Gönderen Konu: Bu kadar acikliga sac ekimi tavsiye edermisiniz  (Okunma sayısı 3341 defa)

Carlcox

• Full Member
Bu kadar acikliga sac ekimi tavsiye edermisiniz
« : 11 Mart 2019, 23:14:18 »
Merhaba herkese..

Burayi cok uzun zamandir takip ediyorum.sonunda kayit olup konu acmak istedim

Yasim 38.sac acikligim cok.sizce bu kadar acikliga sac ekimi yaptirmalimiyim.butce max 15 bin civari..

Nereleri onerirsiniz

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Bu kadar acikliga sac ekimi tavsiye edermisiniz
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2019, 23:23:16 »
Merhaba herkese..

Burayi cok uzun zamandir takip ediyorum.sonunda kayit olup konu acmak istedim

Yasim 38.sac acikligim cok.sizce bu kadar acikliga sac ekimi yaptirmalimiyim.butce max 15 bin civari..

Nereleri onerirsiniz

Merhaba foruma hoşgeldiniz. Öncelikle beklentiniz nedir? Birde dönor alanınızı daha net gösteren  bir fotoğraf tercih ederseniz daha rahat yorum yapılabilir. Şayet yaşınız ölçeğinde taranabilir ve maskülen bir tarz oluşturabilir bir saçım olsun gayet yeter diyorsanız elbette ekim yapılabilcek bir açıklığiniz var. Ama 18lik saçlarınız asla yakalanamaz. Haddim olmayarak tavsiyem ekimi iki gerekirse üç aşamalı planlamanız. Ilk aşamada perspektif görüntünüzü iyileştirir bir ekim yaptırıp sonra kalan bölgelere yoğunlaşmak ve bence max 2500 greft ölçeğinde çalışmak en makulu. Gördüğüm kadarıyla saçlarınız ince telli ve dönor aşırı kuvvetli değil(Tabi daha belirgin fotoğraflar gerek) bence manuel alım konusuna hassasiyet gösterin ve mikro motor ile aralarındaki farkları bi araştırın.

Carlcox

• Full Member
« Yanıtla #2 : 11 Mart 2019, 23:30:12 »
Cvp icin tskkrler..

Beklentim zaten 18 lik olmak falan degil.biraz derli toplu olsun yanlarda aciklik kalabilir sorun degil.sacim aynen ince telli..

Dediginiz gibi manuel ekim yapan iyi doktor oneriniz varmidir..

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Mart 2019, 23:37:42 »
Cvp icin tskkrler..

Beklentim zaten 18 lik olmak falan degil.biraz derli toplu olsun yanlarda aciklik kalabilir sorun degil.sacim aynen ince telli..

Dediginiz gibi manuel ekim yapan iyi doktor oneriniz varmidir..

Butceniz ölçeğinde Serdar Görkem Hoca var. Maalesef ülkemizde alım yapan uzman estetisyen(ki ekseri plastik cerrah) bir elin parmağını geçmiyor. Yapanlarda euro bazlı çalışıyor:(

Siz yinede acele etmeyin forumu araştırın illaki önünüze alternatifler çıkacaktır.

Carlcox

• Full Member
« Yanıtla #4 : 11 Mart 2019, 23:40:35 »
Sibel ulusan izmirden onerirmisiniz..forumda basarili ekimlerini gordumde

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Mart 2019, 23:47:07 »
Donör zayıf gibi duruyor daha net bir doner resmi yok mu?
Global Moderator

Carlcox

• Full Member
« Yanıtla #6 : 12 Mart 2019, 00:13:56 »
Fotolardan biri isigin altinda digeri normal

Carlcox

• Full Member
« Yanıtla #7 : 12 Mart 2019, 23:14:26 »
Donör zayıf gibi duruyor daha net bir doner resmi yok mu?

sence son ekledigim fotolara gore orta ölcekli birsey cikartabilirmiyiz.yada vazmi gecsem.. son olarak izmirdeki bayan doktor ulusoydu sanirim ona ektirmeme ne dersiniz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 13 Mart 2019, 01:52:51 »
son eklediğin foto saç ekımı için anlamsız bir foto o resımden her hangi bir yorum yapılması doğru olmaz onun bir üstü resımde %50 fikir yürütülebılır o da net değil

saç ekımıne uygunsun ama doğru bir yer şeçmelısın bır paraya kıyıp neresı olduguna sen karar verıceksın başarılı olmalı çünkü donör çok kuvvetli değil ve saçlar ınce gibi donörde saç yapın
Global Moderator

Carlcox

• Full Member
« Yanıtla #9 : 14 Mart 2019, 20:05:30 »
son eklediğin foto saç ekımı için anlamsız bir foto o resımden her hangi bir yorum yapılması doğru olmaz onun bir üstü resımde %50 fikir yürütülebılır o da net değil

saç ekımıne uygunsun ama doğru bir yer şeçmelısın bır paraya kıyıp neresı olduguna sen karar verıceksın başarılı olmalı çünkü donör çok kuvvetli değil ve saçlar ınce gibi donörde saç yapın

Saclari biraz canlandirabilecegim bir ilac krem gibi birsey varmi?

Ekim fiyatini 20 bin max dusunuyorum.sizce degermi saclarim ince telli oldugu icin buyuk hayalkirikligi yasarmiyim.

Hakan doganay hocanin yaptigi ekimleri okudum cok guzel gorunuyordu.sizce olabilirmi

Onerilere gercekten cok ihtiyacim var
« Son Düzenleme: 14 Mart 2019, 20:16:15 Gönderen: erkankoc »

Carlcox

• Full Member
« Yanıtla #10 : 19 Aralık 2019, 13:18:00 »

Hintell serkan aygindan subat 3 icin ekim randevusu aldim.yurt disindan gelecegim.sence ekledigim fotolara bakarak serkan aygin hoca dogru bir secimmidir

Bogos

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #11 : 19 Aralık 2019, 15:46:14 »
Selam Aygin hoca bir planlama yaptı mı acaba

Carlcox

• Full Member
« Yanıtla #12 : 19 Aralık 2019, 19:58:30 »
Selam Aygin hoca bir planlama yaptı mı acaba

Whatsapp uzeri fotolarima bakti..

3500-3800 arasi ilk ekim..400 civari sakaldan alinacak

İleride vertekse 2.bir ekim diyor

kılıkırkyaran

• Full Member
« Yanıtla #13 : 20 Aralık 2019, 01:04:03 »
sibel ulusan sanki daha iyi olur gibi hocam tek seansta yüksek rakamlara ulaşıyor ve ektikleri büyük yüzdeyle çıkıyor ben olsam sibel ulusanı tercih ederdim açıklıktan dolayı ama serkan aygın kliniğide ben beğeniyorum hatta benimde tercihlerim arasında benim ön tarafa ufak bir ekim gerekiyor seninkinden farklı o yüzden.

Facebook Twitter Instagram