Gönderen Konu: Saç dökülmesi  (Okunma sayısı 893 defa)

Greengoblin

• Full Member
Saç dökülmesi
« : 05 Nisan 2019, 03:12:04 »
Merhaba arkadaşlar. 23 yaşındayım 18 yaşından beri saç dökülmem var. Günde ortalama 70 100tel arası. Artık ciddi anlamda tik oldu.normalde sıkıntı yok gibi hala ama ışık altında bildiğiniz kel gibi. ( flash ışığı yakından) Sürekli elimi atıyorum dökülüyormu diye. 2yıldır bioxcin siyah sarımsaklı şampuan kullanıyorum. Ekim için markalaşmış bir kaç yere gittim. Biri dışında hepsi ekim yapamayacağını yaparlarsa olan saça zarar vereceklerini söylediler.ekim yapabileceğini söyleyen tek yer medical hair.  Finasteride kullanmayı düşünüyorum (proscar). Fakat yan etkileri korkutucu :) kullananlar yardımcı olabilir mi. Bende görüştüğüm  yerlerden aldığım fiyatlarla size yardımcı olmak istiyorum.
İsveç klinik 6000tl
Arenamed 6000tl
Estetik international 8000tl
Resul yaman 6000+tl
Medical hair 2000€
Hepsiyle yakın zamanda görüştüm. Işık altında fotoğraf atmaya çalışıcam becerebilirsem

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç dökülmesi
« Yanıtla #1 : 05 Nisan 2019, 10:42:59 »
Ya birader şaka mısın ya ? Bu saça ekim yaptırırsan elindekilerden olur sonra gelir buraya saçlarım gitti napmaliyim diye dolanirsin.Bu saça ekim yapmayı aklının ucundan geçirecek olan kişi dolandırıcıdır haberin olsun

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #2 : 05 Nisan 2019, 15:36:10 »
Eyvallah kardeşim. Bende öyle düşünüyorum zaten de bazı yerleri seyrek görmek yaş itibariyle moral bozuyor :).

kelkalmamaliyim

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 05 Nisan 2019, 17:25:43 »
Eyvallah kardeşim. Bende öyle düşünüyorum zaten de bazı yerleri seyrek görmek yaş itibariyle moral bozuyor :).
Abi saçların önceden daha uzun muydu?

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #4 : 05 Nisan 2019, 18:54:50 »
Hiç saç uzatmadım kardeşim. Hep bu aralıklardaydı. Sürekli yanları ve arkayı sıfıra vuruyorum. 2.5 haftada bir. Kalınlaşsın diye

Greengoblin

• Full Member
« Yanıtla #5 : 05 Nisan 2019, 18:55:58 »
Bir diğer ricam donör alanım nasıl sizce yorumlarmısınız

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 06 Nisan 2019, 07:29:11 »
bu saça ekim riskli finas kullan toplar bende 23yaşındayım 3-4aydır finas kullanıyorum daha yan etki görmedim donör bölgende kuvvetli duruyor ve ek olarak saçın kötü durmuyor

Facebook Twitter Instagram