Gönderen Konu: 4 temmuz 2016 United Saç Ekim Aygül Hanım 3400 greft sonuçları  (Okunma sayısı 22393 defa)

erdem48

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba gokturk, entry'ni yeni gördüm. Başarılı bir operasyon olduğu için ilgimi çekti. Ben de bugün united hair ile birön görüşme yaptım.
Son halini yayınlarsan çok makbule geçer. Bir de operasyona katılan personelin ismlerini hatırlıyorsan yazıver. Teşekürler..

gokturk1988

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba Erdem usta 104. gün görsellerimi yolluyorum flaşlı çekimdir minoksil kullandığım için saçlarım yağlı gibi bi dahaki fotolarımı banyodan sonra atarım daha net görürsünüz. Aysun Hanım vardı aklımda 3 kişilik bi ekipler
« Son Düzenleme: 15 Ekim 2016, 23:27:46 Gönderen: gokturk1988 »

erdem48

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekürler dostum. Saçların daha da gürleşmiş. Tebrikler.
Ben de Aysun Hanım ile görüştüm, hayırlısı gari...

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Minoxu bırakınca ne olacak biliyorsunuz değil mi :(

gokturk1988

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
erdem usta seninde başarılı olmasını temenni ediyorum valla minoksu 5. ayda dozu düşürerek bırakmaya başlayacam o süreçtede proscar 5/1 yapmayı düşünüyorum amacım ekim sürecini hızlandırmak minoksu bırakınca sadece çıkardığı saçları döküyor diye biliyorum

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Göktürk hocam   konunun takibindeyim  ara sıra kontrol ediyorum  maşallah  baya bir gelişme olmuş , minoxun faydasını gördünmü acaba ?

gokturk1988

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saolasın usta hızlı çıkışları minoxa bağlıyorum minoxilden kaynaklı saç çıkışı olup olamadığını şu süreçte anlamam güç ancak şunu söyleyebilirim parmaklarımdaki kıllar fotodada bakarsanız arttı ve kalınlaştı eldivenle veya pamukla uygulamaya çalışıcam artık

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
harbiden aynı durum bende de var hocam parmaktaki kıllar bi gürleşti  bi çoştu  biotinin etkside olabileceğini düşünüyorum

gokturk1988

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
usta pamukla minoksil sürmeye başladım parmaktaki kıllar eski hale gelmezse geriye tek suçlu biotin kalıyor anlarız :D

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
aynen hocam  ama  yinede parmak uclarıyla masaj yaparak yedirmek daha iyi diye düşünüyorum , ayrıca  benim kafa fena derecede kaşınıyor  donör bölgesi değilde ekilen yerler  cok fennaa kasınıyor dostum sende de var mı  ? hatta  bu gece uykuda istemeden deli gibi kaşıdım  sonradan farkına vardım  acaba bişey olmuşdur

gokturk1988

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
usta bendede ara ara oluyo özellikle saçların çıkmaya başladığı evrede sakın tırnakla kaşımaya kalkma parmak ucuyla hafif hafif bastır bu iyiye işaret parmak konusunda da valla mağara adamına dönmek istemiyorum :D biraz deneyim bakalım nasıl olucak :D :D

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
hiç kaşımamaya çalışıyorum aslında ama dediğim gibi uykuda bir kaşıdım  farkedince içim gitti  kontrol ettim hasar masar görünmüyor ama dikkatli olmak lazım  tabi  sabırr sabırr :) :)  bu arada sana bi dm yollamıştım

gokturk1988

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
dönüş yaptım bakarsın

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
tmmdır hocam

KuruKafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekiminin ilk zamanını ve şu anını inceledim ön bölgenin tam arkasına ortalara ekim yapmamış uzadığında oraların seyrek olduğu daha belirginleşmiş bence daha fazla zaman kaybetmeden takipçisi olup oralara müdahele ettirmelisin yoksa seyreklik kalıcak gibi

Facebook Twitter Instagram