Gönderen Konu: ANKARA’DA ÖNERECEĞİZ SAÇ EKİM MERKEZLERİ  (Okunma sayısı 1999 defa)

Erdoba

• Jr. Member
  • **
ANKARA’DA ÖNERECEĞİZ SAÇ EKİM MERKEZLERİ
« : 22 Mart 2019, 16:15:06 »
Merhaba Arkadaşlar
Forumda yeniyim 2 senedir saç ektirmeyi düşünüyorum. Serdar hoca, Jale hoca, Fahit hoca ve Şahin beyle görüşme gerçekleştirdim. Aklıma en çok serdar hoca yattı. geniş bölge olduğu için 3500-4000 greft lik 2 seans dedi hepsi. Bu ekim merkezlerinde ekim yaptırmış veya yaptıracak olanlardan yorum bekliyorum. Teşekkürler

sırma saç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ANKARA SAÇ EKİMİ TAVSİYE
« Yanıtla #1 : 22 Mart 2019, 22:10:33 »
Merhaba,

Serdar ve Fatih beyi tanımıyorum, Jale hanıma ekim yaptırdım kendi adıma memnun değilim ama sizde ki sonucu farklı olursa bilemem, Şahin beyle de yüz yüze ikinci bir ekim için görüştüm; yetenekli birisi olduğunu düşünüyorum forumda yer alan ekimleri genel olarak başarılı bir iki başarısız ekimi vardı diye hatırlıyorum.

Hakkınızda hayırlısı...

Erdoba

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 22 Mart 2019, 23:49:46 »
Fatih hoca plastik cerrah toplama ve ekimi kendi yapıyormuş o yüzden fiyatı biraz yüksek birde hakkında fazla yorum yok.

Jale hoca kendisi hiçbişey yapmıyor ekibi yapıyor sadece koordine ediyor ve bana çok güven vermedi.

Serdar görkemin hem plastik cerrah hem de doçent olması ve manuel fue tekniğini kullanması artı yönleri donör bölgeden alımı kendi yapıyor ekimi de 12 senedir yanında çalışan ekibi yapıyor genel ön çizgi diğer ekim yerlerine göre biraz daha basit duruyor genelde düz çizgi çizilmiş gibi

Şahin beyde doktor olmamasına rağmen ve bu piyasada çok eski olmamasına rağmen yorumları ve beğenileri çok fazla ekimlerinde büyük bir çoğunluk memnun işini temiz yapıyor ön hattı güzel yapıyor tek handikapı bana göre mikromotor punch ile çalışıyor ensede iz kalırmı veya zarar görürmü endişesi oluşuyor bu yüzden bende bu iki kişi arasında kaldım

serdar hoca tabi fiyatta biraz daha yüksek arada derede kaldım karar veremiyorum :-\

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Mart 2019, 00:58:59 »
Fatih hoca plastik cerrah toplama ve ekimi kendi yapıyormuş o yüzden fiyatı biraz yüksek birde hakkında fazla yorum yok.

Jale hoca kendisi hiçbişey yapmıyor ekibi yapıyor sadece koordine ediyor ve bana çok güven vermedi.

Serdar görkemin hem plastik cerrah hem de doçent olması ve manuel fue tekniğini kullanması artı yönleri donör bölgeden alımı kendi yapıyor ekimi de 12 senedir yanında çalışan ekibi yapıyor genel ön çizgi diğer ekim yerlerine göre biraz daha basit duruyor genelde düz çizgi çizilmiş gibi

Şahin beyde doktor olmamasına rağmen ve bu piyasada çok eski olmamasına rağmen yorumları ve beğenileri çok fazla ekimlerinde büyük bir çoğunluk memnun işini temiz yapıyor ön hattı güzel yapıyor tek handikapı bana göre mikromotor punch ile çalışıyor ensede iz kalırmı veya zarar görürmü endişesi oluşuyor bu yüzden bende bu iki kişi arasında kaldım

serdar hoca tabi fiyatta biraz daha yüksek arada derede kaldım karar veremiyorum :-\
  ben sahin beye ektirdim  donör çok temiz 4. Aydan beri ikiye vurduruyorum  siritmiyor o konuda kafan karismasin donör konusunda çok iyi

Erdoba

• Jr. Member
  • **
Ynt: ANKARA’DA ÖNERECEĞİZ SAÇ EKİM MERKEZLERİ
« Yanıtla #4 : 25 Mart 2019, 10:44:37 »
Forumdan edindiğim izlenimlere göre serdar hoca donörde çok temiz çalışıyor (manuel aldığı için) ama ekibi ön çizgide doğallığı pek yakalamıyor
şahin beyde donör de temiz çalışmaya çalışıyor ama mikro motor işi bozuyor. Şahin beyin ekimlerinde ön çizgi ve yönler çok iyi veriyor doğallık yakalınıyor.
Fiyatında etkisiyle Şahin bey daha ağır basıyor ona ektireceğim sanırım

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Mart 2019, 11:30:47 »
Forumdan edindiğim izlenimlere göre serdar hoca donörde çok temiz çalışıyor (manuel aldığı için) ama ekibi ön çizgide doğallığı pek yakalamıyor
şahin beyde donör de temiz çalışmaya çalışıyor ama mikro motor işi bozuyor. Şahin beyin ekimlerinde ön çizgi ve yönler çok iyi veriyor doğallık yakalınıyor.
Fiyatında etkisiyle Şahin bey daha ağır basıyor ona ektireceğim sanırım
micro motoru düzgün kullandıktan sonra sıkıntı olmuyor 6. aydayım benim yanlar seyrekti ekim öncesinde seyrek olan yerlerdende alım yapıldı hiç bir sıkıntı yoku

Erdoba

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 25 Mart 2019, 21:39:24 »
Bakalım teşekkür bilgilendirme için
« Son Düzenleme: 26 Mart 2019, 11:28:30 Gönderen: Erdoba »

Erdoba

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 26 Mart 2019, 11:28:05 »
Arkadaşlar özellikle de hintel tavsiyenizi rica ediyorum. Şahin beyden randevu alındı 2 seans ekim planlanıyor 3000-3500 saç ilk ekim ön tarafa 2 . Seans da yine aynı şekilde 8-12 ay sonra 3000-3500 donör+sakal vertekse. Şahin bey işini güzel yapıyor randevuyu da aldım ama Serdar görkem hala aklımda manuel alım yaptığı için deneyimli arkadaşlar önerilerinize ihtiyacım var 🤨

Erdoba

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 26 Mart 2019, 16:45:30 »
Yok mu yorum yapacak durumu değerlendirecek tecrübeli arkadaşlar ?

Insyder

• Full Member
« Yanıtla #9 : 26 Mart 2019, 17:29:37 »
Hiç ekim yaptırmadım ama, LifeHair Şahin Çelik ile görüş derim. İstanbul'da ikamet etmeme rağmen ekimimi ona yaptırmayı düşünüyorum. Kendisini bir araştır istersen...
LifeHair Ankara - Şahin Çelik | 4350 Greft | 07.11.2019 | Yaş:27:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=11661.0

sırma saç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 28 Mart 2019, 10:44:36 »
Erdoba selam,

Tavsiye verme topuna kimse girmez çünkü; bu işin vebal tarafı da var. Naçizane tavsiyem ne kadar süredir araştırma yapıyorsun bilmiyorum ama karar verirken acele etmemeni tavsiye ederim. Dikkat edeceğin hususları kendi tecrübelerime dayanarak paylaşıyorum;

1. Ekimi yapacak merkezin bir kaç hastası ile yakından görüşmeye çalış derim.
2. Acele etmemekte fayda var takibe aldığın merkezlerin yakın zaman da ekimi yapılmış hastalarını takibe al derim ve forum üzerinden mesaj ile ara ara durumlarını sor mümkünse yakından görüşmeye çalış.
3. Uzak çekim fotoğraflar seni aldatmasın bunları referans olarak bile görme.
4. Ekim'den önce ve son kan değerlerini özellikle de vitamin değerlerini kontrol etmekte fayda var folik asit vb.
5. Çok saçın olması önemli değil önemli olan bence doğal bir görüntü seyrek ama doğal bir saçı çalı gibi sık bir saça tercih ederim. Bunun için ekim tekniği çok önemli, ekim tekniği de merkez seçimini değiştirebilir.
6. Saç ekimi bence başlı başına bir uzmanlık konusu; bu alan da uzmanlaşmış yerlere yönelmek kendi ekimimden sonra bana daha mantıklı gelmeye başladı. Örneğin; vw grubu bir araç sahibiysen tüm marka araçlara servis hizmeti veren bir yere aracını götürmektense sadece vw grubuna çalışan bir yere gitmek daha doğru olabiliyor. Mesela ben Jale hanıma gitmiştim ama kendisi bir çok estetik konu da hizmet veren bir merkez; https://www.haberistatistik.com/saglik/kas-dusuklugune-ameliyatsiz-cozum-iple-kas-asma hasta çeşitliliği de ona göre farklılık gösteriyor. İlgilenmiyor mu? ilgileniyor ama gördüğüm kadarıyla baya yoğun bir hasta ziyareti söz konusuydu, bunların arasında ekiminin özel olması gereken bir hasta belki standart şekilde davranılabilir.
7. Giden kökler geri gelmiyor ama parayı bir şekilde yerine koyabilirsin. Bu nedenle kriterlerin arasında ücreti biraz daha geri plana atmanı öneririm.

Eğer Şahin beyden ekim için randevu almışsan da hayırlı olsun diliyorum. Forum dan takip ettiğimiz kadarıyla da övgü alan bir çok sonucu var.

Erdoba

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 28 Mart 2019, 14:25:35 »
Sırma Saç Selam
Arkadaşım önerilerinin çok saol teşekkür ederim.
Ankara da bu işi yapan hemen hemen herkes ile görüştüm diyebilirim. (Hem telefonla hem de yüz yüze)
En sonunda da 2 kişiden ektirme kararı aldım. (Serdar Bey, Şahin Bey)
Bu iki kişi sadece saç ekiyor başka estetikle felan uğraşmıyorlar saç alanında uzmanlaşmışlar
Bu iki kişiye ekim yaptırmış ve forumda paylaşılmış bütün ekimlerini tek tek  inceledim
Her iki kişiye de ekim yaptırmış 1-2 arkadaşa özelden sordum ve hepside yapılan işlemden memnun olduklarını söylediler.
Günlerdir kafamı kurcalayan tek şey Serdar hocanın manuel alım yapıyor olması Şahin Bey in micromotor kullanması
Benim açıklığım fazla ve tek seansta kapanmayacak o yüzden donör bölgenin yıpratılmaması gerekiyor yani ikinci ekime de imkan tanınması gerekiyor.
Bu açıdan bakınca manuel alım ile serdar bey ön plana çıkıyor ama serdar beyin ekimlerinde ön hat pek güzel durmuyor.
Şahin beyin ekimlerinde ön hat iyi oluyor genelde ama motor sebebiyle donör acaba çok mu hasar alır 2. ekime yeterince greft kalırmı diye sormadan edemiyorum.
Serdar Bey deneyimli yıllardır bu işi yapıyor cerrah ve hlc gibi son derece profesyonel bir merkezde ekim yapıyor.
Şahin beyde son zamanlarda parlayan bir yıldız gibi ekimde koray hocadan sonra en fazla gündeme gelen kişi :)
Sonuç olarak hala kafanda soru işaretleri var napsam diye

Ankaram

• Full Member
« Yanıtla #12 : 28 Mart 2019, 15:00:22 »
Sırma Saç Selam
Ankara da bu işi yapan hemen hemen herkes ile görüştüm diyebilirim. (Hem telefonla hem de yüz yüze)
Bu iki kişi sadece saç ekiyor başka estetikle felan uğraşmıyorlar saç alanında uzmanlaşmışlar
Bu iki kişiye ekim yaptırmış ve forumda paylaşılmış bütün ekimlerini tek tek  inceledim
Her iki kişiye de ekim yaptırmış 1-2 arkadaşa özelden sordum ve hepside yapılan işlemden memnun olduklarını söylediler.
Günlerdir kafamı kurcalayan tek şey Serdar hocanın manuel alım yapıyor olması Şahin Bey in micromotor kullanması
Benim açıklığım fazla ve tek seansta kapanmayacak o yüzden donör bölgenin yıpratılmaması gerekiyor yani ikinci ekime de imkan tanınması gerekiyor.
Bu açıdan bakınca manuel alım ile serdar bey ön plana çıkıyor ama serdar beyin ekimlerinde ön hat pek güzel durmuyor.
Şahin beyin ekimlerinde ön hat iyi oluyor genelde ama motor sebebiyle donör acaba çok mu hasar alır 2. ekime yeterince greft kalırmı diye sormadan edemiyorum.
Serdar Bey deneyimli yıllardır bu işi yapıyor cerrah ve hlc gibi son derece profesyonel bir merkezde ekim yapıyor.
Şahin beyde son zamanlarda parlayan bir yıldız gibi ekimde koray hocadan sonra en fazla gündeme gelen kişi :)

Güzel tespit .

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 28 Mart 2019, 17:11:09 »
Sırma Saç Selam

donerden greftleri serdar hocada aldır sonra bir koşu şahin beye git ekimini gerçekleştirsin ;D

sırma saç

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 28 Mart 2019, 17:47:19 »
Sırma Saç Selam

Şahin bey manuel alım da yapıyor diye biliyorum videosunu izlemiştim.

Facebook Twitter Instagram