyı o piskoljiyi yaşamasın doğal ve gayet güzel görünüyor.
Ekim yaplan bolgeyı dusunursek on numara olmuş
Reis çok güzel maşallah
Çok doğal görünüyor, ben beğendim. Ekilenlerin hepsi nerdeyse çıkmış.
hepinize teşekkür ederim arkadaşlar inşallah sizlerin saçları daha da güzel olur.

byflamingo

• Sr. Member
tebrikler çok başarılı ekilenler yüzde yüz çıkmış gibi görünüyor.

EMİNBEY

• Hero Member
tebrikler çok başarılı ekilenler yüzde yüz çıkmış gibi görünüyor.
Teşekkür ederim kardeşim

Karamazov

• Hero Member
Kardeşim güle güle tara mia gibi olmuş

unverm

• Hero Member
Dostum masallah super saçlar, güzel günlerde tara.

alfonzomontana

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Emin kardeşim ekim süper olmuş şahsen benim böyle saçlarım olsa farklı bir tarama şekli verirdim güle güle kullan tavsiyeme uy ve saçlarının hakkını ver 😁😁

EMİNBEY

• Hero Member
Kardeşim güle güle tara mia gibi olmuş
Dostum masallah super saçlar, güzel günlerde tara.
teşekkür ederim değerli düşünceleriniz için. İnşallah sizlerin saçları da beklentinizden çok daha iyi olur

EMİNBEY

• Hero Member
Emin kardeşim ekim süper olmuş şahsen benim böyle saçlarım olsa farklı bir tarama şekli verirdim güle güle kullan tavsiyeme uy ve saçlarının hakkını ver 😁😁
kardeşim teşekkür ederim. Rahat bir şekilde saça şekil verebilmek için uzatmaya devam ediyorum. Tavsiyene uyacağım yani. :) :)

yigit10

• Ziyaretçi
Emin son hali varmı saçlarının resim atabilirmisin bende ankarada yaşıyorum şahin beyle görüştüm herşey dahil 6,500 tl sabit ücret dedi

EMİNBEY

• Hero Member
Merhaba arkadaşlar, ben ekim sürecimi tamamladım toplamda 13 ay oldu. Uzun zamandır fotoğraf da atmamıştım. Şimdiye kadar ekim sürecimi takip eden yorum yazan, elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkür ederim. Bende bu süreçte kazandığım tecrübeleri elimden geldiği kadar ekim yaptıranlara ve yaptırmayı düşünenlerle elimden geldiği kadar yardımcı olmaya devam edeceğim. Son aylardaki sürecime gelirsek çok bir değişim olmadı. 8. Ve 9. Aya kadar çıkışlar devam etti. 9 aydan sonra çıkan saçlar form aldı kalınlaştı, diğer varolan saçıma uyum sağladı. Ekim öncesine göre saçlarım çok değişti. Durumdan çok memnunum. Buradan şahin hocam ve ekibine tekrardan çok teşekkür ederim.
Eklediğim fotoyu birkaç saat önce oda ışığında çektim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
maşallah emincim çok güzel duruyor memnun olmana sevındım güle güle tara saçlarını
Global Moderator

yigit10

• Ziyaretçi
Emin birazdaha fotoğraf eklermisin tepeden ve ense durumu nasıl toparladımı belli oluyormu alım olduğu bu şekilde güzel sık duruyor başka resimlerde atabilirmisin rica etsem

Karamazov

• Hero Member
MaşAllah kardeşim saçlar firca gibi olmuş

EMİNBEY

• Hero Member
maşallah emincim çok güzel duruyor memnun olmana sevındım güle güle tara saçlarını
teşekkür ederim abi

EMİNBEY

• Hero Member
MaşAllah kardeşim saçlar firca gibi olmuş
eyvallah çok teşekkür ederim

Facebook Twitter Instagram