Gönderen Konu: Greft ve Hoca Tavsiyesi | Yaş: 29 Yer: Ankara  (Okunma sayısı 4565 defa)

HarveySpecter

• Yeni üye
  • *
Greft ve Hoca Tavsiyesi | Yaş: 29 Yer: Ankara
« : 24 Mart 2019, 17:11:16 »
Merhaba Arkadaşlar,

29 yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum. Saçım 18-19 yaşında yavaş yavaş dökülmeye başladı. Dökülmem crown bölgesinden başladı. 25 yaşından itibaren agresif dökülme başladı ve kısmen ön bölgeye sirayet etti. Geçtiğimiz yıldan bu yana saçımın dökülmesi iyice yavaşlası ve durma noktasına geldi.

Esasen saç ektirme niyetim yoktu, bu durumu kabullenmiştim... Fakat forumdaki güzel neticeleri görünce cesaretlendim. 

Sizce kaç greft ektirmeliyim? Tercihen Ankara'da bir klinik düşünüyorum ancak gerekli ve faydalı olduğu takdirde farklı şehirlere de gidebilirim.

Astronomik bir rakam olmadığı sürece bütçe sorunum yok.

Şimdiden herkese teşekkürler.

Dr.hair

• Hero Member
Ynt: Greft ve Hoca Tavsiyesi | Yaş: 29 Yer: Ankara
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2019, 19:18:47 »
Donör bölgeniz sağlıklı ve sık Çok rahat 2 seasn çıkartır.  Öncelikle ailenizde amca baba dayı dede sadece vertex bölgesi boş olan kimse varmı. 
Yani öndeki saçların dökülme ihtimali varmı .  Ona göre bir plan yapmak gerekecek. 
 Ankarada saç ekimi yaptıranlar forumda mevcut onların sonuçlarına bakarak karsr vermen senin için iyi olacaktır.   

Ankaram

• Full Member
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2019, 19:25:16 »
Saçlariniz gayet kaliteli duruyor.Ama

Kan dolasiminin az oldugu zor bir bölgeye ekim düsünüyorsunuz.Emin olmamakla beraber o açiklik icin en az 3000-3500 arasi greft gerekecektir.Donor bölgeniz bunun icin gayet elverisli.

Muttalip keser ilk isim ama greft basi 3.5 euro ..

Doc.Dr.Serdar gökrem ismini arastirabilirsiniz.Cok ucuk olmayan fiyatlara manuel sekilde alim yapiyor ekim islemi ise hemsireleri yapiyor.

Bir tık altinda fiyatlara ise sahin bey var.

Bu 3 isim benim suan aklima gelenler.
« Son Düzenleme: 24 Mart 2019, 19:32:46 Gönderen: Ankaram »

HarveySpecter

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 24 Mart 2019, 22:25:15 »
Donör bölgeniz sağlıklı ve sık Çok rahat 2 seasn çıkartır.  Öncelikle ailenizde amca baba dayı dede sadece vertex bölgesi boş olan kimse varmı. 
Yani öndeki saçların dökülme ihtimali varmı .  Ona göre bir plan yapmak gerekecek. 
 Ankarada saç ekimi yaptıranlar forumda mevcut onların sonuçlarına bakarak karsr vermen senin için iyi olacaktır.

Öncelikle ilginize teşekkür ederim.

Ailemde hiç kel yok. Hiçbir akrabam kel değil, vertex bölgeleri açık değil. Saçımın neden döküldüğünü hâlâ çözebilmiş değilim...

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Mart 2019, 22:34:19 »
Serdar gökrem yada şahin çelik ikiside  bu kafayı adam eder yalnız ankarada macera aramayın bunarın dışında genelde düzgün ekim yapan başka birileri yok gibi bir şey.

HarveySpecter

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 24 Mart 2019, 22:40:50 »
Saçlariniz gayet kaliteli duruyor.Ama

Kan dolasiminin az oldugu zor bir bölgeye ekim düsünüyorsunuz.Emin olmamakla beraber o açiklik icin en az 3000-3500 arasi greft gerekecektir.Donor bölgeniz bunun icin gayet elverisli.

Muttalip keser ilk isim ama greft basi 3.5 euro ..

Doc.Dr.Serdar gökrem ismini arastirabilirsiniz.Cok ucuk olmayan fiyatlara manuel sekilde alim yapiyor ekim islemi ise hemsireleri yapiyor.

Bir tık altinda fiyatlara ise sahin bey var.

Bu 3 isim benim suan aklima gelenler.

İlginiz ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Benim de araştırmalarım Muttalıp Hoca'yı göstermişti. Kendisi forumda gördüğüm ve çevremde duyduğum en yüksek ücreti talep ediyor. O yüzden biraz daha araştırmaya karar verdim.

Her tüketici gibi ben de fiyat/performans dengesini gözetmeye çalışıyorum. 1 Euro/Greft civarı benim için üst limit. Çok başarılı bir netice alacağıma hiçbir şüpheye yer kalmaksızın kanaat getirirsem  3000-3500 Euro bandına çıkabilirim.

HarveySpecter

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 25 Mart 2019, 16:57:38 »
Serdar gökrem yada şahin çelik ikiside  bu kafayı adam eder yalnız ankarada macera aramayın bunarın dışında genelde düzgün ekim yapan başka birileri yok gibi bir şey.

O zaman Ankara'da yaptırmayız biz de gardaş :)

Serdar Gökrem:

Sitede gördüğüm bir ekiminde nekroz vardı ve bu arkadaştan ikinci ekim için para alınmıştı. Hasta memnuniyeti konusunda pek hassas değil sanırım. Ayrıca saç ekim sonuçlarını da doğal ve başarılı bulmadım. Dolayısıyla,  Serdar Hoca tercih dışı.

Şahin Çelik:

Kendisi tıp doktoru değil. Bilgisini, becerisini bilemem fakat ben doktor olmayan bir kişiye saç ektirmeyi düşünmüyorum.

Netice itibarıyla Ankara defteri kapandı. Saç ekimi için İstanbul'da bir klinik ve hoca araştırmaya devam edeceğim.

Şu an için dikkatimi çeken iki tane isim var:

1)Hakan Doğanay
2)Zekeriya Kul

HarveySpecter

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 25 Mart 2019, 16:59:17 »
İlk muayene için ortalama ne kadar ücret talep ediliyor?

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 25 Mart 2019, 18:04:13 »
Açıkçası tepe olmasaydı İlhan Serdaroğlu ile de görüş derdim ancak tepeyi iyi eken bir doktor bulmak lazım orası zor bir bölge

HarveySpecter

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 25 Mart 2019, 20:02:31 »
Açıkçası tepe olmasaydı İlhan Serdaroğlu ile de görüş derdim ancak tepeyi iyi eken bir doktor bulmak lazım orası zor bir bölge

Üçüncü isim olarak İlhan Serdaroğlu'nu düşünmüştüm,hatta adını yazıp sildim :)

Forumda İlhan Hoca'nın ekimlerinin istikrarlı olmadığı yönünde bir algı var. Bu da beni biraz ürküttü açıkçası.

Ben ekim kararını çok güç verebildim. Tam manasıyla içime sinmediği sürece bu işe girişmeyi de düşünmüyorum.

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 25 Mart 2019, 20:51:30 »
Üçüncü isim olarak İlhan Serdaroğlu'nu düşünmüştüm,hatta adını yazıp sildim :)

Forumda İlhan Hoca'nın ekimlerinin istikrarlı olmadığı yönünde bir algı var. Bu da beni biraz ürküttü açıkçası.

Ben ekim kararını çok güç verebildim. Tam manasıyla içime sinmediği sürece bu işe girişmeyi de düşünmüyorum.

Ona bakarsın arenamed ekimlerinin rezalet olduğu yönünde de bir algı vardı.Ama son zamanlarda donor haricinde ekim sonuçları hep başarılı.Yani orası pek belli olmaz da İlhan hocanın tepe ekimlerini pek bilmiyorum.Genelde on bölge düşünenler gidiyor.

HarveySpecter

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 25 Mart 2019, 22:52:26 »
Ona bakarsın arenamed ekimlerinin rezalet olduğu yönünde de bir algı vardı.Ama son zamanlarda donor haricinde ekim sonuçları hep başarılı.Yani orası pek belli olmaz da İlhan hocanın tepe ekimlerini pek bilmiyorum.Genelde on bölge düşünenler gidiyor.

Ücretsiz muayene veya makul ücretler karşılığında muayene olursa bu üç hocayı da görmek isterim.

emretasdemir

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 25 Mart 2019, 22:59:06 »
İlhan hoca ücretsiz muayene ediyor hatta ben 2 kere gittim.Arayip randevu Alman yeterli ücret konusunu zaten gorusursunuz

HarveySpecter

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 26 Mart 2019, 20:56:57 »
İlhan hoca ücretsiz muayene ediyor hatta ben 2 kere gittim.Arayip randevu Alman yeterli ücret konusunu zaten gorusursunuz

Teşekkürler Dostum. Sanırım muayenelere gidip geldikçe her şey daha belirgin hâle gelecek.

HarveySpecter

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #14 : 05 Nisan 2019, 18:42:35 »
Güncelleme:

Hakan Doğanay Hoca ile iletişime geçtim. 3500-4000 greft arası ekim önerdiler.

Kafama takılan bir husus var. 3500-4000 greft kullandıktan sonra ihtiyaç olması halinde ikinci bir ekim için yeterli donör kalır mı sizce?

Facebook Twitter Instagram