Gönderen Konu: Yardım lütfen...  (Okunma sayısı 546 defa)

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Yardım lütfen...
« : 11 Nisan 2019, 10:39:38 »
Arkadaşlar herkese merhaba, bu forumu uzun suredir takıp ederim 4 sene odu belki saç ekimi düşünüyorum ama bir yandan imkanım yoktu bir yandan da karar veremedim, şimdi iki kişi arasında kaldım zekeriya kul ve hakan doğanay, hangisini neden seçmeliyim sizce görüşlerininizi bekliyorum şimdiden çok teşekkür ederim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Yardım lütfen...
« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2019, 15:47:25 »
Bunun kararını kendin vermelisin Dostum.
Global Moderator

Krrrsz1905

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2019, 21:20:41 »
Son kararı ben verecem zaten abicim ama kararımı vermemde görüşlerinizin etkili olmasını isterim çünkü benden çok daha doğru tespiti yapacak arkadaşlar var en büyük örneği de sensin:)

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2019, 22:39:00 »
Hayır,demeye calistigi kimse sana şuraya git buraya git diyip o yükü alamaz buradaki sonuçları inceleyeceksin kafana yatana karar vereceksin burada sana direk isimle yer öneren birisi olursa emin ol reklamcidir başkada bişey değildir.

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 11 Nisan 2019, 22:57:53 »
Hakan hoca manuel alim yapio bu buyuk avantaj.kul hocada mikroyla alim yapio cok guzel ekimleri var.ama hakan hoca bana daha iyi geliyor.bir suru konulari var iki hocaninda iyice incele derim.kimsenin dedigi ile is yapma kardesim iki uc ay forumu iyice incele profu olursun bu isin.kararini daha iyi vermis olursun.sunu iyi hesapla donor paradan daha onemli para gelir donor gelmez.

yorum_Layan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 12 Nisan 2019, 00:27:35 »
resim atarsan daha iyi yardımcı olunabilir.her iki hocanın teknikleri ve başarılı oldukları dökülme skalasına göre ekim başarıları farklılık arzediyor ,bu yüzden sen en iyisimi resim at öncelikle,

Facebook Twitter Instagram