Gönderen Konu: Asmed Clinic - Dr. Erdogan - 28-29 Mart 2019 - 5058 Grafts - 2.25 hair/grafts  (Okunma sayısı 28092 defa)

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Selamlar,

ikinci sayfadaki resimle son gönderilen resimi karşılaştırınca bu ekim olmamış demek ne anlama geliyor anlamış değilim. Benim sonuçta bu biraz yaklaşsın öpüp tepeme koyarım.
İnşallah mutlu olacağın sonuca ulaşırsın, Bilge hanım’’a msj gönderin, en geç yarım saate dönüş yapar bence.
Saygılar
dostum ekim olmamış demedim zaten. biraz kaygılarım var ve ulaşamayınca canım sıkkın demiştim.

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
biraz fazla ara ulaşırsın başkan yogundurlar sanırım bekleme yani ara sürekli

Ulaşıldı.
Teknik bir sorundan mesaj ve aramaların kendilerinde görünmediğini öğrendim.
şu anda sıkıntı yok.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ulaşıldı.
Teknik bir sorundan mesaj ve aramaların kendilerinde görünmediğini öğrendim.
şu anda sıkıntı yok.

sevindim dostum böyle durumlar da bır kaç kere aramak gerek görüşmek üzere.
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Senin saçlar değil mi bu ? Hocam senin saçlar efsane olmuş

Global Moderator

MEksi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Protez saç olsa oda bu kadar olurdu herhalde :) Gule gule tarayın....

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Senin saçlar değil mi bu ? Hocam senin saçlar efsane olmuş

saçlar benim, hatta komple benim.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Adam harikalar  yaratıyor   cidden  aldığı  para sonuna kadar  hellal   türkiye  genelinde  1000 saç ekim merkezi var   işlerini doğru düzgün yapan  5 parmak geçmez  ..   insanımız  bilinçli  araştırmaci olsa   işlerini  doğru düzgün  yapmiyan  insanlari mağdur edenler saç ekim merkezi  dr  veya  piyasadan silinip  gidecek  .

nmkrtsny

• Sr. Member
 Benim saçlar senin saç ekilmemiş halinden iyi donör de hemen hemen aynı ama koray hoca kabul etmiyo saç ekimi mi  :(  :'(

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benim saçlar senin saç ekilmemiş halinden iyi donör de hemen hemen aynı ama koray hoca kabul etmiyo saç ekimi mi  :(  :'(

Senin fikrin bu... hocanın senden farklı bildiği gördüğü  birkaç biraey vardır...

Seni tanımıyorum görmedim bilmiyorum ama eminim donörün bu kadar iyi değildir..yada yaşın gençtir... Koray hoca yok diyor ise emin ol senin iyiliğin için yok demiştir...

nmkrtsny

• Sr. Member
Senin fikrin bu... hocanın senden farklı bildiği gördüğü  birkaç biraey vardır...

Seni tanımıyorum görmedim bilmiyorum ama eminim donörün bu kadar iyi değildir..yada yaşın gençtir... Koray hoca yok diyor ise emin ol senin iyiliğin için yok demiştir...
Koray hocada insan sonuçta yanılıyor olamaz mi üstelik fotoğraf yanıltıcı oluyo bence yüz yüze görmeden fotoğrafla pek sağlıklı yorum yapılmaz
Koray hoca tabiki iyiliğimi istiyor ona bi şey demiyorum sadece en azından bi yüz yüze değerlendirmesini istemiştim ama olmuyo

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Koray hocada insan sonuçta yanılıyor olamaz mi üstelik fotoğraf yanıltıcı oluyo bence yüz yüze görmeden fotoğrafla pek sağlıklı yorum yapılmaz
Koray hoca tabiki iyiliğimi istiyor ona bi şey demiyorum sadece en azından bi yüz yüze değerlendirmesini istemiştim ama olmuyo

Dostum haklısın ulaşmak istiyorsun emin olmak istiyorsun bu da saç problemi yaşayan biri için en doğal istek seni iyi anlıyorum da işte elden bir şey gelmiyor senin için en güzel ve en doğru olanı diliyorum.
Global Moderator

nmkrtsny

• Sr. Member
Dostum haklısın ulaşmak istiyorsun emin olmak istiyorsun bu da saç problemi yaşayan biri için en doğal istek seni iyi anlıyorum da işte elden bir şey gelmiyor senin için en güzel ve en doğru olanı diliyorum.
eyvallah abi çok saol🙏

Air11

• Full Member
eyvallah abi çok saol🙏

Beni de Zekeriya Kul kabul etmedi. Sadece fotoğraf üzerinden gördü, ekime uygun değil dedi. Serkan Aygın ise sevilen bi dökülme çeşidim olduğunu donörün de gayet iyi durumda olduğunu ve donörün hırpalanmadan  istenilen sonucun rahatlıkla alınacağı ı söyledi yüz yüze görüşmede. En azından neden olduğunu söylemeliydi Zekeriya hoca. Benim yaşım da genç değil 36 yaşındayım. Serkan Aygın'ın da reddettiği veya düşük beklentili ekim istersen yaptırma dediğini biliyorum bazı hastalarına ama görüşünü açıklayarak. Bu çok zor olmamalı.

keleş

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
15.ay güncellemesi.
benden bu kadar.
umarım herkes istediği saçlara sahip olur.

Facebook Twitter Instagram