Gönderen Konu: ErenCanYıldız 5 Mart 2019 4700 greft sac ekimi  (Okunma sayısı 52048 defa)

Karamazov

• Hero Member
Ynt: ErenCanYıldız 5 Mart 2019 4700 greft sac ekimi
« Yanıtla #241 : 10 Ağustos 2019, 15:32:56 »
Hocam daha saçlar kalınlaşarak hacim kazanacak bence normal seyrinde. Hızlıda ilerlemiyor yavaşda normalinde ilerliyor.

Kemal077

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #242 : 10 Ağustos 2019, 17:42:30 »
Üzülecek bir durum yok kardeşim herşeye üzülseydik ohoooo :) yorumda da dediğim gibi 1-2 ay daha zaman var ekim merkeziyle SENİN  dediğin gibi 5 AYLIK süreçte BUGÜN görüşsem kurban bayramlarını kutlarım sadece :) birkaç ay daha geçsin duruma göre hareket edelim.

Dostum, saç ekimi meşakkatli sancılı sürec ve sabır gerektiren bir iş. Maddi ve manevi olarak emek harcanıyor. Dileğimiz tabi ki ekilen her saçın gür bir şekilde çıkması. Kimsenin moralini bozmak istemeyiz. Gerçeklerden de uzaklaşıp polyanacılık oynamakta yanlış. Her gün düzenli masaj uygulayın ve ardından  soğuk su ile yıkayın.

YunuSedaT

• Hero Member
« Yanıtla #243 : 10 Ağustos 2019, 18:01:48 »
Dostum, saç ekimi meşakkatli sancılı sürec ve sabır gerektiren bir iş. Maddi ve manevi olarak emek harcanıyor. Dileğimiz tabi ki ekilen her saçın gür bir şekilde çıkması. Kimsenin moralini bozmak istemeyiz. Gerçeklerden de uzaklaşıp polyanacılık oynamakta yanlış. Her gün düzenli masaj uygulayın ve ardından  soğuk su ile yıkayın.

Gerçeklerden uzaklaşarak polyaaaaaaanaçılık oynayan kim bana mı diyorsun yoksa sürecin seyrinde ilerliyor diyen diğer arkadaşlara mı ???

Sırf yorum olsun diye yazmayın lütfen daha 2 ay var benim için. 1 tane saç çıkmasa bile kafamda yazılması gereken yorum nedir biliyormusun öğreteyim sana (((sedat kardeşim 4-5 ay geçmiş 1 tane saç çıkmamış kafanda ufak bir hareketlenme bile görünmüyor ama genel itibari ile  190 - 200 güne kadar istisna ataklar olabiliyor canınızı sıkmayın )))

Şu hali ile bile memnunum Kemal kardeşim çok ciddiyim... Hassas arkadaşlar olabilir kırılgan VS bu şekilde
Sen ve biraz önceki toy arkadaş gibiler dikkat etmeli konuştuklarına.

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #244 : 10 Ağustos 2019, 18:02:00 »
+1

Jeu

• Hero Member
« Yanıtla #245 : 10 Ağustos 2019, 18:05:31 »
Gerçeklerden uzaklaşarak polyaaaaaaanaçılık oynayan kim bana mı diyorsun yoksa sürecin seyrinde ilerliyor diyen diğer arkadaşlara mı ???

Sırf yorum olsun diye yazmayın lütfen daha 2 ay var benim için. 1 tane saç çıkmasa bile kafamda yazılması gereken yorum nedir biliyormusun öğreteyim sana (((sedat kardeşim 4-5 ay geçmiş 1 tane saç çıkmamış kafanda ufak bir hareketlenme bile görünmüyor ama genel itibari ile  190 - 200 güne kadar istisna ataklar olabiliyor canınızı sıkmayın )))

Şu hali ile bile memnunum Kemal kardeşim çok ciddiyim... Hassas arkadaşlar olabilir kırılgan VS bu şekilde
Toy felan?  Ben  açık sözlü biriyim sen süreçten memnun olabilirsin ama herkes senin istediğin gibi yorum yapmak zorunda değil  bilader. Kimisine göre başarılıdır sonuc kimisine gore başarısızdır sonuçta özgür bi platform isteyen karşısındakini  kıramadığı sürece istediği yorumu yapabilir,kimse kötü sonuc almanı istemez umarım en iyi sonucu alırsın

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #246 : 10 Ağustos 2019, 18:10:19 »
Çıkışların devam ediyor bir sorun olduğunu şimdilik düşünücek bir görüntü görmedim eğer yetersiz bir sonuç olursa ki bu şimdilik konusulucak en son şey gerek de yok çıkanların üstüne bir revize olur biter sıklaşır. 150 günde saçlar henüz çıkmaya başlayan sürede bu ekim olmamış yada patlamış demek doğru bir yorum olmaz arkadaşlar öyle bir durum yok.
Global Moderator

YunuSedaT

• Hero Member
« Yanıtla #247 : 10 Ağustos 2019, 18:16:58 »
Çıkışların devam ediyor bir sorun olduğunu şimdilik düşünücek bir görüntü görmedim eğer yetersiz bir sonuç olursa ki bu şimdilik konusulucak en son şey gerek de yok çıkanların üstüne bir revize olur biter sıklaşır. 150 günde saçlar henüz çıkmaya başlayan sürede bu ekim olmamış yada patlamış demek doğru bir yorum olmaz arkadaşlar öyle bir durum yok.

İnşallah hintel kardeşim sonuçlansın ((seyrek kalırsa eğer en son konuşulacak şey  an itibari ile sıklaştırma))

2. Bir ekim Verteks e de düşünüyorum artık . ilk ekimi atlatayım hayırlısı ile.

Kemal077

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #248 : 10 Ağustos 2019, 18:39:16 »

Kırıcı olduğumu düşünmüyorum bilader, saç platformun bir üyesiyim ve düşüncelerimi saygı sınırları içerisinde dile getiriyorum. Omega 3 de tavsiye ediyorum, nörolojik ataklara iyi gelir.

YunuSedaT

• Hero Member
« Yanıtla #249 : 10 Ağustos 2019, 18:55:47 »
Kırıcı olduğumu düşünmüyorum bilader, saç platformun bir üyesiyim ve düşüncelerimi saygı sınırları içerisinde dile getiriyorum. Omega 3 de tavsiye ediyorum, nörolojik ataklara iyi gelir.

Benim için kırıcı değilsin aksine yapıcısın ne alaka ise omega 3 ü direkt takviye olarak değilde nörolojik ataklara iyi geldiği için bana tavsiye etmen güzel hoşuma gitti :) 15 sene öncesine gidip ergenlik günlerimdeki tatlı atışmaları hatırlattınız bana :D

Bilader değil BİRADER olacak Türkçemizi düzgün KULLANALIM.

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #250 : 10 Ağustos 2019, 18:59:06 »
beyler,yorumunuzu yaparsınız tamam ama hala negatif yorumu üstüne basa basa üstelemenin bir anlamı yok.yunusun süreci daha bitmedi.daha tam olarak ortasında bile değil.koray erdoğan ın 7. ayda fişekleyen çalışmaları oluyor .ki arkadaşın kafasında çıkışlar var yok da değil.süreç için tam anlamıyla yorum yapmak erken henüz.

YunuSedaT

• Hero Member
« Yanıtla #251 : 10 Ağustos 2019, 19:02:50 »
beyler,yorumunuzu yaparsınız tamam ama hala negatif yorumu üstüne basa basa üstelemenin bir anlamı yok.yunusun süreci daha bitmedi.daha tam olarak ortasında bile değil.koray erdoğan ın 7. ayda fişekleyen çalışmaları oluyor .ki arkadaşın kafasında çıkışlar var yok da değil.süreç için tam anlamıyla yorum yapmak erken henüz.

Kardeşim anlatamayız çıkan saçları geri sokacak bunlar :) adamların kanları hızlı akıyor bu kişiler ile son yorumum olsun hintel başkanım Emoshé ve Kemal in İnternet bağlantılarına bakabilirmiyiz ikisinin aynı kişi oldugunu düşünüyorum diksiyon VS herşey aynı varsayım sadece size zahmet :)

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #252 : 10 Ağustos 2019, 19:07:12 »
Yunus sen bilinçli bir insansın, sürecine devam et kardeşim henüz kesin bir dille iyi/kötü diyebileceğimiz bir sonuç yok.

YunuSedaT

• Hero Member
« Yanıtla #253 : 10 Ağustos 2019, 19:12:12 »
Yunus sen bilinçli bir insansın, sürecine devam et kardeşim henüz kesin bir dille iyi/kötü diyebileceğimiz bir sonuç yok.

Eyvallah Sonnyto m.

Kemal077

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #254 : 10 Ağustos 2019, 19:41:53 »
Kardeşim anlatamayız çıkan saçları geri sokacak bunlar :) adamların kanları hızlı akıyor bu kişiler ile son yorumum olsun hintel başkanım Emoshé ve Kemal in İnternet bağlantılarına bakabilirmiyiz ikisinin aynı kişi oldugunu düşünüyorum diksiyon VS herşey aynı varsayım sadece size zahmet :)

:D yok yok aynı kişiler değiliz, bütün işlerimizi bırakıp seninle uğraşacak değiliz. Ben asayiş berkemal antalya'dan. :)))) saygılar.omega 3 kanı sulandırır ve yağ asitleri saçı hızlı ve parlak görünmesine vesile olur.

Facebook Twitter Instagram