Gönderen Konu: Opr.Dr Muttalip Keser 1000 greft sac ekimi.  (Okunma sayısı 10494 defa)

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Opr.Dr Muttalip Keser 1000 greft sac ekimi.
« Yanıtla #60 : 09 Mayıs 2019, 09:19:41 »
Gönlünüz rahat olsun, türkiyedeki en iyi ekimcilerin başında gelen bir ekimciye ekiminizi yaptırmışsınız, işine besmele ile başlayan kalbi selim bir adamdır muttalip bey merak etmeyin türkiyede yaptığı işi başından sonuna kadar herşeyi titizlikle kendi yapıp işinin sonuna kadar arkasında duran çok az insandan biridir kendisi.5.5 aya gelince yorumlarımızı yaparız daha çok erken saçlarım çıkıcakmı diye şüphelere düşüp canını sıkma bu süreç zorly bir süreçtir süreçle ilgili sormak istediğin şeylerde yardımcı oluruz.Olası bir olumsuz durum dahi olsa muttalip bey işinin daima arkasındadır emin olabilirsin.

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #61 : 09 Mayıs 2019, 19:46:46 »
Gönlünüz rahat olsun, türkiyedeki en iyi ekimcilerin başında gelen bir ekimciye ekiminizi yaptırmışsınız, işine besmele ile başlayan kalbi selim bir adamdır muttalip bey merak etmeyin türkiyede yaptığı işi başından sonuna kadar herşeyi titizlikle kendi yapıp işinin sonuna kadar arkasında duran çok az insandan biridir kendisi.5.5 aya gelince yorumlarımızı yaparız daha çok erken saçlarım çıkıcakmı diye şüphelere düşüp canını sıkma bu süreç zorly bir süreçtir süreçle ilgili sormak istediğin şeylerde yardımcı oluruz.Olası bir olumsuz durum dahi olsa muttalip bey işinin daima arkasındadır emin olabilirsin.

Eyw reis sagolasin iyi dileklerin icin. Hoca hakkinda suphem yok vesselam.muttalip hocayi tercih ederken oncelikle ekimi kendi yapmasi ve iki uc gune yaymasi diye belirtmistim. Ayrica burada ismini hatielamiyorum bi paylasimda gormstm hoca besmele ile isine basliyor diye. Ve cuma ya gitmek icin izinn istedm cumaya gittim gibisinden birsey gormustum buda beni etkiledi acikcasi. Hatta muttalip hocaya da soylemistim bunu tebessum etmisti :) hani ulke olarak dinine bagli bi toplum oldugumuz icin hocanin her besmele cekisinde insan kendini guvende hissediyo :) nyse yeri gelmisken ekim yaparken gercekten hastasini dusunen elinden gelenin enniyisini yapmaya calisacagini soyleyen ve bunun icin caba gosteren tum iyi niyetli hocalarimiza tesekkur ediyorum..

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #62 : 04 Eylül 2019, 00:46:05 »
155. Gun. Forumdan gorustugum bi arkadasa attim az once fotograflari. Cekmisken buraya da yyukleyeyim dedim. Ondeki saclar tam kalinlasmadigi icin sekil vermek zor oluyo. Genel anlamda memnun gibiyim. Saclar kalinlasip formunu aldigi zaman daha net soyeleyebilriim. Hayirli geceler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 04 Eylül 2019, 00:48:20 »
Gönder kardeşim bakalım
Global Moderator

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #64 : 04 Eylül 2019, 00:57:45 »
Gonderiyi duzenledim reis :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 04 Eylül 2019, 00:58:45 »
155 erken süre

Sürecine göre saçlar bence güzel zamanla dahada güzel olucak.
Global Moderator

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #66 : 04 Eylül 2019, 01:01:19 »
ekim öncesi ile farklılığı anlayabilmek için sanırım öndeki saçınız geriye doğru taralı iken bir fotoğraf atmanız gerekiyor aynen ekim öncesinde olduğu gibi.’
doğrusu ben şahsen bu fotoğraflardan pek bir şey anlayamadım kardeşim.

Gastamonulu

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #67 : 04 Eylül 2019, 01:05:04 »
fotograf zaten geriye dogru ;) cekmek icin geriye dogru taradim normalde saci bu sekilde kullanmiyorum. Daha fazllaa geriye yatmiyo saclar hem aliskin degil hemde ondeki saclar ince geriye atsamda one dusuyo.

Eyw Reis sagolaisn.2-3 aya daha ihtiyaci var galiba saclarin hem ayni uzunluga gelmesi iicn hemde form almasi icin

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #68 : 04 Eylül 2019, 15:23:19 »
fotograf zaten geriye dogru ;) cekmek icin geriye dogru taradim normalde saci bu sekilde kullanmiyorum. Daha fazllaa geriye yatmiyo saclar hem aliskin degil hemde ondeki saclar ince geriye atsamda one dusuyo.

Eyw Reis sagolaisn.2-3 aya daha ihtiyaci var galiba saclarin hem ayni uzunluga gelmesi iicn hemde form almasi icin

wax yada jöleyle bir kaç gün sabitlersen saçları sanırım bahsettiğin yön problemi kalıcı olarak düzelir bence.

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
« Yanıtla #69 : 04 Eylül 2019, 15:38:01 »
Muthis gorunuyor kardes gule gule kullan. 3-5 ay sonra daha ne olacak dusunemiyorum, insallah seni de tatmin eder. :)

Limitless1

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #70 : 11 Eylül 2019, 22:39:35 »
İlk yorumum uzun süredir takip ediyorum forumu inşallah herkesin gönlünce olması dileği ile... Bence gidişat çok iyi daha da iyi olacağını düşünüyorum sağlıklı saçlı günler 😄

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #71 : 12 Eylül 2019, 11:34:41 »
Muthis gorunuyor kardes gule gule kullan. 3-5 ay sonra daha ne olacak dusunemiyorum, insallah seni de tatmin eder. :)

Neye müthis dedin?
Adamin zaten önceden ciddi anlamda saci mevcutdu... 1000 greft ekmisler.... suan onlar daha cikma asamasinda

bold

• Sr. Member
  • Şans cesurdan yanadır / Fortune favours the bold
« Yanıtla #72 : 12 Eylül 2019, 11:49:51 »
155 gun icin gayet iyi degil mi cikislar, form bile yakalamis neredeyse. Onceki fotosunda on hat seyrekti.

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #73 : 12 Eylül 2019, 15:16:20 »
155 gun icin gayet iyi degil mi cikislar, form bile yakalamis neredeyse. Onceki fotosunda on hat seyrekti.

iii gidiyor...  8) :) ;D :D

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #74 : 12 Eylül 2019, 17:14:46 »
kısmen önceki ekime göre daha doğal durmuş saçlar ama daha erken süreç

Facebook Twitter Instagram