Gönderen Konu: İstanbul Avrupahair Adem Çevik 3000 greft  (Okunma sayısı 8412 defa)

Leclerc 7

• Jr. Member
  • **
Ynt: İstanbul Avrupahair Adem Çevik 3000 greft
« Yanıtla #75 : 16 Mayıs 2019, 11:24:57 »
Arkadaşlar 2.seans için kaç ay geçmesi gerekir mesela ben 5 ocakta ekim yaptırdım 2.ekim yani ön çizgi rötasyonu için eylül yada ekim uygunmudur yani 9 ay geçmiş olacak belki sıklaştırmada olabilir aynı merkeze değil tabiki bilgilendirirseniz sevinirim ....
bence 12 ay beklede bu ön çizgiyi yapan kişi nasıl düşünüpte yapmış o beni şaşırttı göz var nizam var
aynen kardeşim hadi ben bilmiyordum bilinçsizdim sen bide uzman olacaksın bu çizgiyi bana nasıl yakıştırdın bu formu malesef geç keşfettim şimdi bilinçliyim ama hem maddi hem maneyi zarara uğradım neyseki başka bir merkezle görüştüm durumu anlattım foto attım çok şükür birazdaha öne çekerek yeni bir çizgi yapabiliriz dedi ve kendisine gelen kişilerin ekimlerini çizgilerini gördüm harika

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #76 : 16 Mayıs 2019, 12:44:20 »
gerçekten bu işi yaparken bir insanın hayatını değiştirdiklerini hiç düzünmez mi bir insan anlamıyorum

saç çıkmaya bılır olabılır saç ekımı doğasında var anlarım

ama kardeşim bu cizgi bu saç yönleri nedir allahın aşkına bu işin şakası yok nediyim inşallah insanların canını yakmadan daha fazla bu işlemi öğrenirsiniz..
Global Moderator

Leclerc 7

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #77 : 16 Mayıs 2019, 13:02:37 »
gerçekten bu işi yaparken bir insanın hayatını değiştirdiklerini hiç düzünmez mi bir insan anlamıyorum

ama kardeşim bu cizgi bu saç yönleri nedir allahın aşkına bu işin şakası yok nediyim inşallah insanların canını yakmadan daha fazla bu işlemi öğrenirsiniz..
Hintell sadece sorun ön hat olsa neyse ben şu acemi halimle öğrendim ön hattın doğal olması için tekli greft ekilir beyfendi 25 yıldır uzmanmış ön çizgime çoklu greft ekmişler şaka gibi ya ve seyrek yıl sonunu iple değil halatla çekiyorum resmen aynaya bakmaktan kaçıyorum psikolojim bozuldu önceki çizgisiz halim çok daha iyiydi paranla rezil olmak tamda budur....

Leclerc 7

• Jr. Member
  • **

Leclerc 7

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #79 : 16 Mayıs 2019, 15:15:00 »

Hintell sen tecrübelisin cvp verirsen sevinirim bu ekimi yeni estetik bir ön hat ve mini bir sıklaştırma rotasyonu ile kurtarırmıyız dönorum gayet yeterli...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #80 : 16 Mayıs 2019, 16:29:20 »
bu ön cizgiyi düzeltebilmek için biraz ileri almak gerekir yada ekilen grefleri sökmek..

ön cizgin daha ileri alınmaz diye düşünüyorum kötü olabılır
Global Moderator

Leclerc 7

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #81 : 16 Mayıs 2019, 16:39:39 »
bu ön cizgiyi düzeltebilmek için biraz ileri almak gerekir yada ekilen grefleri sökmek..

ön cizgin daha ileri alınmaz diye düşünüyorum kötü olabılır
evet Hintell bir ekim merkeziyle daha görüştüm beni aradılar büyük ihtimal ön hattı sökecez dedi :((((

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #82 : 16 Mayıs 2019, 16:47:13 »
düzelttircem derken daha da kötü yapmasınlarda sen önce bunları boşver 12 ayını bekle duruma göre hareket edersin simdi bunları konusmak söz konusu değil
Global Moderator

Leclerc 7

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #83 : 16 Mayıs 2019, 16:49:21 »
düzelttircem derken daha da kötü yapmasınlarda sen önce bunları boşver 12 ayını bekle duruma göre hareket edersin simdi bunları konusmak söz konusu değil
Hintell ön hatta 2'li 3'lü greft ekmiş kalın kalın duruyor değil 12 ay 24 ay geçse bu çizgi doğal durmayacak

Leclerc 7

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #84 : 16 Mayıs 2019, 16:50:48 »
Şahin beye şu fotoyu attım evet biraz öne alarak yeniden çizebiliriz dedi

Gençadam

• Full Member
« Yanıtla #85 : 16 Mayıs 2019, 17:11:41 »
Kardeşim şahin hoca planlama ve ön çizgi konusunda çok başarılı ufak bir operasyon ile  halledilir

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #86 : 16 Mayıs 2019, 17:14:29 »
Hintell ön hatta 2'li 3'lü greft ekmiş kalın kalın duruyor değil 12 ay 24 ay geçse bu çizgi doğal durmayacak

Dik açıda ekildiği için öyle duruyor. Kendi açısında ekilse rahatsız etmez
Global Moderator

Leclerc 7

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #87 : 16 Mayıs 2019, 17:16:55 »
Kardeşim şahin hoca planlama ve ön çizgi konusunda çok başarılı ufak bir operasyon ile  halledilir eyvallah umarım sökme olmadan öne alınarak hallolur
eyvallah umarım hallolur

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #88 : 17 Mayıs 2019, 05:22:31 »
hintell e katılıyorum bence daha öne alınırsa hoş durmaz alnın aşırı dar durur gibime geliyor ama şimdilik bunu düşünme bence 12ayı bekle ekilenler vs cıksın

Leclerc 7

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #89 : 17 Mayıs 2019, 13:33:55 »
hintell e katılıyorum bence daha öne alınırsa hoş durmaz alnın aşırı dar durur gibime geliyor ama şimdilik bunu düşünme bence 12ayı bekle ekilenler vs cıksın
Farketmez kardeşim ben Şahin hocaya güveniyorum ön saç tasarımları ve sıklığı çok iyi formdaki ekimleri ortada banada güzel bir rotasyon yapacağından eminim ekim gibi yapalım dedim tamam dedi şu kötü çizgiden kurtulayımda 1-2 cm önde olsada olur zaten çizgiyi geriden çektiler mesela eşim bile keşke birazdaha önde olsaydı demişti rotasyon olsun inşaAllah konuyu paylaşacam...

Facebook Twitter Instagram