Gönderen Konu: Şanlıurfa Fue saç ekim merkezi 4500 greft. 22.03.2019  (Okunma sayısı 10864 defa)

cosmodream

• Jr. Member
  • **
Merhaba arkadaşlar. Istanbul ankara izmir gibi sehirlerde cok yer ile görüştüm ancak şanlıurfa da saç ekimine karar verdim. Görüştüğüm bütün yerler 2 seans da ancak yaparız demisti.
Dün ilk seansi gerceklestirdik. Saat 17.00bsa başlayıp ameliyat gece yarısı 00.00 gibi bitti.
Gece ilac kullandim eve geldim ağrım sızım olmadı cok şükür.
Toplamda tahmini 4 bin 500 e yakın greft ekildigi söylendi. Ara ara süreç ile ilgili fotolar atmaya devam edecem.

cosmodream

• Jr. Member
  • **
Ynt: Şanlıurfa Fue saç ekim merkezi 4500 greft. 22.03.2019
« Yanıtla #1 : 23 Mart 2019, 19:36:02 »
Ekim dün yapıldı bugun bandaji çıkardım. Yorum yapabilirmisiniz arkadaslar. Donor ne zaman toparlar. 2 hafta izin aldim isyerinden

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 23 Mart 2019, 20:24:00 »
Ekimin hayırlı olsun kardeşim ön cizgin kafa yapına göre güzel olmuş ama tek bir tesmin var ekim olarak farklı yönlerdende resim eklersin. Donör 6 ayda toparlar tamamen
Global Moderator

cosmodream

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 23 Mart 2019, 22:45:11 »
Buyur hintell hocam.  Bu arada Tepe bölgesine ekimi seneye düşünüyorum. Mevcut ekim için 3500 tl ödedim. 3 seans da. Kaliteli kitlerle (bakanlik onayli) prp yapılacak

cosmodream

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 27 Mart 2019, 12:15:12 »
Cuma günü ekilen saçların bugünkü hali. Kabuklanma var. Pazar gününden itibaren dökulecegini düşünüyorum. Antibiyotik kullanıyordum bitti.
Suan biotin solgar ve xpacea kullaniyorum.
Sabah ve aksam günde 2 defa losyon sonrası yıkama yapıyorum. Yorumlarinizi alabilir miyim arkadaslar?
Ayrıca donor bolgesi icin luis bien gibi spreyler kullansam sakinca olur mu? İş yerine giderken hafta ici kullanmayi düşünüyorum. Fotoğraflar flasli ve flassiz.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 27 Mart 2019, 12:23:14 »
Ekim bölgesi gayet sağlıklı duruyor bir sorun yok sonucunda sorunsuz olur umarım ön cizginde güzel spreyi kullanabılırsın ama sen genede ekim merkezine danışarak hareket et.
Global Moderator

cosmodream

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 27 Mart 2019, 12:27:18 »
Ekim bölgesi gayet sağlıklı duruyor bir sorun yok sonucunda sorunsuz olur umarım ön cizginde güzel spreyi kullanabılırsın ama sen genede ekim merkezine danışarak hareket et.

Teşekkür ederim hintell hocam. Sprey için Ekim merkezi de sıkıntı olmayacağını söyledi. Buradaki arkadaşların da fikrini almak istedim. önümüzdeki haftadan itibaren Finasterid e 1/5 oranında başlamayı düşünüyorum ama Kararsızım finasterid konusunda.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 27 Mart 2019, 18:22:04 »
kulllanıp kullanmamak senin elinde buna sen karar vericeksin ama eğer kullanıcaksanda 1 sene yada 8 ay kullanman sorun teşkil etmez kullanıcaksan düşünmeden yutup geçiçeksin faydası olacaktır ekimine
Global Moderator

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 27 Mart 2019, 18:26:52 »
önce hayırlı olsun.
yerinizde olsam en az bir 20 gün beklerdim sprey için.bir de çok boş spreyler var sırf para tuzağı .sarımsaklı spreyler vs gibi doğal ürün etiketi altında satılanlar, dikkat etmek lazım.ön çizgiyi biraz fazla öne almışlar sizin.arkalarda ekilmeyen boş yerler var ama ön tarafttakiler uzarsa geriye atıp orta tarafı kapatırsınız. geri vertex kısmınızda hala saçlar var ve prosgar kullanırsanız onları canlandırabilirsiniz ve vertex dolu görünebilir. diğer türlü 2. ekim şart gibime geliyor.

cosmodream

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 27 Mart 2019, 19:58:53 »
önce hayırlı olsun.
yerinizde olsam en az bir 20 gün beklerdim sprey için.bir de çok boş spreyler var sırf para tuzağı .sarımsaklı spreyler vs gibi doğal ürün etiketi altında satılanlar, dikkat etmek lazım.ön çizgiyi biraz fazla öne almışlar sizin.arkalarda ekilmeyen boş yerler var ama ön tarafttakiler uzarsa geriye atıp orta tarafı kapatırsınız. geri vertex kısmınızda hala saçlar var ve prosgar kullanırsanız onları canlandırabilirsiniz ve vertex dolu görünebilir. diğer türlü 2. ekim şart gibime geliyor.

Yorumunuz için Çok teşekkür ederim. Bende 2.seansi 1 sene sonrs düşünüyorum ama 2 sene sonra saclarin durumu ne olur bilemeyiz. Duruma göre planlama yapacam.

Ekimi 22 martta yaptirdim. 15 nisanda rapor vr iznim bitiyor..sprey i de ekimden yaklasik 24 gün sonra kullanmış olacagim. Onuda sadece donor kismina kullanacam zaten.

@hintell hocam, senin ilgin icinde tesekkur ederim. Önümüzdeki haftadan itibaren proscar kullanmaya baslayacam..

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 27 Mart 2019, 21:08:56 »
kabuk dökümü sonrası görüntü hoş duruyor epey sık bir ekim yapmışlar umarım çıkışlarda aynı şekilde olur.

cosmodream

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 27 Mart 2019, 23:09:45 »
kabuk dökümü sonrası görüntü hoş duruyor epey sık bir ekim yapmışlar umarım çıkışlarda aynı şekilde olur.

Teşekkür ederim.

Ekim yaptırdığım yere, is yerimdeki cogu insan, benim ekimimi referans alacak dedim. Onlarda kendimiz için yapıyoruz gereken özen gösterilecek demislerdi. Hep diyorum sonu güzel olur ins. Herkes bi sekilde para ayarlıyor haniminin altinini satani gördüm. Kredi çekeni gördüm. Allah herkesin emeğini boşa cikarmasin.

Bu arada bu aksam ki yıkama da da bayağı kabuk geldi elime. Ilk gün ekimden sonra ki sac sürecini zevk alarak yapıyorum. Sonu da güzel olur umarım. Selamlar.

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 28 Mart 2019, 00:05:06 »
Teşekkür ederim.

Ekim yaptırdığım yere, is yerimdeki cogu insan, benim ekimimi referans alacak dedim. Onlarda kendimiz için yapıyoruz gereken özen gösterilecek demislerdi. Hep diyorum sonu güzel olur ins. Herkes bi sekilde para ayarlıyor haniminin altinini satani gördüm. Kredi çekeni gördüm. Allah herkesin emeğini boşa cikarmasin.

Bu arada bu aksam ki yıkama da da bayağı kabuk geldi elime. Ilk gün ekimden sonra ki sac sürecini zevk alarak yapıyorum. Sonu da güzel olur umarım. Selamlar.

saç ekimi toplumda çok basit bir işlemmiş gibi yapılmaya başladı ,hergün yeni saç ekimi yaptırmış insanlarla karşılaşıyorum eminim şanlıurfada sizin dediğiniz gibidir allah sonumuzu hayır etsin saçsızlık zor şey :)

cosmodream

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 28 Mart 2019, 00:23:03 »
saç ekimi toplumda çok basit bir işlemmiş gibi yapılmaya başladı ,hergün yeni saç ekimi yaptırmış insanlarla karşılaşıyorum eminim şanlıurfada sizin dediğiniz gibidir allah sonumuzu hayır etsin saçsızlık zor şey :)

Ekonomik kriz ve toplumda yaşanan genel sıkıntılar sacsizlik oraniyla dogru orantida artıyor. Hakkaten allah sonumuzu hayır etsin:)

ahmet047

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 28 Mart 2019, 19:45:53 »
Ekim güzel görünüyor ,umarım istediğin saçlara kavuşursun.Siz Urfa’da mı yaşıyorsunuz.

Facebook Twitter Instagram