Gönderen Konu: hisar hastanesi estemylife 4000 greft  (Okunma sayısı 10324 defa)

Abc

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: hisar hastanesi estemylife 4000 greft
« Yanıtla #15 : 16 Mart 2019, 14:07:31 »
Sadece hiperbarikle bitmiyor aylık 300 tl ilaç para ve ekstra prp parası istemişlerdi benden de 300 tl yani tamamiyle paraya dökmüşlerdi işi son zamanlarda ve en sonda isim değişikliğine gittiler ve dağıldılar inşallah arkadaşın sonucu iyi olur.

Şahsen bana böyle birşey söyleseler ben ekim yaptırmazdım. Ben finans kullanmayı düşünmüyordum. Ekim öncesi özellikle sordum bana finans kullanmazsan başarılı sonuç alamayız deselerdi ekim yaptırdığım yere de yaptırmazdım. Çünkü finans olmadan başarılı sonuç alan yüzlerce örnek var.
 " Ekime destekleyici olarak kullanmanızı tavsiye ederiz sonuca olumlu katkısı olur " deseler kesinlikle makul bulurdum. Ama kullanmazsan sonucu kötü olur bizde sorumluluk almayız deselerdi arkama bakmadan kaçar giderdim oradan.

serenity013

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #16 : 27 Mart 2019, 16:01:13 »
Şahsen bana böyle birşey söyleseler ben ekim yaptırmazdım. Ben finans kullanmayı düşünmüyordum. Ekim öncesi özellikle sordum bana finans kullanmazsan başarılı sonuç alamayız deselerdi ekim yaptırdığım yere de yaptırmazdım. Çünkü finans olmadan başarılı sonuç alan yüzlerce örnek var.
 " Ekime destekleyici olarak kullanmanızı tavsiye ederiz sonuca olumlu katkısı olur " deseler kesinlikle makul bulurdum. Ama kullanmazsan sonucu kötü olur bizde sorumluluk almayız deselerdi arkama bakmadan kaçar giderdim oradan.

ben uzman erbaşım kafam allak bullak zaten suriyeden yeni gelmişim izindeyken yaptırım dedim parasını düşünmedim 20 günlük maaşım saç çıkmazsa rpg 7 ile girerim zaten hastaneye garanti belgesi felan bişi dediler e postana attık dediler öyle bişi yok dellendim zaten şimdi fotoğraf atıcam sürekli hata veriyor pekte vakit bulamıyorum garnizon terke çıkayım haftasonu istanbula gidip hastaneye selamımı ileticem bi,

Saçsız_Kral

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 27 Mart 2019, 16:10:53 »
ben uzman erbaşım kafam allak bullak zaten suriyeden yeni gelmişim izindeyken yaptırım dedim parasını düşünmedim 20 günlük maaşım saç çıkmazsa rpg 7 ile girerim zaten hastaneye garanti belgesi felan bişi dediler e postana attık dediler öyle bişi yok dellendim zaten şimdi fotoğraf atıcam sürekli hata veriyor pekte vakit bulamıyorum garnizon terke çıkayım haftasonu istanbula gidip hastaneye selamımı ileticem bi,

Çıkar saçlar inşallah dostum pozitif ol ve rpg yi yerine bırak :))

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #18 : 27 Mart 2019, 16:31:08 »

Merkez garanti belgesi veriyor merak etmeyin bu konuda sürecin başında olumsuz şeyler söylemeye gerek yok hocam yeni ekim yaptırdınız kafanız rahat olsun merkez ilgilenicektir her konuda sizinle ilgili bir merkez hastalarına karşı.

Bu arada Hayırlı görevler diliyorum Allah yardımcınız olsun.
Global Moderator

serenity013

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #19 : 27 Mart 2019, 16:45:09 »
Merkez garanti belgesi veriyor merak etmeyin bu konuda sürecin başında olumsuz şeyler söylemeye gerek yok hocam yeni ekim yaptırdınız kafanız rahat olsun merkez ilgilenicektir her konuda sizinle ilgili bir merkez hastalarına karşı.

Bu arada Hayırlı görevler diliyorum Allah yardımcınız olsun.

sağol Allah razı olsun, umarım öyledirler gidene elveda çıkan saça can feda... bide 20. gün resimleri atıcam ama hata veriyor eklentiniz kaydedilmedi tekrar deneyin diyor sürekli fıttırdım resmen

serenity013

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #20 : 27 Mart 2019, 16:48:22 »
Çıkar saçlar inşallah dostum pozitif ol ve rpg yi yerine bırak :))

xanax ın süresini geçirdimmi değişik fanteziler geliyor aklıma düşündükçe cazipleşiyor ama sakinim hergün suluyorum çıkar inşallah sağol

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 27 Mart 2019, 16:56:20 »
sağol Allah razı olsun, umarım öyledirler gidene elveda çıkan saça can feda... bide 20. gün resimleri atıcam ama hata veriyor eklentiniz kaydedilmedi tekrar deneyin diyor sürekli fıttırdım resmen

Hayırlısı olsun hocam.

Resimlerin ekran görüntüsünü alın kenarlarını kesip tekrar yükleyin belki çok yüksek fotograf çözünürlülüğü varsa telinizde ondan kaynaklanabilir.
Global Moderator

serenity013

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #22 : 02 Nisan 2019, 20:08:03 »
bunlarda 20. gün resimleri

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 02 Nisan 2019, 20:11:49 »
görüntü çok güzel maşallah özenli bir ekim yapmışlar açıklığınıza gore tatmın eder insallah fazla çünkü açıklığınız. Şok dökülmede ufrak ufak başlamış

gurbetCİİ

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 02 Nisan 2019, 20:12:38 »
Götrüntü gayet güzel hocam

serenity013

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #25 : 02 Nisan 2019, 20:26:18 »
teşekkür ederim,dökülmeler başladı gittikçe artıyor 1. ay dolmak üzere hergün avesin şampuan ile yıkıyorum yıkarken içim feryad ediyor gidiyor gönlümün efendisi diye :)

bu şekilde olan dökülmeler var bunun çıktığı yerden tekrar saç çıkarmı ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 02 Nisan 2019, 20:37:13 »
Gaeft ler sağlıklı şekilde  dökülüyor  sürecin sağlıklı ilerliyor dostum maalesef en kötü zaman şok dökülme ama sabırlı ol :) yakında kavuşursun gayet sorunsuz güzel operasyon.
« Son Düzenleme: 02 Nisan 2019, 20:56:00 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

serenity013

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #27 : 02 Nisan 2019, 21:12:56 »
bu duyduğuma çok sevindim çok teşekkür ederim

Ecz.Holmes

• Sr. Member
« Yanıtla #28 : 02 Nisan 2019, 21:15:50 »
hayırlı olsun L VEYA baston şeklinde dökülmelerde olabilir . bunlarda çıkıyor benimde çoğu o şekilde idi. ekimin sıkıntılı süreci şok dökülme malesef

karaoğlan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #29 : 02 Nisan 2019, 21:33:29 »
kabuk dökümü görüntü bayağı iyi görünüyor hocam .sen sadece bu süreçte saçlarına iyi bak ,kuru bırakma saçlarını arada nemlendir.ön çizgini sık ekmişler bu konuda şanslısın .sana tavsiyem tamda şu sıra minoxile başla fazla abartmadan günde üç dört fıs özellikle yatmadan önce kullan ,özellikle kanlanmayı arttıracağı greftleri besler ve için çıkışları hızlandırır .

Facebook Twitter Instagram