Gönderen Konu: ASMED: 2400 Graft 20 ocak 2019  (Okunma sayısı 9672 defa)

prelude034

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED: 2400 Graft 20 ocak 2019
« Yanıtla #75 : 20 Ağustos 2019, 20:11:47 »
2-3 aylık evrede mutlaka kalınlaşıp hacim kazanacaktır ama, ekim yapılan bölgenin arka değil ön bölge olduğunu düşünerek, ön bölgeninde en hızlı sonuç veren bölge olduğu için %10-20 aralığında gelişme olacağını düşünüyorum. İnş. %50 daha çıkış olur, tamamı kapanır.
Kötü ihtimal olsa bile, ülkenin en iyi yerlerinden birinde yaptırmışsın, her şartta işlerinin arkasında duracaklardır ve gerekirse revizyon yapıp mutlaka seni mutlu edecek bir sonuç ortaya konacaktır.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 20 Ağustos 2019, 21:37:02 »
Olmamış melar dostum.. ben çok optimist olamıyorum 7. Aydan sonra çok şeyin değişeceğini düşünmüyorum.
Neyseki donör sağlam , Asmed sağlam.. 2. Bir revize ile halledersin

My Precious

• Hero Member
« Yanıtla #77 : 20 Ağustos 2019, 22:04:28 »
Olmamış melar dostum.. ben çok optimist olamıyorum 7. Aydan sonra çok şeyin değişeceğini düşünmüyorum.
Neyseki donör sağlam , Asmed sağlam.. 2. Bir revize ile halledersin
Reyis yine kırmızı hapı damardan verdin

Ekime gelirsek bu ekim umudumu çok kırdı bende asmede ekim yaptırmayı düşünüyordum saç yapımız aynı 1 2 seneye açıklığımda seninki gibi olacak(fin işe yaramazsa) ve ekim yaptıracaktım ama yok ekim işi cidden hem maddi hemde psikolojik olarak sıkıntılı bir iş ve sonuçta en iyi yere de gitsek belli olmuyor bir kez daha medikal tedaviye erken yaşta başlamamın ne kadar doğru bir karar olduğunu anladım
Yaşınız var açıklığınızda dert edilecek değil ve şekil verince güzel duruyor hocam bence sadece finasteride kullanın dökülmeniz yavaştır zaten.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #78 : 20 Ağustos 2019, 22:10:51 »
Reyis yine kırmızı hapı damardan verdin

Ekime gelirsek bu ekim umudumu çok kırdı bende asmede ekim yaptırmayı düşünüyordum saç yapımız aynı 1 2 seneye açıklığımda seninki gibi olacak(fin işe yaramazsa) ve ekim yaptıracaktım ama yok ekim işi cidden hem maddi hemde psikolojik olarak sıkıntılı bir iş ve sonuçta en iyi yere de gitsek belli olmuyor bir kez daha medikal tedaviye erken yaşta başlamamın ne kadar doğru bir karar olduğunu anladım
Yaşınız var açıklığınızda dert edilecek değil ve şekil verince güzel duruyor hocam bence sadece finasteride kullanın dökülmeniz yavaştır zaten.

Bizde adamına göre farklı renk hap yok.. herkese kırmızı ..
Bazen hersey tamda olsa sonuç tam olmuyor.. bazense operasyona ait sürecin tam olan tek şeyi sonuç oluyor. Bi yerde şans faktörü “bende burdayım “ diyebiliyor..

Ama benim yazdıklarıma çok takılma Melar ... çoğuna göre süreç 16 aya kadar devam ediyor.
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2019, 22:37:59 Gönderen: sloocer »

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #79 : 20 Ağustos 2019, 22:32:23 »
Kabuk dökümü sonrasına bakarak daha saçların çıkması gerekiyor.  Süreç devam ediyordur.  Inşallah mutlu olursun 2. Bir işlem ihtiyacın olmaz.

emin43

• Sr. Member
« Yanıtla #80 : 20 Ağustos 2019, 22:33:53 »
Kardeşim fotoraflar malesef kaliteli değil onun için yorum çok zor bu fotolara ; ama bence beklemekte 12 aya kadar fayda var

derman1903

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #81 : 20 Ağustos 2019, 22:45:20 »
Merhaba Melar,

Maalesef bu ekim seyrek kalmış bundan sonra mucize olmazsa  seyreklik çok kapanmaz. En gıcığıda saçını hep uzun tutmak mecburiyetinde ve ayna karşısında saçlarını tararken o seyrek ekim alanını öndeki mevcut saçlarınla kamufüle etmekle uğraşırsın ama hep bir yerden patlat verir seyreklik belli olur öyle bir an gelir yolda yürürken  bir rüzgar vurur saça kamufule ettiğin  seyrek alan hemen ortaya çıkar.  O yüzden kendini 2. ekime hazırla psikolojik olarak yoksa idare edilmez bu haliyle. Biliyorum melar ağzımdan bal damlamıyor acı ama gerçekleri dile getirmek durumundayız.

Saygılar.
derman1903

YILDIRIM

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 20 Ağustos 2019, 23:17:52 »
Selamlar herkese,

ekte 7. aydaki halimi gönderiyorum. Telefon kameramdan pek memnun degildiniz en son fotolarda. Ayni kamerayla cekildi bu fotograflar. o yüzden kalite konusunda yine  tatmin edemiyorum sizi.  ;)

Suan ki durumuma gelince: Cok memnun degilim. Saclarimda cikislar benim tahminim %50 civarinda. Aynadan bakinca cok seyrek görünüyorlar ve bundan sonra öyle bir atak yapip da ekilen saclarin cikmasinin Asmed'de söz verilen %90-%95 seviyesine ulasacagini pek sanmiyorum. %70 ciksa bile sevinirim. Bundan sonra en fazla biraz daha hacim kazanir benim tahminim. Tabii kafa derimi kapatmaya bu ne kadar yeter ondan emin degilim. Benim avantajim kendi saclarimin da kalin telli olmasi ve kafamda cok fazla aciklik olmadigindan ekilen kisimin hemen gerisindeki saclarimin da onlari örtmesi. Umarim kendi saclarim dökülmez.

Bir de ekilen saclarima parmaklarimla dokundugumda hala elime igne ucu gibi bir sürü sac batiyor deride. ama bu batan saclarin cogu ölü saclar sanirim. cünkü test icin aralarindan 10-15 tanesini parmaklarimla cekmeye calistim ve bunlarin hepsi kolayca elime geldi. 2-3 milimetrelik kisa köksüz L seklinde saclardi. Garip de geldi ölü saclarin 7aydir bütün o yikamalara direnip de hala deride olmalari.

Bir yili doldurmadan bir yargiya varmamak lazim biliyorum. O yüzden hala bekliyorum ve umutluyum ancak kendimi psikolojik olarak beklentimin tutmamasina da hazirladim. Cünkü bu gayet olasi görünüyor elimdeki verilere dayanarak.

Saygilar,
Melar

Merhaba gecmis olsun oncelikle 12 ayin sonunda ins istdeginiz saclara goruntuye ulusirsiniz    ASMED le 7 ay fotiraflarini paylastiniz mi onlar surecle alakali ne soylediler ne tavsiyede bulundular paylasirsaniz sevenirim

YILDIRIM

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #83 : 20 Ağustos 2019, 23:20:07 »

Merhaba gecmis olsun oncelikle 12 ayin sonunda ins istdeginiz saclara goruntuye ulusirsiniz    ASMED le 7 ay fotiraflarini paylastiniz mi onlar surecle alakali ne soylediler ne tavsiyede bulundular paylasirsaniz sevenirim

melar

• Full Member
« Yanıtla #84 : 20 Ağustos 2019, 23:49:12 »
merhabalar,

tesekkürler yorumlar icin. Acikcasi benim moralimi bozmadiniz. Herkes olumsuz fikirlerini rahatca ifade edebilir. Burasi kirilma gücenme yeri degil düsünceleriniz saygi cercevesinde ifade edildigi sürece. Ayrica ben de yukaridaki mesajlarimda bu seyreklikten memnuniyetsizligime ve bundan sonra artik bir gelisme/degisme beklemedigime deginmistim. Demem o ki, ben de farkindayim olayin, ne kadar Hintell arkadasimiz olumlu yaklasmaya calissa da.

ekim yapilan alan görece kücük ve geri kalan saclarim da (henüz) saglam ve iyi destek oldugundan su an icin kapatma gibi bir derdim yok. Kolayca degisik yönlere yatirip sekil verebiliyorum. ama kendi saglam saclarim bu kadar iyi kapatmasaydi bu ekim alanindaki seyreklik bariz göze carpacakti.

Revizyona gelince. Henüz erken. Ama revizyon donörümde daha da az sac kalmasi anlamina geliyor. gelecekteki muhtemel sac dökülmemi de düsünerek simdilik bu konuda temkinli davranacagim. Ayrica sac ekiminin ne kadar mesakkatli ve zorlu bir sürec oldugunu yasadim gördüm. Revizyon benim icin bu sebepten de ötürü hic cazip bir secenek degil.

Iyi geceler,
Melar

SolAçık

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #85 : 21 Ağustos 2019, 01:12:03 »
Asmed size ne dedi süreciniz ile ilgili

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 21 Ağustos 2019, 10:33:51 »
Canini sikma.... umarim son aylarda ciddi gelismeler olur...
Donör saglam... bundan 1 yemek daha cikar....

c1garo

• Full Member
« Yanıtla #87 : 21 Ağustos 2019, 10:58:23 »
Şakaklar ekimden öncede seyrek diyordu. Buralara fazla   yoğunlasılmadi sanırım. Bir Ekim gerekiyor gibi buralara .

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #88 : 21 Ağustos 2019, 14:58:50 »
Benim bu ekimden beklentim çok yüksekti böyle ilerlemesi açıkcası süpriz oldu. Asmed'in forumdaki son ekimlerinde başarı oranı düşmeye başladı eskiden çok daha başarılı sonuçlara ulaşıyorduk. Gerçekten ne kadar maddi külfetin altına da girsek saç ekim işi biraz da şansa işi ben bunu forumdan çok net anladım. Melar Bey sizin de revizyona temkinli yaklaşmanızı çok iyi anlıyorum. Varolan saçlarınızın dökülme durumunu kestiremediğiniz için ön hatta fazla greft harcanmasını haklı olarak istemiyorsunuz. Varolan saçlarınız sık olduğu için ön hatta sık bir ekim yapılmış şimdi 1000 greft revizyon yapılsa ön hatta 3500 greft gibi bir rakam harcanmış olacak. Umarım böyle zor bir kararı vermeye hiç gerek kalmaz. Bu saçlar %40 kalınlaşma dahi gösterse bana göre can sıkıcı durum ortadan kalkar gibi gözüküyor. En önemlisi ekim yaptırdığınız yer Asmed olduğu için mutlaka size en iyi çözüm önerisini sunacaktır.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

vidi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #89 : 21 Ağustos 2019, 19:01:41 »
Ben bu saçın 6 ay sonra istenen seviyede olacağı kanaatindeyim  sadece çıkanlar güçsüz ve alttan tüy şeklinde çıkacaklar gene olacaktır. 1 sene sonunda net yorumu yapabiliriz.

Facebook Twitter Instagram