Gönderen Konu: Saçı sabitlemek için ?  (Okunma sayısı 1350 defa)

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
Saçı sabitlemek için ?
« : 28 Mart 2019, 21:27:27 »
Selamlar...

Konumu biliyorsunuz sanırım 😅 ikinci ekimden sonra şükür sonuç iyi gidiyor gibi ancak şöyle bir derdim var ;

Sabahları yikayinca saci hafif kurutup nemli olarak taradığımda acayip dolgun gözüküyor..
Ancak şöyle 2 -2.5 saat sonra saçım kıvırcık hale geliyor ve daha seyrek oluyor.

Bunu sabitlemek sabahki görünümü korumak için ne kullanbilirim ?
Bir kac şey var aklıma takilan.

Jole kullanmak istemiyorum ekim saçı daha 6bucuktan biraz fazla bir aydayım yani saç formunu almamış tuycukler olabilir...

Bir spreyler falan var ama bilmiyorum jste danışmak istedim size sizler ne kullanıyorsunuz ? Wax kullanan da var köpükle dagınık ama sabit bırakabilin de 😃 hileleri nedir ? Yardimci olabilir misiniz ?

Hergün fön de biraz fazla bence

Teşekkür ederim

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saçı sabitlemek için ?
« Yanıtla #1 : 28 Mart 2019, 22:25:09 »
kardeşim yıllarca ön bölgeyi kapatmak da pro olmuş ben diyorumki kaliteli bir saç spreyi keli saçlı gösterir ;D ben arka ve yan saçlarımı öne tarayıp önde şekil verip spreyle kapatıyordum ve o şekilde en yakın arkadaşıma bile saç ekimi konusunu açınca ne alaka demişti sonra saçları kaldırıp gösterdim hiç farkedilmiyor dedi.ama kaliteli bir sprey alki gün içinde yamulmasın.ben taft kullanıyordum özellikle sarı olanı.sakın morphose falan kullanma onlar aşırı kalitesiz pişman olursun (ben aldım oldum ;D) şimdi kapattığım saçı da eklicem telefondan

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Mart 2019, 23:05:21 »
kardeşim yıllarca ön bölgeyi kapatmak da pro olmuş ben diyorumki kaliteli bir saç spreyi keli saçlı gösterir ;D ben arka ve yan saçlarımı öne tarayıp önde şekil verip spreyle kapatıyordum ve o şekilde en yakın arkadaşıma bile saç ekimi konusunu açınca ne alaka demişti sonra saçları kaldırıp gösterdim hiç farkedilmiyor dedi.ama kaliteli bir sprey alki gün içinde yamulmasın.ben taft kullanıyordum özellikle sarı olanı.sakın morphose falan kullanma onlar aşırı kalitesiz pişman olursun (ben aldım oldum ;D) şimdi kapattığım saçı da eklicem telefondan
sprey kaç numara kullaniyorsun reid 3 mu?

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Mart 2019, 23:25:00 »
Genelde 5 ama bulamazsam 4.Valla kardeş 4 bile zor tutuyor eğer saç benim gibiyse.2 3 falan sık saçlı insanlar kullanıyor fazla sert olmuyor hem elini de atabiliyor ama benim saçlar çok sert rüzgar vurunca kel gorunmesin diye genelde en sertini kullanirdim 5 numara yani.

musab

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Mart 2019, 08:56:45 »
Kardeşim ben Purple mat wax kullanıyorum gayet tutucu hem çok dogal gözüküyor, üzerine de taft ultimate sprey kullan günü rahat tamamlarsın.
« Son Düzenleme: 29 Mart 2019, 09:05:07 Gönderen: musab »

byburkay

• byburkay
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 29 Mart 2019, 11:52:10 »
Teşekkür ederim cevaplar için.
Taftı kullanacağım sanırım işte bu saatten sonra bir zararı olur mu ona emin değilim 😊
Benim sorunum işte aşağıdaki şekilde daha bu rüzgar görmemiş hali, birde görünce siz düşünün 😅

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 29 Mart 2019, 12:11:46 »
Taft iş yapar en kotu denersin benim saçlar rüzgarda leş oluyordu ama taft varken kimildamazdi.Bence zararı olmaz tabi bı doktora da sor ne dicek İlhan hoca 45 günden sonra kafayı çarpmadan herşey serbest demiş.

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Mart 2019, 12:13:10 »
Birde saçlarının uçlarını 1 cm kirptir bence berbere şöyle ama 1 cm i geçmesin esitlesin sadece aradan fırlayan teller gitsin berbere söylemezsen 3 numaraya dönersin benden söylemesi ;D

fernando16

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Nisan 2019, 10:45:31 »
Kardeşim ben Purple mat wax kullanıyorum gayet tutucu hem çok dogal gözüküyor, üzerine de taft ultimate sprey kullan günü rahat tamamlarsın.

Bugün bu ürünü denedim, gerçekten başarılı ayrıca çok doğal bir görünüp verip %20-30 daha hacimli gösterdi.

Facebook Twitter Instagram