Gönderen Konu: İstanbul Avrupahair Adem Çevik 3000 greft  (Okunma sayısı 8660 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: İstanbul Avrupahair Adem Çevik 3000 greft
« Yanıtla #61 : 13 Mayıs 2019, 16:56:20 »
Saç ekimi sürecin çıkış bakımından olumlu gidişat sadece ön cizgi tasarımı pek içime sinmedi diyebilirim.

Saçların az çok çıkmaya başladı ön cizgi de kendini belli etmeye başladı sen ne düşünüyorsun cizgi hakkında ?
Global Moderator

Leclerc 7

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #62 : 13 Mayıs 2019, 17:03:02 »
Saç ekimi sürecin çıkış bakımından olumlu gidişat sadece ön cizgi tasarımı pek içime sinmedi diyebilirim.

Saçların az çok çıkmaya başladı ön cizgi de kendini belli etmeye başladı sen ne düşünüyorsun cizgi hakkında ?
aynen senin gibi düşünüyorum çizgi içime sinmedi gitti ileride bu çizgiyi rotasyonla 1-2 cm öne alarak düzeltmek niyetindeyim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #63 : 13 Mayıs 2019, 17:05:59 »
Evet özellıkle şakak bölümlerihiç estetik değil merkezin kendini özellikle estetik anlamda  geliştirmesi gerekiyor böyle cizgi ekim yaptıkları insanları mutlu etmez
Global Moderator

Leclerc 7

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #64 : 13 Mayıs 2019, 17:09:33 »
Evet özellıkle şakak bölümlerihiç estetik değil merkezin kendini özellikle estetik anlamda  geliştirmesi gerekiyor böyle cizgi ekim yaptıkları insanları mutlu etmez
bunun içinde aynı yere gitmiycem Ankarada şahin çelik varmış ona rotasyon yaptırmaya karar verdim ama daha 5.aydayım 1 yıl bitince belkide çizgi tam oturur bilemem şuan için çizgiden memnun değilim 😢

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #65 : 13 Mayıs 2019, 17:11:07 »
Kime gideceğini araştırıp karar verirsin o ayrı konu evet suan için bu sekilde bir repair durumu için erken 12 ay dan sonra duruma göre değerlendirilir.
Global Moderator

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #66 : 14 Mayıs 2019, 00:45:54 »
çizgi için karar vermek için henüz erken değilmi belki zamanla değişecek gürleşecek şimdiden olumsuz düşünme bence.

Leclerc 7

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #67 : 14 Mayıs 2019, 06:57:25 »
çizgi için karar vermek için henüz erken değilmi belki zamanla değişecek gürleşecek şimdiden olumsuz düşünme bence.
inşaallah dostum bende öyle umut ediyorum şuan için memnuniyetsizlik olunca insan ani kararlar verilebiliyor sağol 👍

Leclerc 7

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #68 : 14 Mayıs 2019, 14:08:49 »
Bugün 130.gün arkadaşlar ekimin selameti için kritik dönemlere geldim sayılır ...

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #69 : 14 Mayıs 2019, 14:58:50 »
Çıkışlar çok iyi, ön çizgi tasarımı maalesef sınıfta kalmış.

Leclerc 7

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #70 : 14 Mayıs 2019, 15:07:50 »
Çıkışlar çok iyi, ön çizgi tasarımı maalesef sınıfta kalmış.
evet aynen öyle malesef kötü bir çizgi saçı uzun kullanacam belki şuanki gibi kötü durmaz ama çaresi var 1-2 cm öne alınarak yeni bir hat yapılabilir süreç bitsin ona göre çizgiyi öne aldıracam...

Musti0618

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #71 : 14 Mayıs 2019, 16:24:52 »
Merhabalar,ekiminiz hayırlı olsun.Çıkışların güzel gidiyor.sadece merkez şakak geçişlerini pek ayarlayamamış,mevcut gelişimin aynı şekilde ilerlemesi durumunda saçlar uzayıp form aldığında ön çizgiden belki şuan olduğu gibi rahatsızlık duymayabilirsin.

Leclerc 7

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #72 : 14 Mayıs 2019, 16:31:39 »
Merhabalar,ekiminiz hayırlı olsun.Çıkışların güzel gidiyor.sadece merkez şakak geçişlerini pek ayarlayamamış,mevcut gelişimin aynı şekilde ilerlemesi durumunda saçlar uzayıp form aldığında ön çizgiden belki şuan olduğu gibi rahatsızlık duymayabilirsin.
inşaAllah bende bunu umut ediyorum çizgi şuan seyrek tabi oturmadı umarım 1 yıla çok daha iyi olur şahsen ben buraya konu açmasam çizgimin kötü olduğundan haberim olmayacaktı ben iyi sanıyordum tabi başka konulardaki saç çizgilerinide görünce eyvah dedim ekim başarılı bile olsa ön çizgi uygun olmadığı için sevincim yarım kalacak:((

Leclerc 7

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #73 : 16 Mayıs 2019, 09:29:33 »
Arkadaşlar 2.seans için kaç ay geçmesi gerekir mesela ben 5 ocakta ekim yaptırdım 2.ekim yani ön çizgi rötasyonu için eylül yada ekim uygunmudur yani 9 ay geçmiş olacak belki sıklaştırmada olabilir aynı merkeze değil tabiki bilgilendirirseniz sevinirim ....

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #74 : 16 Mayıs 2019, 09:48:21 »
Arkadaşlar 2.seans için kaç ay geçmesi gerekir mesela ben 5 ocakta ekim yaptırdım 2.ekim yani ön çizgi rötasyonu için eylül yada ekim uygunmudur yani 9 ay geçmiş olacak belki sıklaştırmada olabilir aynı merkeze değil tabiki bilgilendirirseniz sevinirim ....
bence 12 ay beklede bu ön çizgiyi yapan kişi nasıl düşünüpte yapmış o beni şaşırttı göz var nizam var

Facebook Twitter Instagram