Gönderen Konu: Greft ve Hoca Tavsiyesi | Yaş: 29 Yer: Ankara  (Okunma sayısı 4555 defa)

HarveySpecter

• Yeni üye
  • *
Ynt: Greft ve Hoca Tavsiyesi | Yaş: 29 Yer: Ankara
« Yanıtla #16 : 06 Nisan 2019, 14:09:01 »
Ankarada hlc var  bence en iyisi 

Dr. Kaan Pekiner var onun da kumaşı iyi bence

ikisin maliyeti yüksek

HLC'nin Ankara'da olduğunu bilmiyordum. Onlarla da görüşeyim o hâlde.

Vertex'e ekim konusunda tecrübeli birisini bulmam lazım. Beni tedirgin eden nokta o.

Teşekkür ederim ismael kardeş.

Burak Bey

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 06 Nisan 2019, 18:57:07 »
Merhaba,
Muttalip Keser'in forumda sadece vertex olan bir ekimi var. Sanıyorum No Name nickli bir arkadaşın ekimiydi. Ben çok başarılı bulmuştum açıkçası. Bir bakmak faydalı olacaktır. Umarım tercihinin sonucu da gönlünce olur.

HarveySpecter

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #18 : 09 Nisan 2019, 13:17:56 »
Merhaba,
Muttalip Keser'in forumda sadece vertex olan bir ekimi var. Sanıyorum No Name nickli bir arkadaşın ekimiydi. Ben çok başarılı bulmuştum açıkçası. Bir bakmak faydalı olacaktır. Umarım tercihinin sonucu da gönlünce olur.

Bahsettiğiniz arkadaşın ekimine baktım. Gerçekten de çok başarılı bir ekim. Ancak şu an için Muttalip Hoca benim bütçemin çok üzerinde. Ben 1 greft/Euro'yu aşmamaya çalışıyorum

Araştırdıkça bu işin ucuza ama kaliteli yapılamayacağına inandım. Özellikle de Vertex bölgesi söz konusu olduğunda...

Yapılacak şey ya biraz daha para biriktirmek ya da bu ekim hevesinden vazgeçmek. Sanırım bu aşamada beklemek benim için en mantıklısı.

Yardımı dokunan, fikrini paylaşan, zaman ayıran herkese teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 09 Nisan 2019, 16:11:59 »
Güncelleme:

Hakan Doğanay Hoca ile iletişime geçtim. 3500-4000 greft arası ekim önerdiler.

Kafama takılan bir husus var. 3500-4000 greft kullandıktan sonra ihtiyaç olması halinde ikinci bir ekim için yeterli donör kalır mı sizce?

bu doner den çok rahat 2.5 ekım çıkar merak etme donör güzel  Hakan hocanın donör alımı gayet kalitelı zaten donöre zarar vermıyor
Global Moderator

Rüzgar07

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #20 : 10 Nisan 2019, 10:37:56 »
HarveySpecter Hakan bey ile görüşmenizde fiyat olarak ne dedi ? alım manuel mi yapıyormuş? diğer ayrıntıları konuştunuz mu?

HarveySpecter

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #21 : 10 Nisan 2019, 11:24:41 »
HarveySpecter Hakan bey ile görüşmenizde fiyat olarak ne dedi ? alım manuel mi yapıyormuş? diğer ayrıntıları konuştunuz mu?
Hakan Hoca ve Özgür Hoca için greft başına 1 euro, yetiştirdiği ekip için 10.000 TL denildi. Alım tekniği konusunda bilgi vermediler, sadece kalem tekniği ile ekim yapıldığını söylediler.

bu doner den çok rahat 2.5 ekım çıkar merak etme donör güzel  Hakan hocanın donör alımı gayet kalitelı zaten donöre zarar vermıyor

İlginiz için teşekkür ederim. Bu forumdaki en tecrübeli kişilerden olduğunuz için size danışmak istediğim birkaç husus var:

1) Finasteride kullanmam gerekecek mı?
2) Vertex bölgesine ekimde hangi tekniği tercih etmeliyim?
3) Mevcut ön çizgiye müdahale etmeden şakaklara sıklaştırma yapmak istiyorum, sizce makul ve mantıklı bir düşünce mı?
4) Ekim öncesi ve sonrasında PRP, mezoterapi gibi uygulamalar yaptırmalı mıyım?

Şayet vakit ayırır da cevaplarsanız çok sevinirim Hocam. Dikkatinizi çeken başka bir şey varsa onunla ilgili tavsiyelerinizi de beklerim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #22 : 12 Nisan 2019, 13:49:29 »
Finasterid tepe ekimi için kullanmanızı ben kesinlille tavsiye ederim. Tepede  incelmiş mintatürleşmiş saçlar var bu durumda kullanmanız gerek zaten. Gerisi size kalmış

Onun dışında buntepe 1 ekimle kapanmaz onuda söliyim

Hangi teknik olduğu değil doğru operasyon olması önemli.

Sadece sakak ekimi olmaz cizgi de gerek ama mevcut cizgiyi bozmadan yapılır. Bütünlük ve orantı sağlanması açısından

Ve tekrar söliyim 1 ekimle tepe kapanır ama sık olmaz. 2 ci operasyon ile çok daha güzel olur. Sizin donör sağlam sorun olmaz 2/3 ekime kadar.
Global Moderator

HarveySpecter

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #23 : 12 Nisan 2019, 21:40:40 »
Finasterid tepe ekimi için kullanmanızı ben kesinlille tavsiye ederim. Tepede  incelmiş mintatürleşmiş saçlar var bu durumda kullanmanız gerek zaten. Gerisi size kalmış

Onun dışında buntepe 1 ekimle kapanmaz onuda söliyim

Hangi teknik olduğu değil doğru operasyon olması önemli.

Sadece sakak ekimi olmaz cizgi de gerek ama mevcut cizgiyi bozmadan yapılır. Bütünlük ve orantı sağlanması açısından

Ve tekrar söliyim 1 ekimle tepe kapanır ama sık olmaz. 2 ci operasyon ile çok daha güzel olur. Sizin donör sağlam sorun olmaz 2/3 ekime kadar.

Büyüksün Üstad. Aylarca araştırıp edineceğimiz bilgiyi hap şeklinde tek seferde sunuyorsun. Allah razı olsun.

Takip ettiğim iki forum var. Birisi burası diğeri geltir, ikisinin de kullanıcı ve yönetici profili harika. Şu nezaket,  yardımseverlik, arkadaş ortamı keşke memleketteki her konuya yansısa...

15.000 gibi bir bütçe ayırmışrım, onu artıracağım. Ekimi biraz daha erteleyebilirim. Bu işte ekonomik kaygıya girmek beni strese sokacak,  onu anladım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 12 Nisan 2019, 21:48:51 »
Büyüksün Üstad. Aylarca araştırıp edineceğimiz bilgiyi hap şeklinde tek seferde sunuyorsun. Allah razı olsun.

Takip ettiğim iki forum var. Birisi burası diğeri geltir, ikisinin de kullanıcı ve yönetici profili harika. Şu nezaket,  yardımseverlik, arkadaş ortamı keşke memleketteki her konuya yansısa...

15.000 gibi bir bütçe ayırmışrım, onu artıracağım. Ekimi biraz daha erteleyebilirim. Bu işte ekonomik kaygıya girmek beni strese sokacak,  onu anladım.

güzel düşünceleriniz için teşekür ederim elimizden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyoruz tüm forum olarak..
anlıyorum malesef ekonomık durum işin ikinci zor kısmı umarım sizin için kolaylasır ve istenılen operasyon gerçekleşir hayırlısı olsun
« Son Düzenleme: 12 Nisan 2019, 22:26:09 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

demdem

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 13 Nisan 2019, 11:33:05 »
Güncelleme:

Hakan Doğanay Hoca ile iletişime geçtim. 3500-4000 greft arası ekim önerdiler.

Kafama takılan bir husus var. 3500-4000 greft kullandıktan sonra ihtiyaç olması halinde ikinci bir ekim için yeterli donör kalır mı sizce?
donor bölge güzel duruyor  benim donor sizin gibi belki birazdaha zayıf olabilir iki ekimde 6 bin greft alındı 1500 200 greft daha alinabilecegi söylendi.. yanları da çok kısa kestirdiğim halde sırıtmıyor

HarveySpecter

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #26 : 14 Nisan 2019, 03:22:17 »
donor bölge güzel duruyor  benim donor sizin gibi belki birazdaha zayıf olabilir iki ekimde 6 bin greft alındı 1500 200 greft daha alinabilecegi söylendi.. yanları da çok kısa kestirdiğim halde sırıtmıyor

Paylaşımın için çok teşekkür ediyorum,  Demdem kardeş. İnşallah ekilen saçların en kısa zamanda gür bir biçimde çıkar.

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 15 Nisan 2019, 15:03:30 »
2kere ekim yaptırmış biri olarak şunu söyleyebilirim.Parası bir yana acaba çıkıcakmı düşüncesi insanı yiyip bitiriyor.Bu yüzden tüm ekimlerini baz alıp tüm sonuçlara bakarak ekim yaptır inan bana parası batsın diyor insan kafa olarak rahat olamadıktan sonra.Ben 2 senedir bu forumu takip ediyorum çok bilgi edindim çok konu inceledim ve türkiye’de muttalip keser ve koray erdoğan dışında bir yere ekim yaptırmayı mantıklı görmüyorum en azından kafan rahat biliyorsun sonuç iyi olucak diye çünkü saç rezervlerimiz sınırlı kıymetli ve bu işi en iyi yapan insanlar bu 2 kişi.Bu benim fikrim tabi ki bu iş ucuz ve kaliteli olmuyor olması için baya bi şans lazım

HarveySpecter

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #28 : 17 Nisan 2019, 01:12:09 »
2kere ekim yaptırmış biri olarak şunu söyleyebilirim.Parası bir yana acaba çıkıcakmı düşüncesi insanı yiyip bitiriyor.Bu yüzden tüm ekimlerini baz alıp tüm sonuçlara bakarak ekim yaptır inan bana parası batsın diyor insan kafa olarak rahat olamadıktan sonra.Ben 2 senedir bu forumu takip ediyorum çok bilgi edindim çok konu inceledim ve türkiye’de muttalip keser ve koray erdoğan dışında bir yere ekim yaptırmayı mantıklı görmüyorum en azından kafan rahat biliyorsun sonuç iyi olucak diye çünkü saç rezervlerimiz sınırlı kıymetli ve bu işi en iyi yapan insanlar bu 2 kişi.Bu benim fikrim tabi ki bu iş ucuz ve kaliteli olmuyor olması için baya bi şans

Sitede yeni sayılırım. Çok fazla sonuç incelediğimi söylemem. Dolayısıyla hoca konusunda yorum yapamam . Ancak şunu anladım ki, bu ekim işinde ucuza kaçma lüksümüz yok. En azından benim gibi titiz adamların hiç yok...

Doğru adreste, doğru plan ve teknikle ekim yaptırmadıktan sonra hiç yaptırmam daha diye düşünüyorum. Dünya kadar para döküp bir dünya strese giriliyor, çekilen acılar da cabası.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 17 Nisan 2019, 11:25:17 »
Şu ailemde kel yok cümlesi mümkün değil. ..ailesinde kel olmayan insan yoktur...dedenin dedesinin amcasını taniyormusun kel mi değilmi biliyormusun. ...ya da dayının dayısının dedesini taniyormusun kel mi değilmi biliyormusun..?Asıl konuya gelirsek henüz dökülmenin hâlâ devam ettiği yastasin bence geriden önler e doğru açılma hâlâ devam edicek...40 yaşına kadar beklemenizi öneririm. ..ya da tepe bölgesi ne kısmı saç protezi o kısımda hiç sırıtmaz çok doğal durur...

Facebook Twitter Instagram