Gönderen Konu: hisar hastanesi estemylife 4000 greft  (Okunma sayısı 10310 defa)

Patriotic

• Full Member
Ynt: hisar hastanesi estemylife 4000 greft
« Yanıtla #46 : 05 Mayıs 2019, 01:05:02 »
60. gün
sol şakaktaki saçlar sağ şakağa nazaran biraz daha seyreldi
ekimin hayırlı olsun yıkarken sanki çokmu ürkek davrandın? Masaj yapıyormusun sık sık merak ettim. düşmesi gereken çok saç var kafanda bunlar genelde masajla düşüyor

masaj en fazla 1 dk yapıyorum 1 dk da şampuanlı haliyle bekletiyorum 2 dk da işi bitiriyorum fazla bastırmaladan oval şeklinde masaj yapıyorum neden dökeyim saçları ?
her doktor farklı öneride bulunuyor bunuda  anlamış değilim burda amaç bir birimize yardımcı olmak masajın günde en az 5 defa ve 5dakika süreyle yapılması lazım burada amaç saç derisinde sürekli kan dolaşımı sağlamak masaj yapmak köklere zarar vermez aksine daha güçlendirir..neden dökeyim demişsin ben saçları dök demedim resimde çok fazla sabit kalmış uyuz saç kılı gördüm onların dökülmesi lazımki süreç daha çabuk ilerlesin onların geç dökülmesi süreci yavaşlatır başka işe yaramaz

serenity013

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #47 : 05 Mayıs 2019, 01:41:30 »
60. gün
sol şakaktaki saçlar sağ şakağa nazaran biraz daha seyreldi
ekimin hayırlı olsun yıkarken sanki çokmu ürkek davrandın? Masaj yapıyormusun sık sık merak ettim. düşmesi gereken çok saç var kafanda bunlar genelde masajla düşüyor

masaj en fazla 1 dk yapıyorum 1 dk da şampuanlı haliyle bekletiyorum 2 dk da işi bitiriyorum fazla bastırmaladan oval şeklinde masaj yapıyorum neden dökeyim saçları ?
her doktor farklı öneride bulunuyor bunuda  anlamış değilim burda amaç bir birimize yardımcı olmak masajın günde en az 5 defa ve 5dakika süreyle yapılması lazım burada amaç saç derisinde sürekli kan dolaşımı sağlamak masaj yapmak köklere zarar vermez aksine daha güçlendirir..neden dökeyim demişsin ben saçları dök demedim resimde çok fazla sabit kalmış uyuz saç kılı gördüm onların dökülmesi lazımki süreç daha çabuk ilerlesin onların geç dökülmesi süreci yavaşlatır başka işe yaramaz

bu konuda bilgim yoktu masajı denicem teşekkür ederim

serenity013

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #48 : 05 Mayıs 2019, 01:44:00 »
Oncelikle hayirli olsun. Son zamanlarda gordugum en iyi estmyfle ekimi 45.gune gore. Sizi takip edicem sahiden guzel olacak gibi hissedyrm. Bende orada ekim yaptirdim ve surecimi sizinki ile karsilastirdim 10.gunden itibaren bence olumlu devam ediyor bence

sizede hayırlı olsun umarım hakkımızda iyi sonuçlar oluşur aktif olarak paylaşıcam resimleri en fazla 1 ay arayla

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #49 : 05 Mayıs 2019, 08:40:58 »
Hintel sende aynı şeyimi düşünüyorsun
Her canlı ölümü tatacaktır.

TheArk

• Sr. Member
« Yanıtla #50 : 06 Mayıs 2019, 13:44:38 »
Hocam parana yazık avesin ve tricoplus için . Xpecia hair forte kullan daha iyi daha ucuz

Avesine ait herşeyi bırakayımmı yani hap olarak xpecia geç diyorsun şampuan sprey olarak ?
Her canlı ölümü tatacaktır.

serenity013

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #51 : 16 Mayıs 2019, 17:20:24 »
72. gün ön çizgide sivilce çıktı şişik hali çok acıtıyordu sıkmadım bile dokunmamla patladı yoğun beyaz sıvı çıktı patlayınca acısı geçti burada köklere bir zarar gelmişmidir acaba? olabildğinde yakın çekim yaptım orası için. birde ön çizgide bazı noktalarda hiç tüylenme yok gibi bazı yerlerde çok yoğun çıkmış 4. aya kadar o bölgede çıkıp çıkmayacağını gözlemleyebiliriz sanırım

dodooo_fb

• Sr. Member
« Yanıtla #52 : 16 Mayıs 2019, 17:32:59 »
Hocam parana yazık avesin ve tricoplus için . Xpecia hair forte kullan daha iyi daha ucuz

Avesine ait herşeyi bırakayımmı yani hap olarak xpecia geç diyorsun şampuan sprey olarak ?
bende yarın burada saç ekimi olacağım. Sadece avesine ait şampuanı kullanacağım. Bitene kadar. Sonrada revita şampuan. Hatta kullanacağım ürünleri bile aldım. Xpecia ,hair forte ,biotin ve propecia. B ve D vitaminide aldım. Gerçi D vitamini şu anda gereksiz olabilir mevsimden dolayı

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #53 : 16 Mayıs 2019, 17:35:09 »
Patlayan içi dolu sivilceler köke zarar verebiliyor maalesef

serenity013

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #54 : 16 Mayıs 2019, 17:38:44 »
Patlayan içi dolu sivilceler köke zarar verebiliyor maalesef

ön saç çizgisinde olmazki ama ya insanın elinden birşey de gelmiyor çok sinir bozucu. insanın hidrojen bombası atası var bu melete

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #55 : 16 Mayıs 2019, 17:46:14 »
Elinle sıkmadıysan sorun olucağını sanmıyoruk böyle durumlarda iğne ucu ile patlat bırak.
Global Moderator

serenity013

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #56 : 16 Mayıs 2019, 18:23:24 »
Elinle sıkmadıysan sorun olucağını sanmıyoruk böyle durumlarda iğne ucu ile patlat bırak.

kendi kendine patladı içindeki sıvıyı ben çıkardım fazla bastırmadan hastanedeki kabukları döken hemşirede öyle söylemişti tırnak kullanmayın fazla bastırmadan ince dokunuşlarla içindeki sıvıyı çıkarın enfeksiyon olmasın dedi şimdi sorum şu yönde benim gibi olupta ilerleyen zamanlarda sivilcenin olduğu bölgede saç çıktımı bu durumu tecrübe eden arkadaşlar yazabilirse çok sevinirim zira olayın başından bir sivilce ile tüm estetiğin bozulması tam bir fiyasko olur değil mi ?

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #57 : 16 Mayıs 2019, 18:26:15 »

kendi kendine patladı içindeki sıvıyı ben çıkardım fazla bastırmadan hastanedeki kabukları döken hemşirede öyle söylemişti tırnak kullanmayın fazla bastırmadan ince dokunuşlarla içindeki sıvıyı çıkarın enfeksiyon olmasın dedi şimdi sorum şu yönde benim gibi olupta ilerleyen zamanlarda sivilcenin olduğu bölgede saç çıktımı bu durumu tecrübe eden arkadaşlar yazabilirse çok sevinirim zira olayın başından bir sivilce ile tüm estetiğin bozulması tam bir fiyasko olur değil mi ?

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=2076.30

Bu Ekim’i bir incele

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #58 : 16 Mayıs 2019, 18:31:24 »

1 sivilceden bahsediyoruz sanırım dimi? Kendi kendine patladı sende çok zorlamadın? Sorun olmamıştır
Bir çok ekimde sivilce oluyor. Tabi zorlarsan sıkıstırıp sıkarsan kök çıkabilir ve sen çıkan kökü görürsün bunu görmediysen sorun yok.
Global Moderator

serenity013

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #59 : 16 Mayıs 2019, 18:49:38 »

1 sivilceden bahsediyoruz sanırım dimi? Kendi kendine patladı sende çok zorlamadın? Sorun olmamıştır
Bir çok ekimde sivilce oluyor. Tabi zorlarsan sıkıstırıp sıkarsan kök çıkabilir ve sen çıkan kökü görürsün bunu görmediysen sorun yok.

görmedim herhangi bir zorlamada yapmadım o kadar beyaz sıvının içinde ilk işim kök aramak oldu zaten :) bakalım 10 15 gün sonra tekrar bir görüntü atarım hakkımızda hayırlısı

Facebook Twitter Instagram