Gönderen Konu: ARENAMED 5000 greft saç ekimi  (Okunma sayısı 5452 defa)

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ARENAMED!!!!!!5000 greft saç ekimi
« Yanıtla #30 : 09 Nisan 2019, 23:59:42 »
Hayırlı olsun dostum.
Donörün biraz yorulmuş ama sıkı bir Ekim olmuş. Kanallarıda Mahir bey açmış sanırım. Onun eline benziyor.
Umarım muhaffak olursun
Sloccer sen çok yaşa Kardeşim😀Benim ekimimdede kanalları Mahir bey açmıştı.Bir çok kişi kanalları kimin açtığını sorunca Düşünüyor ,düşünüyor bulamıyordum!Mahir mi,Deniz mi ,Taylan mı diye😀Bu 3 ismi sevdiğimden olsa gerek karıştırdık birbirine😀

klinsi

• Yeni üye
  • *
Ynt: ARENAMED 5000 greft saç ekimi
« Yanıtla #31 : 10 Nisan 2019, 00:05:04 »
Hayırlı olsun dostum inşallah istediğin sonucu alırsın donör inşallah küsme olmaz 1-2 ay yolunmuş gezersin yoksa ama toparlıyor 70 günde toparladı benimde mossiyi kullan bence eğer finasterid düşünmüyorsan tabi.
Sağol teşekkür ederim.Ya bi şekilde geçecek işte.Bu operasyona 2 kez dayanmak gerçekten zor.Tek seferinde böyle bi dezavantajı var.

klinsi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #32 : 10 Nisan 2019, 00:10:45 »
Öncelikle hayırlı olsun ekiminiz.Umarım istediğiniz gibi güzel bir sonuç elde edersiniz.Bende geçen yıl Mayıs ayının ilk haftasında Arenamed’de Ekim yaptırmıştım.Süreci ve ilerlemeyi benim paylaşımımlada karşılaştıra bilirsiniz.Donör bölgesine bakınca kendimi gördüm gibi.Ama sıkıntı yapmayın 3.aydan sonra değişimi farkedeceksiniz.
Sağol Koray. Aynen nick ini görünce hatırladım.Normalde alerjik yada hassas bi derim yok ama hırpalandı tabi.Şimdide hergün yıkarken mümkün olduğunca eldivenle temizlemeye çalışıorm serum akıntılarını.Yıkamadan sonrada fito kreme başladım bugün slocer ın tavsiyesiyle ve okuduklarımın sonucunda.Günde 4-5 lt su içiorm.Çok içmememe rağmen bu vesileyle operasyondan bir gün önce son sigaramı içmiş oldum.Hiç aramıorm.Elimizden geleni yapıcaz bakalım.Prp yi kabuk dökümünden sonramı yapıolar?

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #33 : 10 Nisan 2019, 00:27:10 »
Sağol Koray. Aynen nick ini görünce hatırladım.Normalde alerjik yada hassas bi derim yok ama hırpalandı tabi.Şimdide hergün yıkarken mümkün olduğunca eldivenle temizlemeye çalışıorm serum akıntılarını.Yıkamadan sonrada fito kreme başladım bugün slocer ın tavsiyesiyle ve okuduklarımın sonucunda.Günde 4-5 lt su içiorm.Çok içmememe rağmen bu vesileyle operasyondan bir gün önce son sigaramı içmiş oldum.Hiç aramıorm.Elimizden geleni yapıcaz bakalım.Prp yi kabuk dökümünden sonramı yapıolar?
Kardeşim bende ekim öncesi sigarayı bıraktım ve süreç içinde hiç sigara içmedim.evet prp kabuk dökümünden sonra yapılıyor.Ama ben hiç prp yaptırmadım.

klinsi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #34 : 10 Nisan 2019, 00:38:04 »
Kardeşim bende ekim öncesi sigarayı bıraktım ve süreç içinde hiç sigara içmedim.evet prp kabuk dökümünden sonra yapılıyor.Ama ben hiç prp yaptırmadım.
Anladım.Sonucun güzel olmuş maşallah.Ortalama 3 ayda toparlamış donöründe.Sac uzadıktan sonra da her ne kadar kapatsa bile kısmen donör için bi tedavi uyguladınmı?krem,sprey vs?

Koray-62

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #35 : 10 Nisan 2019, 00:47:49 »
Anladım.Sonucun güzel olmuş maşallah.Ortalama 3 ayda toparlamış donöründe.Sac uzadıktan sonra da her ne kadar kapatsa bile kısmen donör için bi tedavi uyguladınmı?krem,sprey vs?
Doğal şampuanlar kullandım.Argan yağı şampuanı ,duştan sonra saçlarımı makina ile kurutmazdım.saçlarım kuruduktan sonrada argan yağı ile masaj yapardım donör bölgesine.

klinsi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #36 : 10 Nisan 2019, 00:59:10 »
Doğal şampuanlar kullandım.Argan yağı şampuanı ,duştan sonra saçlarımı makina ile kurutmazdım.saçlarım kuruduktan sonrada argan yağı ile masaj yapardım donör bölgesine.
Anladım.Görücez bakalım koyduğum resim ilk gece bandaj düştükten sonra çekmiştim.şimdide şişliklerle uğraşıorz.donör kirli biraz ama saç çıkmadan ve kabuk dökmeden net bişey anlayamicam.

Kurt_Mehmet

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #37 : 10 Nisan 2019, 13:41:24 »
Şimdiden yeni saçların hayırlı olsun. Ekim söylenildiği gibi sık bir ekim. Böyle sık bir ekim yaptırmak cesaret ister seni tebrik ederim. Sonucunu merakla bekliyorum konuyu bol bol güncellersin takipteyiz hepimiz.

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #38 : 10 Nisan 2019, 14:24:28 »
Bu kafaya bu kadarsık ekim yapmak ekim merkezi içinde cesaret ister bence donör de biraz sıkıntı yaşarsın ama toparlar 7/8 aya kadar sıkıcaksın dişini ve bu saç olursa mutlu eder seni sabırlar.

klinsi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #39 : 10 Nisan 2019, 15:26:47 »
Şimdiden yeni saçların hayırlı olsun. Ekim söylenildiği gibi sık bir ekim. Böyle sık bir ekim yaptırmak cesaret ister seni tebrik ederim. Sonucunu merakla bekliyorum konuyu bol bol güncellersin takipteyiz hepimiz.
Sağol teşekkür ederim.Şu an moral olarak yeterli hissetmiorm resim için ama kabuk dökümünden 1 gün önce koyucam merak etmeyin.Ama bu vesileyle şimdilik geçen yazdan 2-3 foto koyuyorum.Saç kısa ve orta uzunluktayken 5000 greft in kapatıcılık olarak ne derece faydalı olabileceği konusunda fikirlerinizi bekliorm.
« Son Düzenleme: 10 Nisan 2019, 17:13:16 Gönderen: klinsi »

klinsi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #40 : 10 Nisan 2019, 15:33:09 »
Bu kafaya bu kadarsık ekim yapmak ekim merkezi içinde cesaret ister bence donör de biraz sıkıntı yaşarsın ama toparlar 7/8 aya kadar sıkıcaksın dişini ve bu saç olursa mutlu eder seni sabırlar.
Sağol teşekkürler.Aynen donör kolay toparlanacak gibi durmuyor şimdide.Parmağım 3 yerden kırılmıştı 3 kişi yerine oturttu helal olsun dediler acı eşiğimden dolayı,2 seanslık dövmeyi tek seansta yaptırdım.Ama o anestezi acısını iyiki ikiye bölmemişim.heralde kafama ikinci kez o kadar iğne yiyemezdim.O yüzden evet donöre biraz sabredicez.Yaptıracak olan arkadaşlara da tavsiyem ya böyle tek seferde yaptırım 1 defaya mahsus katlanacaklar ya da 2 ye bölüp daha az riskle herşeyi 2 kez tekrarlicaklar.

klinsi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #41 : 10 Nisan 2019, 17:55:06 »
Arkadaşlar son iletilere geçen yazdan 1-2 foto ekledim.5000 greft neler yapabilir ne  kadar kapatıcı-sık olur yorum bekliorm

Lamazi_52

• Full Member
« Yanıtla #42 : 10 Nisan 2019, 19:19:10 »
Arkadaşlar son iletilere geçen yazdan 1-2 foto ekledim.5000 greft neler yapabilir ne  kadar kapatıcı-sık olur yorum bekliorm

Hocam yat dinlen keyfine bak bu kadar stres yapma düşünme daha yolun başındasın 5000 greft eğer tutarsa yeter sana merak etme 😁

klinsi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #43 : 10 Nisan 2019, 19:52:20 »
Hocam yat dinlen keyfine bak bu kadar stres yapma düşünme daha yolun başındasın 5000 greft eğer tutarsa yeter sana merak etme 😁
Herkes 4.gününde bu kadar stresyliydi merak etme 😃

klinsi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #44 : 16 Nisan 2019, 17:51:36 »
Arkadaşlar slm . Bugün 10.gün ve kabuk dökme tamamlandı.Resimleri atıorm  :)

Facebook Twitter Instagram