Gönderen Konu: Proscar  (Okunma sayısı 6079 defa)

Elvis

• Full Member
Proscar
« : 03 Nisan 2019, 01:50:51 »
Arkadaşlar Yaş 35 dökülmem hala devam ediyor finasterid  nasıl bir ilaç veya finasterid bir içerik mi yani proscar aynı ilaç mı bu proscar nereden alıyoruz ve kaç miligram falan bunun detaylı bilen arkadaşlar var mı arkadaşlar nasıl içiyoruz nasıl kullanıyoruz Lütfen bana bir yardımcı olun

Spencer

• Hero Member
Ynt: Proscar
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2019, 05:56:06 »
1 tablet proscar 5 mg finasterid içerir. 1 tableti 4 veya 5'e bölünür ve her gün bir parçası içilir. Ekonomik durumum iyi diyorsan propecia alabilirsin tek farkı bir tabletinin 1 mg olması yani tablet bölmekle uğraşmazsın.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Elvis

• Full Member
« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2019, 08:39:17 »
propecia etkisi içeriği birebir aynımı
  • Ekim Tarihi: 25.03.2022
  • Ekim Merkezi ismi HİSTORY HAİR
  • Greft Miktarı 5150
  • Yaşınız 37

Elvis

• Full Member
« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2019, 08:42:51 »
Propecia i çeriği birebir aynı mı etkisi propecia mi alacağız Eczaneden ne diye alacağız arkadaşla bir de bu dökülmedi veya Ben bir ay sonra saç ektirmeyi düşünüyorum Ne kadar faydalı bilgi verir misiniz lütfen
  • Greft Miktarı 5150
  • Yaşınız 37

Elvis

• Full Member
« Yanıtla #4 : 03 Nisan 2019, 08:50:44 »
1 ay sonra saç ekimi düşünüyorum proscar ve propecia saçları güçlendirir diyorlar doğrumu
  • Greft Miktarı 5150
  • Yaşınız 37

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 03 Nisan 2019, 12:53:12 »
1 ay sonra saç ekimi düşünüyorum proscar ve propecia saçları güçlendirir diyorlar doğrumu

Merhaba,

Proscar ve Propecia ilaçlarının içerisindeki etken madde olan finasterid dht hormonunu baskıladığı için varolan saçları güçlendirir, saç dökülmesini de durdurur. Her gün aynı saatte 1 mg alınması gerekir. Yanetkileri mevcuttur araştırılarak, doktor kontrolünde kullanmanızı tavsiye ederim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Elvis

• Full Member
« Yanıtla #6 : 03 Nisan 2019, 13:47:35 »
Yan etkilerinden biraz bahsedebilir misiniz lütfen bir de reçeteyle alınabiliyor mu bu ilaçlar Hangisini tavsiye edersiniz Lütfen bir yardımcı olun Ben bir ay sonra da saç ektirmeyi düşünüyorum Bu saça kullansam faydası olur mu Zaten dökülen döküldü diye düşünüyorum ama emin değilim
  • Greft Miktarı 5150
  • Yaşınız 37

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 03 Nisan 2019, 14:35:47 »
Yan etkilerinden biraz bahsedebilir misiniz lütfen bir de reçeteyle alınabiliyor mu bu ilaçlar Hangisini tavsiye edersiniz Lütfen bir yardımcı olun Ben bir ay sonra da saç ektirmeyi düşünüyorum Bu saça kullansam faydası olur mu Zaten dökülen döküldü diye düşünüyorum ama emin değilim

Faydası illaki olur özellikle ekime güçlü donör ile girmiş olursunuz. Reçetesiz eczaneler satıyorlar ama sonuçta dediğim gibi ilaç bu aspirin, parol'ü de eczaneden reçetesiz alabiliyorsunuz :). Yanetkileri arasında en çok korkulan cinsel yönden isteksizlik ya da tam tersi de olabiliyor. Meni de sıvılaşma sperm kalitesi düşürme, penis küçülmesi, unutkanlık, jinekomasti vs. bu tarz yanetkileri var. Tabi bu %100 olacak diye bir durum yok ben kullanıyorum ilk kullandığımda unutkanlık dışında herhangi bir yanetkisini yaşamadım ancak siz yaşamayacaksınız diye bir kaide yok. Doktor kontrolünde kullanırsanız minimum 6 ay mevcut saçlarınıza ve ekiminize katkısı olacaktır.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Elvis

• Full Member
« Yanıtla #8 : 03 Nisan 2019, 17:02:21 »
Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için sağ ol
  • Greft Miktarı 5150
  • Yaşınız 37

Elvis

• Full Member
« Yanıtla #9 : 04 Nisan 2019, 01:21:53 »
Faydası illaki olur özellikle ekime güçlü donör ile girmiş olursunuz. Reçetesiz eczaneler satıyorlar ama sonuçta dediğim gibi ilaç bu aspirin, parol'ü de eczaneden reçetesiz alabiliyorsunuz :). Yanetkileri arasında en çok korkulan cinsel yönden isteksizlik ya da tam tersi de olabiliyor. Meni de sıvılaşma sperm kalitesi düşürme, penis küçülmesi, unutkanlık, jinekomasti vs. bu tarz yanetkileri var. Tabi bu %100 olacak diye bir durum yok ben kullanıyorum ilk kullandığımda unutkanlık dışında herhangi bir yanetkisini yaşamadım ancak siz yaşamayacaksınız diye bir kaide yok. Doktor kontrolünde kullanırsanız minimum 6 ay mevcut saçlarınıza ve ekiminize katkısı olacaktır.
kardeşim Ne kadar süredir kullanıyorsun sen saç ekimi yaptırdın mı sürekli kullanacağız mı bu ilaçları Lütfen yardımcı olur musun
  • Greft Miktarı 5150
  • Yaşınız 37

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 04 Nisan 2019, 12:53:56 »
kardeşim Ne kadar süredir kullanıyorsun sen saç ekimi yaptırdın mı sürekli kullanacağız mı bu ilaçları Lütfen yardımcı olur musun

Ben 1 yıldır ara vere vere kullanıyorum. Saç ekimi yaptırmadım genetik saç dökülmesi ile birlikte bir dönem strese bağlı ciddi saçlarım seyreldi toparlamaya başlayınca destek olarak finasterid kullandım hızlı toplarmasını sağladı. Saç ekim yaptırmayı düşünüyorum ve ekim yaptırdığımda aralıksız 1 sene bu ilacı kullanırım diye düşünüyorum.

Elvis

• Full Member
« Yanıtla #11 : 05 Nisan 2019, 00:11:25 »
Ben 1 yıldır ara vere vere kullanıyorum. Saç ekimi yaptırmadım genetik saç dökülmesi ile birlikte bir dönem strese bağlı ciddi saçlarım seyreldi toparlamaya başlayınca destek olarak finasterid kullandım hızlı toplarmasını sağladı. Saç ekim yaptırmayı düşünüyorum ve ekim yaptırdığımda aralıksız 1 sene bu ilacı kullanırım diye düşünüyorum.
faydası gözle görülür şekilde oldu diyorsun. Peki proscar mı kullandın kaç mg yan etki vs yaptınmı görüş ve tecrübeleriniz çok değerli
  • Greft Miktarı 5150
  • Yaşınız 37

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 05 Nisan 2019, 01:26:30 »
faydası gözle görülür şekilde oldu diyorsun. Peki proscar mı kullandın kaç mg yan etki vs yaptınmı görüş ve tecrübeleriniz çok değerli

Paylaştığım bir konu var profilimden aratıp görebilirsin detaylıca yazdım konu da.

Elvis

• Full Member
« Yanıtla #13 : 05 Nisan 2019, 10:04:01 »
Paylaştığım bir konu var profilimden aratıp görebilirsin detaylıca yazdım konu da.
Kardeşim bulamadım sana zahmet ya kopyalayıp yapıştırıp Ya da sen yazabilir misin beni İyi bir bilgilendirir misin lütfen Rica ediyorum Zahmet olacak ama
  • Greft Miktarı 5150
  • Yaşınız 37

onizuka eikichi

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 05 Nisan 2019, 12:24:54 »
Kardeşim bulamadım sana zahmet ya kopyalayıp yapıştırıp Ya da sen yazabilir misin beni İyi bir bilgilendirir misin lütfen Rica ediyorum Zahmet olacak ama

Zahmet olmaz ancak alttaki konu da görseller ile ne kadar etki ettiğini görerek anlayabilirsin.

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=2570.0

Facebook Twitter Instagram