Gönderen Konu: Asmed Clinic - Dr. Erdogan - 28-29 Mart 2019 - 5058 Grafts - 2.25 hair/grafts  (Okunma sayısı 28423 defa)

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlısı olsun şiir gibi Ekim saç modeli düşünmeye şimdiden baslayabilirsiniz

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Asmed bildigin üzere bu işi gerçekten titizlikle ve çok profesyonelce yapan dünya markası bir firma.

Ortalama 2,3 iyi bir ortalama
kalilik 60 micron keza ortamanin cok ustu ust sinira yakin bir kalinlik
Acikliginiz cok olmasina ragmen mevcut saclariniz FINASTRIDE e cok olumlu cevap verebilecek nitelikte.
Gercek acikliginiz yani on hat ise sac ekiminde firenin en az oldugu en kolay basarinin elde edildigi bolge....

Butun bu yazdiklarimdan sonra sizin ekiminizin basariz olma ihtimali anca NEKROZ ile gerceklesebilirmis ki onuda sikintisiz atlatmissiniz.

hayirli olsun. Guzel bir sonuc gelecegini dusunuyorum
Teşekkürler Sloocer şiir gibi yazmışsın. Koray bey. Finasteridi şart koşmadı fakat ben kullanmaya başladım 1 aydır sıkıntı yok aksine takviye etti sanki.

saç telı kalınlığın iyi senin ve saç ortalaman çok iyi Graft /saç teli ortalaması :2.25 adet
evet başkan donör yönünden sanşlıyım galiba, inşallah yüzümüzü kara çıkartmaz.

Hayırlısı olsun şiir gibi Ekim saç modeli düşünmeye şimdiden baslayabilirsiniz
dostum seninde ağzından bal damlıyor ama dereyi görmeden paçaları sıvamayacak kadar tecrübe sahibi olduk hayatta.
ama senden fikir alacağım inşallah...

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
fikir vermesi açısından amatör çekimlerimi şuraya iliştireyim. dönüp bakarız.

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Maşşallah efsane hayırlı olsun
Benim bir sorum olacak ensenizde beyaz saçlar var.  Beyaz saçlardan da alım yapıldı mı ?
Teşekkürler , beyaz saçlardan alım yapılıp yapılmadığını sormak aklıma hiç gelmedi. siz yazdığınız zaman aynadan baktım.
ekilenlerde beyaz saç görünmüyor. buda arka ve yanlarda beyaz yoğunluğu artacak gibi bir sonuç çıkarır.önde olmalarından iyidir diye düşünüyorum.

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Gene sanat eseri bir planlama süper hayırlı olsun

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Teşekkürler , beyaz saçlardan alım yapılıp yapılmadığını sormak aklıma hiç gelmedi. siz yazdığınız zaman aynadan baktım.
ekilenlerde beyaz saç görünmüyor. buda arka ve yanlarda beyaz yoğunluğu artacak gibi bir sonuç çıkarır.önde olmalarından iyidir diye düşünüyorum.

beyaz saçlardan da alım yaparlar saçın rengıne göre doğallık sağlaması açısından ona göre orantılı olur bu mesala bende çok orantılı saolsunlar harıka bır oratı ıle alım yapıldı
Global Moderator

emre-9876_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekimin hayırlı olsun kardeşim saç çizgin cok güzel olmuş gayet yakışmış surat şekline artık bekleme aşaması:d

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
ekimin hayırlı olsun kardeşim saç çizgin cok güzel olmuş gayet yakışmış surat şekline artık bekleme aşaması:d
çok teşekkürler. çizgi için hocaya karışmadım. ilk çizdiği çok hoşuma gitti.  diğer ekimlerine bakıyorum. çizgi ilk başta aynı gibi gözükse de , dikkatli incelendiğinde kafa yapısına göre eğim aldığını görüyorum. buda süreç sonunda , eski yüz hatları kaybolmadan saçı yüze yakıştırıyor.
inşallah sonucumuz fikrimizi doğrular.

emre-9876_

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
aynen dediğiniz gibi normalde baktıgımızda hepsi aynı cok bi fark yok gibi olasada dikkatli incelendiginde farklı oldugu anlaşılıyor

EndlessNegative

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun serkan maşallah güzel ekim umarım sonucun çok güzel olur.

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun serkan maşallah güzel ekim umarım sonucun çok güzel olur.
teşekkür ederim. inşallah güzel olur.

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
27. gün şok dökülme devam ediyor.

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
27.gün

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
tekrar merhaba arkadaşlar.
ekimin her sürecine cesurca yorum yapabilirsiniz. lütfen moral bozmayayım gibi düşünceniz olmasın.
burada erkek erkeğeğiz .iyi sonuçlara birlikte seviniyoruz.
inanıyorum, kötü sonuçlara da herkes ekim yaptıran kadar üzülüyordur.

Facebook Twitter Instagram