Gönderen Konu: Esteworld 16.01.19  (Okunma sayısı 3741 defa)

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
Ynt: Esteworld 16.01.19
« Yanıtla #30 : 21 Şubat 2020, 17:21:57 »
Geçmiş olsun dostum..  bu forum  biliyorsunuz   keşke daha detaylı  araştırma  yapsaydıniz     emin olun  daha iyi   olurdu  saçınız    ilaç serum şampuan  satan bir çok. Merkez  var  hepsi boş    finasteride  xpecia   yeterli  .. Saç ekim   basit bir cerrahi işlem  değil dikkat  etmek gerekir.

mehmetemin69

• Yeni üye
  • *
Ynt: Esteworld 16.01.19
« Yanıtla #31 : 21 Şubat 2020, 18:37:11 »
İyde, verilen bakım ürünleri tamamen hastanenin bana verdiği ürünler. Bu ürünleri kullanmakla hükümlüyüm. Ayrıca sende biliyorsunki hiç bir şampuan ilaç vs gibi şeylerin mucizevi etkisi yoktur. Olsa bile kullanmayı bıraktıktan sonra herşey yine eskiye dönecektir. Bana vitamin hapları verildi. Ne gerek varsa artık. Sanki 80 yaşındayım. Kelin ilacı olsaydı başına sürerdi demiş eskiler. Çokta haklılar. Bu forumda saç ekimi sonrası gayet düzgün sonuç alan insanlar var ve aynı şekilde vasatlarda var. İnanki iy sonuç alablarda kötü sonuç alanlardaan daha iy bakmamıştır saçlarına. Ben kendi sonuçunu beklentimin altında göörüyorum ve gayette yoruldum artık bu işten. Hint yağı badem yağı falan kullanıyorum onlar cidden saç için faydalılar tavsiye ederim

Facebook Twitter Instagram