Gönderen Konu: Asmed Clinic - Dr. Erdogan - 28-29 Mart 2019 - 5058 Grafts - 2.25 hair/grafts  (Okunma sayısı 28416 defa)

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ortada olumsuz bir durum yokki :) herkes gördüğüne yorum yapar zaten dostum şol dökülme devam ediyor hayırlısı artık
işte beklediğim cevap geldi :)
başkan merak ettiğim bir durum var. şok dökülmen bitmiş diyorsun ya forumda.
bittiği nasıl anlaşılıyor. 2 gündür saçlar dökülmüyordu. bitti herhalde dedim ama bugün tekrar dökülme oldu.
bunun tekniği nedir?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Tamamen dökülünce bitti demektir dostum :)  genelde 36 45 gün arası sonlanmış olur
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ortada olumsuz bir durum yokki :) herkes gördüğüne yorum yapar zaten dostum şol dökülme devam ediyor hayırlısı artık
bittiği nasıl anlaşılıyor. 2 gündür saçlar dökülmüyordu. bitti herhalde dedim ama bugün tekrar dökülme oldu.
bunun tekniği nedir?

Teknik taktik yok abi.. bam bam bam.. bence 10 güne biter.. erken başladı senin erken biter

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bunun tekniği nedir?

Teknik taktik yok abi.. bam bam bam.. bence 10 güne biter.. erken başladı senin erken biter
hahaha :) sende teknik yok diyorsan artık.... tekniğin içinden geçiyorsun.

çıkışlarda erken olsa keşke, yazı kaçırmadan bir hafta tatil yapardık.

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ortada nekroz olmadığı sürece bir problem yok ki siz geçmişsiniz bu kısmı.Her şey olağan gözüküyor 6.ayı beklemekten başka bir şeyiniz kalmamış :) Bu arada şok dökülme sebebiyle mevcut saçlarınızda azalma görebilirsiniz bir kısmı geri gelicek merak etmeyin sadece gidici olanlar geri gelmez

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
evet mevcut saçların çoğu uykuda.
bu dönemde beni en çok rahatlatan, ensede çıkan sivilcelerin azalması oldu. ekim alanındaki uyuşuklukta kalmadı gibi.
üstatların söylediğine göre 15 içinde, dökülme bitince tamamen rahatlayacağım herhalde.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Sen her gün yıka güzelce durula saçlarını dökülür onlar

Bu arada saç ekiminden sonra saçlarınızı bol suyla güzelce durulayın iyice şampuan kalmasın çok nazik olmayın.
Global Moderator

Canimo

• Sr. Member
Koray erdoğan ekimlerinde şok dökülme fazlaca oluyor ama can sıkacak bir durum yok ,saçlar şoka uğrasa bile halen güzel görünüyor :))
Ama şuda var son attığın fotoğraflarsan şokun kısa bir süre içerisinde ekilenleri silip süpüreceği belli oluyor ama dediğim gibi saç ekiminin doğası böyle malesef  ,bundan sonra sizin için bekleme süreci başlayacak.

Mrblack

• Sr. Member
Saç ekimin hayırlı olsun örnek bir planlama kusursuz bir ekim olmuş tabi önemli olan sonuç ama şu noktaya kadar değerlendirirsek 10/10 puan sonucun seni mutlu etmesini dilerim.

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimin hayırlı olsun örnek bir planlama kusursuz bir ekim olmuş tabi önemli olan sonuç ama şu noktaya kadar değerlendirirsek 10/10 puan sonucun seni mutlu etmesini dilerim.
Koray erdoğan ekimlerinde şok dökülme fazlaca oluyor ama can sıkacak bir durum yok ,saçlar şoka uğrasa bile halen güzel görünüyor :))
Ama şuda var son attığın fotoğraflarsan şokun kısa bir süre içerisinde ekilenleri silip süpüreceği belli oluyor ama dediğim gibi saç ekiminin doğası böyle malesef  ,bundan sonra sizin için bekleme süreci başlayacak.
iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

Fth

• Yeni üye
  • *
Saç ekimin hayırlı olsun. Gerçekten çok güzel ve inşallah güzel sonuç alırsın.
Giriş yazını okudum.Lokal anestezi yapılmadan önce anestezi kremi mi sürdüler?
Ağrı yapmasın diye mi uygulandı?

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
çok teşekkürler. evet anestezi yapacakları alanlara krem sürüyorlar.iğneden önce yüzey tabaka uyuşuyor.
ekstra olarak anesteziyi titreşimli bir makine ile yapıyorlar. makine ve anestezi iğnesi entegre şekilde.
 iğne yapılırken kafanız iyice titriyor o arada iğne yapılıyor. acı var ile yok arasında oluyor bu sistemle.
hasta için oldukça konforlu bir sistem.

Fth

• Yeni üye
  • *
çok teşekkürler. evet anestezi yapacakları alanlara krem sürüyorlar.iğneden önce yüzey tabaka uyuşuyor.
ekstra olarak anesteziyi titreşimli bir makine ile yapıyorlar. makine ve anestezi iğnesi entegre şekilde.
 iğne yapılırken kafanız iyice titriyor o arada iğne yapılıyor. acı var ile yok arasında oluyor bu sistemle.
hasta için oldukça konforlu bir sistem.
Anladım teşekkür ederim.

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gecmis ve hayirli olsun...

Facebook Twitter Instagram