Gönderen Konu: Avecianna saç ekimi nasıl olmuş 3490 geft  (Okunma sayısı 13081 defa)

Fazlı

• Jr. Member
  • **
Ynt: Avecianna saç ekimi nasıl olmuş 3490 geft
« Yanıtla #90 : 04 Nisan 2019, 11:39:09 »
tabiki hakkımı arıyacağım yalnız sonucu bi görelim bekliyorum. gerekirse youtube kanalı açıp  şikayetvar .com Vebenzeri gibi sosyal medyada şikayet edeceğim. gerekirse dava açarım veya show habere çıkarım ama insanların iyi niyetli olduğunu gördüğüm için başka yollara tevessül etmiyorum. bekleyip göreceğiz, Sonuçları burada paylaşmaya devam edeceğim bakalım hakkımızda hayırlısı olur inşaALLAH.

Fazlı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #91 : 08 Nisan 2019, 16:43:55 »
tabiki hakkımı arıyacağım yalnız sonucu bi görelim bekliyorum. gerekirse youtube kanalı açıp  şikayetvar .com Vebenzeri gibi sosyal medyada şikayet edeceğim. gerekirse dava açarım veya show habere çıkarım ama insanların iyi niyetli olduğunu gördüğüm için başka yollara tevessül etmiyorum. bekleyip göreceğiz, Sonuçları burada paylaşmaya devam edeceğim bakalım hakkımızda hayırlısı olur inşaALLAH.

Fazlı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #92 : 08 Nisan 2019, 16:44:42 »
17 gün nasıl olmuş arkadaşlar.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #93 : 08 Nisan 2019, 19:01:29 »
Valla dostum, o kocaman 2 nekrozluk bölge varken, diğer taraflar firesiz % 100 tutsa bile bu başarısız bir ekimdir. Çünkü nekrozlu bölgeler baya saç kaybı yaşatacak, kaldı ki diğer tarafların fire kaybının ne olacağını da bilmiyorum. İnşallah yüksek tutma oranı yakalar da o bölgeler, bir nebze içini ferahlatır, tek temennim bu.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #94 : 08 Nisan 2019, 19:32:11 »
Dostum geçmiş olsun ,

İlgili alanlar nekroz ve saç kaybı kaçınılmaz.
Ama iyi niyet konusunda benim açıkcası şüphelerim var. Hepsinden öte bu açıklığa Ekim yapmak , hastaya bunun başarılı olacağına inandırmak çok iyi niyetli bir yaklaşım degil. Açıklık fazla donör kısıtlı. Üstüne birde bu nekroz vukuu bulmuş. Maalesef 2. Ekim Yolu gözüküyor. Umarım muhaaffak olurdunuz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #95 : 08 Nisan 2019, 19:35:34 »
çok kötü olmuş malesef hem bu açıklığa ekım yappıp hem nekroz olayı çok kötü bır durum kabukları ne zaman temızleyeceklerını söyledıler
Global Moderator

tolga06

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #96 : 08 Nisan 2019, 23:34:11 »
İnternetten baktım bu merkez ankara Cinnah Caddesinde gözüküyor. Adamlar tam kasapmış. nekroz oluşmuş bölgelerde saç çıkmaz oradaki deriyi öldürmüşler. Toprak kurumuş gibi düşün, ekilen tohum(saç) kurumuş toprakta çıkmaz. Önceliğin o bölgenin iz kalmadan iyileşmesi olmalı. Bu arada yazdığın gibi hakkını kesinlikle ara, merkezdekiler çözümcü yaklaşmazlarsa yaşadıklarını her mecraya taşı. Geçmiş olsun.

mehmet9465

• Full Member
« Yanıtla #97 : 09 Nisan 2019, 14:30:33 »
Gecmiş olsun tekrar umarım sorunsuz sekılde atlatırsın moralını yuksek tut bence olan olmus bundan sonrasına odaklan kotu dusunme ama hakkınıda ara tabi

Fazlı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #98 : 10 Nisan 2019, 13:28:51 »
Arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekkürler. Hintell kardeşim kabuklar için hiç bişey söylemediler, cumartesi inşALLAH prp var onun için gidicem kabukları sorayım bakalım ne diyecekler. o zaman dedikleri sağ taraf iyi saç çıkışı olur, fakat sol taraftan saç çıkışı olmayabilir dediler sonucu bekliyorum ona göre hareket edicem bakalım hakkımızda hayırlısı.

Fazlı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #99 : 10 Nisan 2019, 13:49:42 »
tolga 06 kardeşim merkez ankarada değil,İstanbul Esenler Avecianna Hastanesi, ankara değil.

Fazlı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #100 : 13 Nisan 2019, 11:18:12 »
Arkadaşlar bugün 21 gün prp için hastaneye gittim, biraz sitem ettim, Muhammed bey ile konuştuk   para iadesi istedim  veya  ikinci ekim istedim ikinci bir ekim  yapacaklar ben oradayken birisi geldi yeni ekim yapılmış 5000 üstü greft ekilmiş onunki maşaALLAH çok güzel olmuş, merkezin güzel ekimleri var, yok diyemem,fakat benim saç ekimim başarısız bir ekim oldu. En azından yaptıkları işin arkasında duruyorlar, bakalım güzel bir sonuç olur İNŞALLAH.

Fazlı

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #101 : 13 Nisan 2019, 11:22:05 »
Arkadaşlar bugün 21 gün prp için hastaneye gittim, biraz sitem ettim, Muhammed bey ile konuştuk   para iadesi istedim  veya  ikinci ekim istedim ikinci bir ekim  yapacaklar ben oradayken birisi geldi yeni ekim yapılmış 5000 üstü greft ekilmiş onunki maşaALLAH çok güzel olmuş, merkezin güzel ekimleri var, yok diyemem,fakat benim saç ekimim başarısız bir ekim oldu. En azından yaptıkları işin arkasında duruyorlar, bakalım güzel bir sonuç olur İNŞALLAH.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #102 : 13 Nisan 2019, 11:23:31 »
Bu kabuğu ne zaman alacaklar peki?

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #103 : 13 Nisan 2019, 11:52:13 »
Geçmiş olsun, maalesef 2 büyük nekrozlu bölge sonucu negatif yönde etkileyecektir. Bu açıklıkta iyi sonuç almak zaten çok zorken, çoğu merkez ekim yapmayı kabul etmeyecekken, ekim yapılıp bir de nekroz oluşması merkezin sorumluluğunda. Ben olsam sırf bedava diye aynı merkezde 2. Ekimi yaptırmam.
The World is Yours

Canqi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #104 : 13 Nisan 2019, 13:16:16 »
çoğu ekim merkezinde artık nekrozla karşılaşmak çok olağan bir duruma geldi halbuki çok ciddi bir sıkıntı.
Ekim yapa yapa kendilerini bir halt sanmaya başladı bu ekim merkezleri.sanırım artık daha hovarda bu işi yapmaya başladılar nasılsa şikayet yok denetim yok.malesef ülkede saç ekimi sektörü tamamıyla merdivenaltına doğru kaymakta ve devlet buna hiç bir önlem almıyor.bence bu tür durumlarda şikayet yoluna gitmeli siz en iyisimi cimeri arayın şikayet oluşturun.

Facebook Twitter Instagram