Gönderen Konu: Yaş 23 bu yaz saç ektirmeyi düşünüyorum önerileriniz neler  (Okunma sayısı 2376 defa)

Jeu

• Hero Member
Ben dökülme başladığı dönemde bu takviyeleri alıp dökülme azaldığını düşündüğümde ilaçları bırakarak kullandım sıkıntılı bir yanetki yaşamadım. Tabi bünyeden bünyeye fark gösterebilir bu ilaçlar doktor kontrolünde kullanmak lazım. Ben bu ilaçları kesersem kel kalırım ailemde herkes kel genetik yani bu nedenle kullanmaya bir sorun yaşadıkça devam edeceğim. Eğer dökülme şiddetini arttırırsa nanadoxil de kullanabilirim ek takviye olarak.

Xpecia vitamin gibi bir takviye proscar ise dht hormonunu ciddi anlamda baskılayan bir ilaç bu nedenle karşılaştırma yapmak doğru olmaz. Ben xpecia vitaminini biotin ile kıyaslarım ve tercihim benim biotin olur. Kendim 1 yıldır Natures Bounty markasının 5 mg olan biotini kullanıyorum. Dökülmeyi durduran ilaç ise proscar, ancak dediğim gibi ciddi yanetkileri olabilecek bir ilaç kullanırken iyi araştırmak gerekir. Yaşınız çok genç ise kullanmanızı önermem.
21 yaşındayım ve günden güne daha da seyrelip dökülüyor  genetik dökülmem var proscarı önerir misin bana?

Bozukpskoloji

• Yeni üye
  • *
açılığımız senle aynıymıs bende 22yaşında ektirmiştim eğer rahatsız ediyorsa düşünme ektir gitsin ama öncesinde finas kullansan iyi olur ben bilmiyordum finası 3-4aydır kullanıyorum faydasınıda gördüm
bi araştırıcam ona göre kullanıcam dostum , senin konunun da takibindeyim dökülme aynıysa

son gohan

• Hero Member
bi araştırıcam ona göre kullanıcam dostum , senin konunun da takibindeyim dökülme aynıysa

çok benzer gibiydi benim süreç bitti sonuctanda memnunum

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
21 yaşındayım ve günden güne daha da seyrelip dökülüyor  genetik dökülmem var proscarı önerir misin bana?

Ben doktor değilim sonuçta ilaç önerme gibi bir yetkim söz konusu olamaz ancak 21 yaşında doktor da tavsiye etse ben bu ilacı kullanmazdım. Ben 29 yaşında kullanmaya başladım bu ilacı o yüzden bazı yanetkilerini göze alabildim, bir sıkıntı yaşamadım ancak yaşayabilme ihtimalini göz önüne almıştım. O nedenle 21 yaşı biraz erken bence finasterid almak için. Eğer psikolojik olarak çok yıpratıyorsa saç dökülmesi doktora danışarak düzenli testler yaptırarak bu kararı almalısın.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Jeu

• Hero Member
Ben doktor değilim sonuçta ilaç önerme gibi bir yetkim söz konusu olamaz ancak 21 yaşında doktor da tavsiye etse ben bu ilacı kullanmazdım. Ben 29 yaşında kullanmaya başladım bu ilacı o yüzden bazı yanetkilerini göze alabildim, bir sıkıntı yaşamadım ancak yaşayabilme ihtimalini göz önüne almıştım. O nedenle 21 yaşı biraz erken bence finasterid almak için. Eğer psikolojik olarak çok yıpratıyorsa saç dökülmesi doktora danışarak düzenli testler yaptırarak bu kararı almalısın.
Saldım artık ya 2 3 sene daha götürse beni ektitirim olur biter sağol önerin için dostum iyi forumlar.

Bozukpskoloji

• Yeni üye
  • *
çok benzer gibiydi benim süreç bitti sonuctanda memnunum
sen kurtuldun bende kurtulurum  inşallah bu pskolojik savaştan bakalım

Facebook Twitter Instagram