Gönderen Konu: Askerdeyim ve saçlarım bu duruma geldi  (Okunma sayısı 1211 defa)

Brkyyy

• Yeni üye
  • *
Askerdeyim ve saçlarım bu duruma geldi
« : 01 Nisan 2019, 19:01:05 »
4 Aydır askerdeyim 10 kilo verdim saçım günde 8 saat kevgerin içinde saçlarım mahvoldu sizce ekime uygun mu yaşım 24 10 gün önce 1 numara yapmıştım üstler hariç

Brkyyy

• Yeni üye
  • *
Ynt: Askerdeyim ve saçlarım bu duruma geldi
« Yanıtla #1 : 01 Nisan 2019, 19:05:00 »
Bu da diğer açılar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 01 Nisan 2019, 19:15:49 »
ekım olur saçlarına ama öncesınde bır güçlendırmek ıcın fınasterıd araştırabılırsın

saçların genetik dökülme ile dokuluyor
Global Moderator

Brkyyy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 01 Nisan 2019, 20:19:50 »
Ekim başarısı nasıl olur sanki donör bölgem zayıf gibi geldi bana  çok zayıfladı saçlarım tiftik tiftik oldu psikolojimi bozdu güzel bi sonuç olmazsa ya protez deneyecem yada durumu kabullenecem

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 01 Nisan 2019, 21:29:33 »
Ekim başarısı nasıl olur sanki donör bölgem zayıf gibi geldi bana  çok zayıfladı saçlarım tiftik tiftik oldu psikolojimi bozdu güzel bi sonuç olmazsa ya protez deneyecem yada durumu kabullenecem

Finasterid saçları oldukça toparlar dönor bölgesini güçlendirir ancak yanetkilerini araştırmanızı ve doktor tavsiyesinde kullanmasını öneririm. Bu saça ekim de olur forumda benzeri bir çok ekim mevcut. Kafaya takmamak lazım saç dökülmesini varolanı da götürür stres :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Brkyyy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 01 Nisan 2019, 23:50:52 »
Donör bölgem böyleydi .  Stres yapmamak mümkün mü saçım elden gidiyor 😅

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 02 Nisan 2019, 00:36:18 »
Donör bölgem böyleydi .  Stres yapmamak mümkün mü saçım elden gidiyor 😅

Vertex bölgesini saymaksak donör bölgesinin güvenli kısmında bir değişiklik göremedim ben. Çok kısa kesildiğinde saçların seyrek görülmesi normaldir. Tabi dökülme anında donör bölgesinde de dökülme yaşanabilir ancak ben sizde böyle bir durum göremedim. Dermatoloğa gidin muhtemelen medikal tedavi önerecektir varolan saçları güçlendirip doğru bir ekim ile saç sorununuz çözülebilir. Önemli olan doğru tedavi ve doğru ekim :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 02 Nisan 2019, 01:35:15 »
4 Aydır askerdeyim 10 kilo verdim saçım günde 8 saat kevgerin içinde saçlarım mahvoldu sizce ekime uygun mu yaşım 24 10 gün önce 1 numara yapmıştım üstler hariç

4 ayda bu hale gelmez bu saç .. siz eminmisiniz öncesi fotosu 4 ay önceye ait?

Brkyyy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 02 Nisan 2019, 01:44:27 »
Dökülme vardı ama bu kadar değildi

Brkyyy

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 02 Nisan 2019, 01:46:52 »
Önden

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 02 Nisan 2019, 11:03:39 »
Kısa kestirmeyle de alakası var kendimden biliyorum mesela benim vertex uzunken sıfır açıklık ama kısa olunca saç bariz belli açıklıklar.

Facebook Twitter Instagram