Gönderen Konu: 4 temmuz 2016 United Saç Ekim Aygül Hanım 3400 greft sonuçları  (Okunma sayısı 22391 defa)

gokturk1988

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
çok saol usta inşallah

Hastalıklı Tavuk

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ben de 10 temmuzda yaptirdim kardes. Senin cikislarin bana gore daha hizli ve guzel olmus. Basarili olacaga benziyor. Simdiden hayirli olsun saclarin

Staticx

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Önler çok güzel olur , zira verteks bölgesinde biraz seyreklik olabilir. Vitamin kullanıyormusunuz.
« Son Düzenleme: 03 Ekim 2016, 21:30:15 Gönderen: Staticx »

gokturk1988

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
saolun evet bende bu kadar hızlı çıkış beklemiyordum vitamin olarak biotin 5 mg ve minoksil kullanıyorum verteks bölgesinide zaman gösterecek

KuruKafa

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Kendini Zamana bırak 3 Ay için gayet iyi sonuç Zaman nasıl olsa geçiyor dahada değişiklikler olucaktır acele etmen süreci hızlandırmıyor. Mart ayında uçar bu saçlar

gokturk1988

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ilk 80 gün falan acele ediyordum görüntü kötüydü estetik kaygılarımdan dolayı bide çıkıcakmı nasıl çıkıcak vs şimdi ekim olmayan saçlarımla o bölgeyi kapatabiliyorum o yüzden yavaş yavaş şafak saymayı bırakmaya başladım :) umarım sonucum güzel olur diğer keldaşlarımında ekiminin başarılı olmasını dilerim.

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Öncelikle hayırlı olsun hocam  gayet güzel görünüyor hatta baya hızlı bir sonuc alacaksın gibi görünüyor... inşallah istediğin gibi olur canı gönülden dileğim :)  sabırla bekliyoruz kardeşm bizde ağustosun 19 unda ekim yaptırdım bende  şok dökülme  moralimi alt üst etmişti ama forumdan edindiğim bilgiler beni rahatlattı bekliyoruz bakalım ... biotin ve minox mu kullanıyorsunuz sadece

gokturk1988

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
çok saol usta umarım senin sonuçlarda çok başarılı olur her işin başı sabır tabi ilk ay 10 mg biotin geri kalan 2 ay boyuncada günde 5 mg biotinle standart doz minox kullanıyorum aksatmadan şampuanda sebomed başkada bişi kullanmıyorum minoxilide 6. aydan itibaren kademe kademe azaltıcam proscar ve biotinle devam edicem inşallah

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
anladım hocam  bende aynısını  uyguluyorum hatta  bende bir konu açtım forumda ekim ve ekimden sonraki fotograflar var , düzenli minox , günce 10 mg biotin

gokturk1988

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
özellikle biotin saç rengimi koyulaştırdıki iş arkadaşlarım vs bunu farketti tırnaklarımdaki o beyaz noktalar dahi kayboldu biotin gerçekten çok faydalı

tween85

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
 bende farkettim hocam  varlığını koruyan saçlarda bi canlılık söz konusu  , vücuttanda atılan  bişey olduğundan kullanmaya devam edeceğim... şampuan olarakta şuan  sebamed everyday  kullanmaya devam ediyorum

can29

• Ziyaretçi
saç cıkısları dogal  görünüyor dostum

gokturk1988

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saolasın beni motive edende o

tsppst81

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Masallah, cok guzel duruyor. Bu arada size bir DM attim, kontrol edebilir misiniz?
Abdullah Bayram

Facebook Twitter Instagram